Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Aşk Adası Galesnjak

Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ada, göreceğiniz en eşsiz ve romantik yerlerden biri!

Bu ada, dünyanın her yerinden turistleri ve romantik bir kaçamak arayan çiftleri kendine çekiyor. Dünyanın, ‘’seni seviyorum’’ dediği bu yer gerçek bir gizli mücevher. “Aşk Adası” olarak da bilinen Galesnjak Adası, Adriyatik Denizi’nde, Hırvatistan kıyılarında bulunan küçük, ıssız bir adadır. Ada, kendine özgü kalp şekli nedeniyle eşsiz ve romantik bir destinasyondur ve romantik bir kaçamak arayan çiftler için popüler bir mekandır.

Galesnjak Aşk Adası Hakkında

Ada sadece 130 metre uzunluğunda ve 60 metre genişliğindedir, bu da onu yürüyerek keşfetmek için yeterince küçük yapan sevimli bir detay. Ada, Akdeniz bitki örtüsüyle kaplı ve kristal berraklığında turkuaz sularla çevrilidir. Yüzmek, güneşlenmek ve dinlenmek için mükemmel bir yer olduğunda hemfikir olabiliriz.

Galesnjak adasının havadan görünümü

Galesnjak ile ilgili en iyi şeylerden biri, tenha bir ada olması, bu da onu şehir hayatının kalabalığından kaçmak isteyen çiftler için ideal bir yer haline getiriyor. Adaya yalnızca tekneyle erişilebildiği için, inziva ve mahremiyet hissini sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz.

Çarpıcı Drone Çekimleri

Altın kumlu plajında dinlenmek ve masmavi sularında yüzmek dışında adada yapılacak birçok aktivite de mevcut. Adanın patika yollarında romantik bir yürüyüşe çıkabilir, hatta su altındaki renkli deniz yaşamını keşfetmek için tüplü dalış yapabilirsiniz. Muhteşem bir drone çekimi veya instagram, facebook hatta youtube gibi sosyal medya platformlarında paylaşmaya değer fotoğraflar ve videolar çekmek için bu büyüleyici adadan daha uygun bir yer olabilir mi?

Galesnjak’ı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, kalmanın tek yolunun bir yat kiralamak olduğunu unutmayın. Konforlu ve lüks kiralık teknelerimiz arasında zevkinize uygun birkaç seçenek bulabileceğimizden eminiz. Bizden kolayca adaya bir tekne rezervasyonu yapabilir ve yaşamın tüm güzelliklerini keşfederek birkaç gün geçirebilirsiniz.

Adriyatik'te kalp şeklinde Galesnjak adası

Sonuç olarak Galesnjak Adası, çiftler için romantik bir kaçamak, rahatlamak ve gevşemek isteyenler için sakin bir kaçış sunan eşsiz ve büyüleyici bir destinasyondur. Kalp şekli ve kristal berraklığında suları, onu dünyanın en büyüleyici ve şiirsel noktalarından biri yapıyor.

Altın Kumlu Plajlarda Dinlenmek

Bu kalp şeklindeki cenneti çevreleyen turkuaz sularda partnerinizle unutulmaz anılar biriktirmeyi hayal edebiliyor musunuz? Romantik bir kaçamak ya da sadece dinlenmek ve gevşemek için özel bir yer arıyorsanız, Galesnjak sizin için mükemmel bir seçenek olabilir! Hırvatistan’da tekne kiralama hakkında herhangi bir tavsiye veya bilgi için, bize [email protected] adresinden yazmaktan çekinmeyin. Galesnjak’ın büyüsünü kendi gözlerinizle görün ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support