Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Delüks Yat Kiralama

Toplam: 47 adet delüks kiralık yat

27 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 0 'dan itibaren

26 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 1.400 'dan itibaren

24 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 1.600 'dan itibaren

28 Metre
5 Kabin
10 Kişi

günlük 1.900 'dan itibaren

24 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 1.900 'dan itibaren

24 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 2.000 'dan itibaren

24 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 2.000 'dan itibaren

30 m. Metre
6 Kabin
12 Kişi

günlük 2.000 'dan itibaren

32 Metre
6 Kabin
12 Kişi

günlük 2.143 'dan itibaren

26 Metre
4 Kabin
8 Kişi

günlük 2.150 'dan itibaren

24 Metre
5 Kabin
10 Kişi

günlük 2.200 'dan itibaren

33 Metre
5 Kabin
10 Kişi

günlük 2.250 'dan itibaren

Delüks Yat Nedir?

Geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilen veya tümüyle yenilenmiş yatlar ile Delüks Kategorisi genellikle 4 Yıldızlı otellere eşdeğer konfor ve standartları misafirlerimize sunmaktadır. Bunlardan bazıları geleneksel tarzda inşa edilmiş olmakla birlikte, bazı yatlar ise daha modern tarzda inşa edilmişlerdir. Kabinler geniş ve en iyi şekilde tasarlanmıştır; kaliteli malzemeden üretilmiş yataklar, oturma grupları, çarşaf ve havlu setleri ile mükemmel bir şekilde donatılmış genellikle bir ya da iki ana kabin mevcuttur, ya da aynı büyüklük ve kaliteye sahip çift veya ikiz kabinler bulunmaktadır. Tüm kabinlerin içerisinde şık armatürler, lavabo ve tuvaletler ile banyolar mevcut olup duşların etrafı duşa kabin ile kapatılmıştır, kabinlerde genellikle saç kurutma makineleri de kullanımınıza sunulmuştur.

Özel Kiralık Yat içerisindeki kabinlerde ve salonda 21:00 ile 1:00 saatleri arasında konforlu bir biçimde zaman geçirmenize olanak sağlayabilmek üzere günde 8 ila 12 saatlik klima kullanımı imkanı sunmaktadır (Yatın büyüklüğü ile orantılı olarak genellikle iki jeneratör mevcuttur). Kapalı salonda yüksek standartlarda malzeme kullanılarak dekore edilmiş olup plazma TV/DVD , müzik ve ev sinema sistemleri ile donatılmıştır; aynı zamanda tüm kabinlerde olmasa bile ana kabinlerde özel TV/DVD sistemleri bulunabilmektedir.

I-Pod bağlantıları ve İnternet/Wi-Fi genellikle kullanımınız için mevcuttur. Türk veya Akdeniz yemekleri konularında uzmanlaşmış Şefiniz yüksek standartlardaki yemekleri her türlü donanıma sahip olan mutfağı kullanarak hazırlamakta ve teknenin büyüklüğüne bağlı olarak mürettebat sayısı 7 kişiye kadar çıkabilmektedir.

Delüks yatların büyük bir kısmı Türk kıyı şeridi boyunca ve On İki Adalar olarak bilinen Yunan Adalarına seyahat edebilme iznine sahip olup 12 yolcuya kadar taşıma kapasitesine sahiptirler. Bu yatlar genellikle daha yüksek güçlü dıştan takma motorlara ve su sporları için büyük yardımcı yat botlarına sahiptirler, bu imkanlar yat ile sunulan hizmetlere dahil olmayabilir ancak yatın büyüklüğüne bağlı olarak ücret karşılığı kiralanabilirler. Bunlara ilave olarak gulet yat üzerinde 1 veya 2 kano, rüzgar sörfü ve diğer ekipmanlar ile standart şnorkel, paletler ve oltalar mevcuttur.es.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support