Yelkenli Yat Kiralama

Yelkenli Yatlar Türkiye'nin en İyi 5 yelkenli gulet yatı

Yat yelkenciliği tam bir tutkudur. Bu seçkin yelkenli yatlar ile Türkiye Kıyıları ve Yunan Adaları boyunca yapacağınız Mavi Yolculukta gulet yatlarımız size son derece zevkli bir deneyim yaşatacaktır. Cana yakın ve profesyonel mürettebatımız, misafirlerimize unutamayacakları bir yelkenli seyahati deneyimini sunarken onları memnun etmek için ellerinden gelen her türlü çabayı da göstereceklerdir.

Bazı misafirlerimiz yat seyahatlerinde motor yerine daha çok yelkenli kullanımını tercih etmektedirler. Şunu belirtmek isteriz ki, yatların pek çoğu yelkene sahip olmasına rağmen bazı yatlar gerçekten yelkenleri sayesinde su üzerinde hiç bir motor gürültüsü olmaksızın seyahat edebileceğiniz ve keyifli bir yolculuk yapabileceğiniz özel yatlardır. Bu yatlar son derece iyi birer yelkenliye dönüşmek için kendi sahipleri ve kaptanları tarafından özenle hazırlanmış olup bu teknelerin mürettebatı da yıllar süren eğitimler sonucunda yetenekli birer denizci haline gelmişlerdir. Gerçek bir yelkenli deneyimi için misafirlerimize doğru teknelerin seçiminde her zaman yardımcı olmaktayız.

Bu geleneksel Türk yelkenli yatları nostaljik yat tatilcilerinin her zaman için favori tekneleri olmuştur. Bu gulet yatlar dinlenme ve güneşlenme amacıyla güvertede ve aynı zamanda salon alanında geniş kullanım imkanı sunarlar ve 8 ila 16 adede kadar misafirimizi ağırlayabilirler. Açık mutfağın karşısında yer alan salon kısmında bir yemek masası bulunmakta ve bu da yemek servisini kolaylaştırmaktadır. Lezzetli yemekler, şefiniz tarafından hazırlandıktan sonra iki kişilik bir mürettebat tarafından hızlı bir biçimde sizlere sunulur. Teknenin arka kısımda dışarıda bulunan yemek masası ise size sadece bir kaç adım uzaktadır.

Aşağıda sunulan yelkenli yat seçenekleri ekibimiz tarafından titizlikle seçilmiştir. Resimlerine bakmak, kiralama bedelleri hakkında fikir sahibi olmak ve yorumları okumak için her bir yat üzerindeki linke tıklamanız yeterlidir. Mükemmel yelkenli yatlarımız sizleri bekliyor.

Gulet Yat Aliko

Türk Koyları
29 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 8.750 € 'dan İtibaren

50 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 150.003 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Angelo 2

Türk Koyları
35 Metre 7 Kabin 14 Kişi

haftalık 21.000 € 'dan İtibaren

23 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 5.950 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Axia

Yunan Adaları
37.5 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 45.997 € 'dan İtibaren

50 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 184.996 € 'dan İtibaren

Yelkenli Yatlar ile Size Özel Yat Kiralama!

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.