Lüks Yat Kiralama

Lüks Yat Lüks Yat

Lüks kategorideki yatlar belirli bir seviyenin üzerinde konfor ve modern donanım beklentisinde olan misafirlerimizin için tasarlanmışlardır. Geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilen veya daha gelişmiş performans sağlayabilmek amacıyla hem teknolojik ekipmanlar açısından hem de iç tasarımı modifiye edilerek kapsamlı bir biçimde yeniden donatılmış olan guletlerdir. Lüks yatlar ikiz, üçlü ve çift yataklı kabinler ve bazı teknelerde bir veya iki ana kabin sunabilecek bir biçimde farklı çeşitlere sahiptirler.

Lüks yatlar standart gulet yatlar ile karşılaştırıldığında biraz daha geniş bir kabin kullanım alanı sunmakta olup ve tasarımına ve içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesine biraz daha fazla özen gösterilmiştir. Her bir kabinde modern tuvalet, lavabo ve duşa kabin ile kapalı duş alanı bulunan bir banyo mevcuttur. Kabinlerde konforun sağlanabilmesi amacıyla temel olarak akşam saatlerinde günlük 4 ila 8 saat arasında klima kullanımı mümkün olup yat jeneratörünün gücüne ve büyüklüğüne bağlı olarak müşterek salonda bu hizmet sunulabilmektedir.

Yatın mutfağı daha yüksek standartta yemeklerin hazırlanabilmesi amacıyla donatılmış olup genellikle salon kısmında TV/DVD ve müzik sistemleri mevcuttur. Bu tip yatlarda İnternet/Wi-Fi erişimi sınırlı olabilir ve sınırlı sayıda saç kurutma makinesi bulunabilir.

Lezzetli Türk yemekleri hazırlayan ve bunların servisini samimi bir biçimde yapan, müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek için canla başla çalışan bir Kaptan ve 2 ila 4 kişiden oluşan bir mürettebat ekibi bulunmaktadır. Bu mürettebat ekibi guleti her daim temiz tutacak ve idare edecek olup yolculuğunuz boyunca sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacaktır. Bu yatlar güverte üzerinde güneşlenebileceğiniz veya gölgede dinlenebileceğiniz daha geniş alanlara sahiptir, yemekleriniz dışarıdaki yemek masasında ve içerideki salon alanında bulunan yemek masasında servis edilebilir, aynı zamanda masa üstü oyunları, tavla, iskambil kartları, şnorkeller, paletler ve oltalar kullanımınız için mevcuttur.

Su sporları için araç gereçler hizmet bedeline dahil edilmemiştir, ancak bunlar istekleriniz doğrultusunda gulet yatın kullanım alanının izin verdiği oranda ekstra bir ücret karşılığı kiralanabilirler ve yardımcı yat botu güçlü bir dıştan takma motor ile donatılmıştır. Ücretsiz kullanımınız için genellikle 1 veya 2 kano mevcuttur. Bu gulet yatlar tatiliniz için sizlere eğlenceli bir ortam sunmakta ve 3 yıldızlı bir otelin sunduğuna eşdeğer konforu sizlere sağlamaktadır.

Gulet Yat Primadonna

Türk Koyları
21 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

27 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Anka 35

Türk Koyları
14 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Nazcan

Türk Koyları
15 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.900 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Artemis 1

Türk Koyları
16 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 5.250 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Sidelya

Türk Koyları
15 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 5.775 € 'dan İtibaren

Yat Kategorileri

Guletbookers misafirlerinin bütçe ve beklentilerine uyan yat seçimini yapabilmeleri amacıyla farklı yat kategorileri oluşturmuştur. Yatlar kendi sahipleri ve tasarımcılarının ürünü olduğundan ve bu durum yatların...n

Devamı