Delüks Yat Kiralama

Delüks Yat Delüks Yat

Geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilen veya tümüyle yenilenmiş yatlar ile Delüks Kategorisi genellikle 4 Yıldızlı otellere eşdeğer konfor ve standartları misafirlerimize sunmaktadır. Bunlardan bazıları geleneksel tarzda inşa edilmiş olmakla birlikte, bazı yatlar ise daha modern tarzda inşa edilmişlerdir. Kabinler geniş ve en iyi şekilde tasarlanmıştır; kaliteli malzemeden üretilmiş yataklar, oturma grupları, çarşaf ve havlu setleri ile mükemmel bir şekilde donatılmış genellikle bir ya da iki ana kabin mevcuttur, ya da aynı büyüklük ve kaliteye sahip çift veya ikiz kabinler bulunmaktadır. Tüm kabinlerin içerisinde şık armatürler, lavabo ve tuvaletler ile banyolar mevcut olup duşların etrafı duşa kabin ile kapatılmıştır, kabinlerde genellikle saç kurutma makineleri de kullanımınıza sunulmuştur.

Özel Kiralık Yat içerisindeki kabinlerde ve salonda 21:00 ile 1:00 saatleri arasında konforlu bir biçimde zaman geçirmenize olanak sağlayabilmek üzere günde 8 ila 12 saatlik klima kullanımı imkanı sunmaktadır (Yatın büyüklüğü ile orantılı olarak genellikle iki jeneratör mevcuttur). Kapalı salonda yüksek standartlarda malzeme kullanılarak dekore edilmiş olup plazma TV/DVD , müzik ve ev sinema sistemleri ile donatılmıştır; aynı zamanda tüm kabinlerde olmasa bile ana kabinlerde özel TV/DVD sistemleri bulunabilmektedir. I-Pod bağlantıları ve İnternet/Wi-Fi genellikle kullanımınız için mevcuttur. Türk veya Akdeniz yemekleri konularında uzmanlaşmış Şefiniz yüksek standartlardaki yemekleri her türlü donanıma sahip olan mutfağı kullanarak hazırlamakta ve teknenin büyüklüğüne bağlı olarak mürettebat sayısı 7 kişiye kadar çıkabilmektedir.

Delüks yatların büyük bir kısmı Türk kıyı şeridi boyunca ve On İki Adalar olarak bilinen Yunan Adalarına seyahat edebilme iznine sahip olup 12 yolcuya kadar taşıma kapasitesine sahiptirler. Bu yatlar genellikle daha yüksek güçlü dıştan takma motorlara ve su sporları için büyük yardımcı yat botlarına sahiptirler, bu imkanlar yat ile sunulan hizmetlere dahil olmayabilir ancak yatın büyüklüğüne bağlı olarak ücret karşılığı kiralanabilirler. Bunlara ilave olarak gulet yat üzerinde 1 veya 2 kano, rüzgar sörfü ve diğer ekipmanlar ile standart şnorkel, paletler ve oltalar mevcuttur.

Gulet Yat Ros Mare

Türk Koyları
27 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Mikado

Türk Koyları
26 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 9.800 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Atalante

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 11.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Artemis

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 11.900 € 'dan İtibaren

26 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 13.300 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Endless

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 13.300 € 'dan İtibaren

Yat Kategorileri

Guletbookers misafirlerinin bütçe ve beklentilerine uyan yat seçimini yapabilmeleri amacıyla farklı yat kategorileri oluşturmuştur. Yatlar kendi sahipleri ve tasarımcılarının ürünü olduğundan ve bu durum yatların...n

Devamı