Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Göcek

Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama Rehberi

Bir çok ülke için popüler bir turistik destinasyon olan Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyıları bir birinden güzel sahil kasabaları her yıl yerli, yabancı çok sayıda turisti misafir etmektedir. Ege kıyılarında yer alan küçük kasabaların saklı koyları günümüze bir çok tatilci tarafından daha sakin olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bu yerlerden biri de daha çok özel tekne turları ile ziyaret edilen Göcek.

Göcek; En Gözde Gulet Yat Durak Noktası

Geçmişinde Hyparna ve Kamche adlarıyla anılan Göcek, Karia ve Lykia medeniyetlerinin sınırını belirlemiş bir yerleşim yeridir. Likya uygarlığının iki gelişmiş kenti Telmessos (Fethiye) ve Kaunos (Dalyan) arasında yer alan kıyı yerleşimi, tarihi ve doğal zenginlikler açısından oldukça şanslı bir yerde kuruludur. Likya Dönemi’nden günümüze ulaşan kaya mezarları, anıt mezarlar ve hamam yapıları Göcek’in tarihi geçmişinin yansımalarını bize gösterebilen en güzel eserlerdir.

Göcek turkuaz rengi serin suları ve birbirinden muhteşem koyları ile Toros Dağları’nın bittiği yerde başlar. 80’li yılların başından bugüne kadar devam eden turizm serüveninde Göcek turizm cenneti olarak anılmaktadır. Bu kulvarda o yıllardan günümüze kadar büyük bir gelişme göstermiştir.

Dünya Yat turizminin en önemli çekim merkezlerinden olan Göcek; özellikle son dönemlerde alt yapısı, sorunsuz karayolu ve denizyolu ulaşımı ile dünyanın en gözde özel gulet, tekne ve motoryat merkezlerinden biri haline gelmiştir ve Muğla’nın Fethiye ilçesine sadece 15 dakikalık bir mesafededir. Fethiye ve Ölüdeniz ziyaretleriniz için de sizlere büyük bir ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

İçinde bulunduğu körfezin coğrafi yapısı nedeniyle sakin ve korunaklı olan onlarca koyu ve birçok adası yat kiralama hizmeti ile gelen yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez duraklarından biri olmuştur.

Göcek Koylarında Yat Kiralama

Göcek mavi tur tatilinizde de irili ufaklı birbirinden güzel, sakin ve el değmemiş koyları ve adaları görme fırsatı yakalayacaksınız. Her biri doğa harikası olan eşsiz kumsallara ev sahipliği yapan Göcek Koylarında mutlaka görülmesi gereken yerler vardır. Günlüklü Koyu, Hamam Koyu, Yassıca Adaları, Göcek Adası bu koylardan bir kaçı. Adını Bedri Rahmi Eyüboğlu’nda alan Bedri Rahmi Koyu ziyaret edilmesi gereken yerlerin en başında bulunması gerekmektedir. Ayrıca bu bölgede yeme içme konusunda bir çok alternatif bulunmaktadır. Eşsiz Ege ve Akdeniz lezzetlerini ve taze deniz ürünlerini denemek için küçük, şirin yerel mekânları tercih edebileceksiniz. Gece hayatını da tatillerine eklemek isteyen ziyaretçiler bunu Göcek’te bulamayacaklardır fakat eğlence arayanlar için Fethiye gece hayatı oldukça renkli bir alternatif olacaktır.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support