Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Türkiye’nin En Lüks 10 Gulet Yatı

Günümüzde yaz tatillerini eşsiz bir deneyimle geçirmek isteyenler gulet kiralama seçenekleri ile tercihlerine göre küçük gulet veya ayna kıç gulet denilen geniş yaşam alanlarına sahip ultra lüks teknelere yöneliyor.

Benzersiz bir tatil için tercih edebileceğiniz bu yatlar, ihtiyaçlarınıza göre de şekillenebiliyor. Tercihlerinize göre belirleyeceğiniz yat kiralama fiyatları, özellikleri ve sunduğu imkanlar neticesinde değişkenlik gösteriyor. Konforlu, güvenli ve keyifli yat çeşitleri ile eşsiz bir tatil geçirmek isteyenler için Türkiye’nin en lüks 10 gulet yatını sıraladık.

Meira

2018 yılında yapımı tamamlanan yat Meira, yolculuk süresince misafirlerinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklı üretilen bu gulet yat, 55 metrelik donanımıyla 12 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Toplamda 6 kabini bulunan teknede; 1 adet master kabin, 2 adet double kabin, 2 adet triple kabin ve 1 adet twin kabin bulunuyor. Jetski, wakeboard, su kayağı, şnorkel, ringo, rüzgar sörfü, kano, jakuzi ve olta malzemelerine sahip olan bu ultra lüks alternatif, internet ve müzik sistemi de sunuyor. Duş ünitesi, uydu TV, DVD oynatıcı, klima ve saç kurutma makinesi gibi eşyalara sahip olması ile eşsiz bir seçim oluyor.

Yat Meira

Aiaxaia

12 kişiye kadar yolcu ağırlayabilen bu yat Aiaxaia tekne 1 master kabin, 2 double kabin ve 2 twin kabin bulunduruyor. Muz botu, ringo, kano, su kayağı ve kürek sörfü gibi su sporlarının ekipmanlarını içeren tekne, misafirlerine güvertede jakuzi olanağı sunuyor. LCD TV, müzik sistemi ve DVD oynatıcı gibi multimedya cihazları da sunulurken, klima ve duş ünitesi gibi kabin eşyalarıyla da misafirlerini oldukça kullanışlı ve konforlu alanlarıyla karşılıyor.

Yat Aiaxaia

Rox Star

40 metre uzunluğa sahip lüks yat Rox Star maksimum 10 kişi ağırlayabiliyor. 1 adet master, 4 adet double olmak üzere toplamda 5 adet kabine sahip. 2015 yılında yapımı tamamlanan tekne; klima, duş ünitesi, saç kurutma makinesi ve uydu TV gibi kabin ekipmanları ile misafirlerine ev rahatlığında bir konaklama sunuyor. Çeşitli eğlence olanaklarına sahip Rox Star, müzik sistemi ve DVD oynatıcısı ile misafirlerine eğlenceli vakitler geçirtiyor.

Yat Rox Star

Vay

40 metre uzunluk ve 8 metre derinliğe sahip olan bu teknenin yapımı 2013 yılında tamamlanmıştır. Maksimum 10 kişilik kapasitesi ile 4 adet double ve 1 adet master kabin bulunuyor. DVD oynatıcı, LCD TV, müzik sistemi, internet, klima, duş ünitesi ve saç kurutma makinesi gibi imkanlar sunarken, yat Vay aynı zamanda çeşitli su sporu ekipmanlarını da bünyesinde bulunduruyor.

Yat Vay

Regina

2011 yılında yapımı tamamlanan yat Regina, maksimum 12 kişilik kapasitesi ve toplamda 6 kabini ile misafirlerini bekliyor. 56 metre uzunluğa ve 9 metre derinliğe sahip ahşap gulet, içerdiği teknolojik ve kabin ekipmanları ile misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Otantik yapısıyla mavi tur yat kiralama seçenekleri arasında kendini gösteriyor.

Yat Regina

Lady Gita

49 metre uzunluk ve 8 metre derinliğe sahip yat Lady Gita’nın yapımı 2019 yılında tamamlanmıştır. Toplamda 6 adet kabini bulunan lüks yelkenli yat, 2 adet master kabin ve 4 adet double kabine sahiptir. 12 kişilik yolcu kapasitesi ile konforlu bir deneyim sunarken içerdiği ekipman çeşitliliği ve kalitesi ile misafirlerin her ihtiyacını karşılıyor.

Yat Lady Gita

Zanziba

10 kişilik yolcu kapasitesi ve toplamda 5 adet kabini ile sunulan yat Zanziba, çeşitli su sporlarına imkan tanıyor. Eğlence ve kabin ekipmanı yelpazesi ile misafirlerine ultra lüks bir deneyim yaşatmasıyla VIP seçenekler arasında kendini gösteriyor.

Yat Zanziba

Infinity

12 kişilik yolcu kapasitesi ve toplamda 6 kabini bulunan bu tekne 2 master kabin, 2 double ve 2 twin kabini ile misafirlerini ağırlıyor. Pek çok teknolojik ekipmana sahip olan yat Infinitiy, son derece keyifli bir seyahat sunmasıyla biliniyor. Misafirlerinin aradığı her türlü imkana sahip olması sayesinde benzersiz bir tatilin adresi olarak karşımıza çıkıyor.

Yat Infinity

That’s Life

2009 yılında inşa edilen yat That’s Life, 10 kişilik yolcu kapasitesi ve toplamda 5 kabini ile misafirlerini ağırlıyor. Ekipman çeşitliliği ile son derece keyifli bir tatil deneyimi sunan kiralık tekne, ailelerin ve arkadaş gruplarının tercihleri arasında yer alıyor.

Yat That's Life

Clear Eyes

43 metre uzunluk ve 9 metre derinliğe sahip yat Clear Eyes, geniş yaşam alanları ile 10 yolcuyu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Toplamda 5 adet kabini bulunan tekne, kabin ve eğlence ekipmanları ile yolcularına konforlu bir deneyim sunuyor.

Yat Clear Eyes

Guletbookers Ekibi olarak özel yat kiralama taleplerinizi cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Tüm sorularınız için 7/24 sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bizlere telefon numaralarımızdan, WhatsApp üzerinden veya iletişim sayfamızda yer alan talep formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support