Guletbookers Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama

Yaz aylarının gelmesiyle beraber, tatilciler farklı arayışlar içerisine girerler. Son haftalarda oldukça fazla tercih edilen tekne kiralama hizmeti bu sebeple yaygınlaşmaya başlamıştır.

Özel yat kiralama, ülkemizin doğal ve güzel kıyılarını masmavi sular üzerinden keşfetme fırsatını sunar. Günümüz şartlarının gerektirdiği zorunlu sosyal mesafe kuralı ve kalabalıktan uzak kalmak isteyenlerin ayrıca gözdesi olmuş durumdadır.

Özel Yat Kiralama Bölgeleri

Özel yat kiralama, yaz sezonunda Ege ve Akdeniz kıyılarını gezmek için bir birinden farklı rotaları ile misafirlerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. İster kiralık motor yat ister kiralık tekne seçimi yapabilirsiniz. Kiralama bölgeleri başlangıç rotaları arasında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek en popüler olanlarıdır.

Bu popüler tatil yöreleri birçok kişi tarafından konaklama için tercih edilmekte olsa da son yıllarda mavi yolculuk adı altında özel tekne kiralayan kişilerin de uğrak noktasıdır. Bodrum’dan başlayarak Gökova körfezinin en güzel koyları daha sonrasında Datça Yarımadasının heybeti ile devam eden yolculuğunuza Marmaris’in yemyeşil doğası eşlik eder. Ölüdeniz ’in turkuaz renkli serin suları yolculuğunuzda sizleri daha önce neden bu keyfi yaşamadığınıza pişman edecek güzellikler sunacaktır.

Marmaris Tekne Kiralama

Özel Yat Kiralamanın Avantajları Nedir?

Kiraladığınız özel yat, size ve ailenize sakin ve doğal güzelliğini korumayı başarmış koy ve kıyılarda inanılmaz bir tatil deneyimi sunacaktır. Bunun yanında huzur ve mutluluğu da mavi sularda bulmanızı sağlayacaktır. Her gün farklı bir koyda veya sahil kasabasının kıyısında uyanacağınız için, otel tatillerinizde bir süre sonra karşılaştığınız rutin akışla, özel teknenizde asla karşılaşamayacaksınız.

Saat ve programları unutmanız için en ideal ortamı sunan, sizin istek ve arzularınıza göre hazırlanan yemekler ve özel hareket noktaları gibi tamamen kişiye özel hizmet vermesi özel yat kiralama hizmetinin benzersiz avantajlarındandır. Sevdiklerinizle akşam yemeklerinizi gün batımında deniz üzerinde yemenin verdiği huzur ve mutluluk tarif edilememektedir.

Fethiye Özel Yat Kiralama

Özel Yat programınızda dilediğiniz yerde mola verip kıyıya çıkabilirsiniz. Belki de yeşil çam ormanları arasında ufak gezintiler yapmanız size doğanın güzelliğini keşfetmeniz için fırsatlar sunacaktır. Daha önce adını hiç duymadığınız koy ve adaların resiflerinde dalış yapma imkanı su altının büyüleyici dünyasına şahitlik etmenizi sağlayacaktır. İsterseniz güneşin en saf ışıkları ile uyanabilir, geceleri simsiyah gökyüzünden sizlere güzel bir tatil anısı anlatarak parlayan yıldızların altında uyuyabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...