Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Bodrum'da Görülmesi Gereken En Güzel 5 Koy

Bodrum, Ege Denizi'nin incisi olarak bilinir. Yarımada muhteşem bir doğal güzelliğe ve bakir koylara sahiptir. Bu güzel koyları keşfetmek için yapmanız gereken tek şey, gulet yat kiralamak olacaktır.

Camel Beach (Deve Plajı)

Bodrum’da mavi yolculuk rotanıza ekleyebileceğiniz en güzel plaj alanlarından biri olan Camel Beach aynı zamanda birkaç deveye de ev sahipliği yaptığı için adını develerden almaktadır. Turistlerin en gözde uğrak plajlarından biridir. Bunun nedeni, deve turları ile bütün sahilin güzelliğini deneyimleyebilme fırsatı sunuyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Bodrum Camel Beach

Kissebükü Koyu

Bodrum’da bulunan Kissebükü koyuna ulaşım genellikle tekne turları ya da özel yat kiralama hizmetleri ile daha kolaydır. Bir gulet yat ile bahar aylarında Kissebükü’ne giderseniz, koydaki tek yat olmanız son derece olasıdır. Oldukça sakin olan bu koyda demir attığınızda sizi, kristal berraklığında turkuaz deniz ve muhteşem bir doğa karşılayacaktır.

Kissebükü Koyu

Akvaryum Koyu

Adını içinde yaşayan deniz canlılarından alan Akvaryum Koyu, mavi tur rotalarında yer alan popüler koylardan biridir ve çok sayıda tatilcinin gitmek istediği bir koydur. Akvaryum Koyu, büyük şehirlerin stresinden ve trafik sıkışıklığından uzaklaşmak isteyenler için mükemmel bir yerdir. Deniz suyu, kumun her detayını görebileceğiniz kadar berraktır.

Akvaryum Koyu

Poyraz Koyu

Poyraz koyu Bodrum’un hemen dışında ve Kara Ada’nın arkasında yer almaktadır. Burada sıcak yaz günlerinde bile rahatsız edici olmayan rüzgâr size nispeten daha serin bir ortam sunar. Kristal berraklığındaki denizinin yanı sıra, denizin altında birçok farklı kaya oluşumu görülebilir. Bu koyda yüzme aktivitesinin yanında şnorkel ile dalışta yapılabilmektedir. Aynı zamanda tüplü dalış yapan dalgıçlar için ideal bir noktadır. Yeni başlayanlardan, gelişmiş ve açık su dalgıçlarının tümü, su yüzeyinin altında yatan tüm güzelliklerin tadını çıkarabilir.

Poyraz Koyu

Meteor Çukuru

Bodrum’dan kiralık tekne ile sadece 10 dakikalık mesafede, eşsiz bir yer arıyorsanız, Meteor Çukuru ‘nu ziyaret etmelisiniz. Bodrum’un batısında yer alan bu koy, büyük bir meteor deliğinden oluşur. Bir fincan kahve ile gulet yat güvertesinden bu güzel körfezin oluşumuna sebep olan meteorun boyutunu ve bir zamanlar yarattığı etkiyi hayal etmeye çalışın.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support