Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Lüks Yat Kiralama

Toplam: 161 adet lüks kiralık yat

21 Metre
3 Kabin
6 Kişi

günlük 0 'dan itibaren

15 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 700 'dan itibaren

16 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 750 'dan itibaren

14,90 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 815 'dan itibaren

15 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 825 'dan itibaren

18,50 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 850 'dan itibaren

20 Metre
2 Kabin
4 Kişi

günlük 950 'dan itibaren

26 Metre
6 Kabin
12 Kişi

günlük 950 'dan itibaren

25 Metre
6 Kabin
12 Kişi

günlük 1.000 'dan itibaren

20 Metre
3 Kabin
6 Kişi

günlük 1.000 'dan itibaren

21 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 1.000 'dan itibaren

20 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 1.000 'dan itibaren

Lüks Yat Nedir?

Lüks kategorideki yatlar belirli bir seviyenin üzerinde konfor ve modern donanım beklentisinde olan misafirlerimizin için tasarlanmışlardır. Geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilen veya daha gelişmiş performans sağlayabilmek amacıyla hem teknolojik ekipmanlar açısından hem de iç tasarımı modifiye edilerek kapsamlı bir biçimde yeniden donatılmış olan guletlerdir. Lüks yatlar ikiz, üçlü ve çift yataklı kabinler ve bazı teknelerde bir veya iki ana kabin sunabilecek bir biçimde farklı çeşitlere sahiptirler.

Lüks yatlar standart gulet yatlar ile karşılaştırıldığında biraz daha geniş bir kabin kullanım alanı sunmakta olup ve tasarımına ve içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesine biraz daha fazla özen gösterilmiştir. Her bir kabinde modern tuvalet, lavabo ve duşa kabin ile kapalı duş alanı bulunan bir banyo mevcuttur. Kabinlerde konforun sağlanabilmesi amacıyla temel olarak akşam saatlerinde günlük 4 ila 8 saat arasında klima kullanımı mümkün olup yat jeneratörünün gücüne ve büyüklüğüne bağlı olarak müşterek salonda bu hizmet sunulabilmektedir.

Yatın mutfağı daha yüksek standartta yemeklerin hazırlanabilmesi amacıyla donatılmış olup genellikle salon kısmında TV/DVD ve müzik sistemleri mevcuttur. Bu tip yatlarda İnternet/Wi-Fi erişimi sınırlı olabilir ve sınırlı sayıda saç kurutma makinesi bulunabilir.

Lezzetli Türk yemekleri hazırlayan ve bunların servisini samimi bir biçimde yapan, müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek için canla başla çalışan bir Kaptan ve 2 ila 4 kişiden oluşan bir mürettebat ekibi bulunmaktadır. Bu mürettebat ekibi guleti her daim temiz tutacak ve idare edecek olup yolculuğunuz boyunca sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacaktır. Bu yatlar güverte üzerinde güneşlenebileceğiniz veya gölgede dinlenebileceğiniz daha geniş alanlara sahiptir, yemekleriniz dışarıdaki yemek masasında ve içerideki salon alanında bulunan yemek masasında servis edilebilir, aynı zamanda masa üstü oyunları, tavla, iskambil kartları, şnorkeller, paletler ve oltalar kullanımınız için mevcuttur.

Su sporları için araç gereçler hizmet bedeline dahil edilmemiştir, ancak bunlar istekleriniz doğrultusunda gulet yatın kullanım alanının izin verdiği oranda ekstra bir ücret karşılığı kiralanabilirler ve yardımcı yat botu güçlü bir dıştan takma motor ile donatılmıştır. Ücretsiz kullanımınız için genellikle 1 veya 2 kano mevcuttur. Bu gulet yatlar tatiliniz için sizlere eğlenceli bir ortam sunmakta ve 3 yıldızlı bir otelin sunduğuna eşdeğer konforu sizlere sağlamaktadır.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support