Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Mavi Yolculuk Rotaları

Mavi Yolculuk Rotaları

Unutulmaz Bir Yat Kiralama Deneyimi

Mavi Yolculuk, Akdeniz'de bulunan bütün Türk Koyları ve Yunan Adaları'nda yapılabilmektedir. Bu seyahatlerde deniz kıyısı limanlarının önemli noktaları olarak da bilinen ve tatil planlarının vazgeçilmezleri olan birçok küçük koyu, sakin adayı, kumsalı, yerel köyleri, su sporları aktivite bölgelerini ve korunmuş limanları özel olarak oluşturulan yat kiralama rotaları ile keşfedebilirsiniz. Aşağıdaki Mavi Yolcukuk rotaları; Türk Koyları ve Yunan Adaları kıyıları boyunca yapacağınız yat seyahatinizi planlamanıza yardımcı olabilmek ve ziyaret edeceğiniz yerler hakkında daha fazla bilgi edinebilmenizi sağlamak üzere bir kılavuz olarak sizin için özel olarak hazırlanmıştır.


Türkiye Yat Kiralama Rotaları

Türkiye'de bir kıyı şeridinde yapacağınız mavi yolculuk ile pek çok harika manzarayı görebilmeniz mümkün olacaktır. Ege Denizinin temiz suları ile bezenmiş bu muhteşem kıyı şeridi, zeytinlikler, sarp kayalıklar ve çam ormanları ile çevrelenmiş uçsuz bucaksız ve el değmemiş kumsallar ile doludur. İster cennet gibi balıkçı limanlarını, popüler tatil köylerini ya da isterseniz 5000 yıldan daha fazla bir tarihi, kültürü ve mitolojiyi barındıran antik medeniyetlerin kalıntılarını tercih edin fark etmez, bu bölge her bir doğa ve güneş tutkunu, fotoğrafçı, spor meraklısı, denizci ve arkeolog için farklı seçeneklere sahip harika yat seyahati tatili imkanları sunabilir. Uzun kıyı şeridi, her zevke ve fiyat aralığına hitap edebilen farklı seçenekler sunmaktadır.

Yunanistan Yat Kiralama Rotaları

On İki Adalar (Dodecanese) arasında yapacağınız bir yat seyahati ile Yunanistan’ın güney doğusunu keşfedebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bu unutulmaz anları yaşayabilmek için gereken doğru atmosferi; buradaki deniz, güneş ve doğa gibi doğal unsurlar sayesinde elde edebilirsiniz. Harika deniz manzaraları, muhteşem kıyı şeridi, koyları, çam ormanları ile çevrilmiş kumsalları ve kendisine özgü karakteristiklere sahip binden fazla adanın deniz kıyısına dağılmış küçük ve şirin sahil beldeleri ve köyleri sizi cezbedecek. Bu kıyılar boyunca ister bir yat seyahati rezervasyonu yapın ya da isterseniz mavi sularda bir dalış organize edin; önünüzdeki dünya size sonsuz bir hayvan ve bitki zenginliği sunacak ve antik amforalardan batık kalyonlara ve ikinci Dünya Savaşında yitip gitmiş gemilere kadar yüzyılların geçip giden izlerini taşıyacaktır.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support