Yat Kiralama Şirketi

Guletbookers Hakkında GULETBOOKERS Hakkında

2007 yılında kurulan GULETBOOKERS; sektörde on yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu geniş müşteri bağlantıları sayesinde dünya genelinde 22 farklı ülkeye, sekiz ayrı dilde çok kapsamlı yat kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Ana merkezi Bodrum Türkiye'de bulunan firmamız, yatçılık dünyasının merkezinde yer almakta olup dünyanın en güzel mavi yolculuk rotalarından bazılarına kolaylıkla erişiminizi mümkün kılmaktadır.

Gulet Yat (Günümüzde sıklıkla tatil yolculuklarında kullanılan, ahşaptan imal edilmiş geleneksel bir Türk yelkenli teknesidir) sahipleri ile birlikte çalışan firmamızın misyonu müşterilerine en yüksek standarttaki hizmetleri sunmaktır.

Guletbookers olarak Misyonumuz dünyanın önde gelen Yat Kiralama Şirketlerinden biri olmaktır. Bu misyonumuzu başarabilmek amacıyla maksimum misafir memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimize rakipsiz destek hizmetleri sunmak ana hedefimizdir.

Aynı zamanda gulet yat sahipleri ile doğrudan temas ederek müşterilerimize hizmet verecek olan her bir yatı kendimiz denetliyor ve seçiyoruz. Misyonumuzu eksiksiz bir biçimde yerine getirebilmek amacıyla hem yolculuk öncesinde hem de yolculuk esnasında misafirlerimizin isteklerini karşılayabilmek için azami dikkat gösteriyor ve misafirlerimize güncel bilgileri olabildiğince kolay ve anlaşılabilir bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Son olarak müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde güvenlik ve sağduyuyu ve bunların yanı sıra hoşgörüyü en ön plana çıkartmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız öncelikli olarak Türkiye’yi ziyaret eden uluslararası yüksek sosyete mensubu müşterilere sunduğu hizmetler ile tanınmaktadır. Genç, enerjik ve profesyonel ekibimiz ve sahip olduğumuz yüksek hizmet standartları sayesinde müşterilerimize üstün ve mükemmel hizmetler sunmakta ve yüksek müşteri memnuniyetini vazgeçilmez olarak değerlendirmekteyiz.

Üst düzey müşteri hizmetlerine ve ayrıntılara gösterdiğimiz hassasiyet bizi sektördeki diğer rakiplerimizden ayıran en önemli unsurlar olarak göze çarpmaktadır.

2014 senesinde Ulusal Lüks Yaşam Tarzı Ödülü için aday olarak seçilen tek yatçılık şirketi bizim firmamız olmuştur.

Dünyanın her yerinden gelen yüzlerce mutlu misafirimizden her zaman son derece olumlu geri bildirimler almaktayız.

Guletbookers’daki ekibimiz genç, dinamik ve aynı zamanda bilgili ve tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Ofisimizde eğlenceli ve rahatlatıcı bir atmosfer hüküm sürmesine rağmen işimize her zaman odaklanabilmekte ve enerjik bir şekilde çalışmalarımızı sürdürebilmekteyiz. Müşteri ilişkileri ve müşteri hizmetleri konularındaki deneyimimiz sayesinde lüks yat turizmi ve mavi yolculuk hizmetleri hakkındaki bilgi birikimimizi bir araya getirebilmekteyiz.

Ekibimiz, misafirlerimize yeni ürünler ve hizmetler sunabilmek için sürekli çaba göstermektedir. Ayrıntılara gösterdiğimiz özen, misafirlerimizin seyahatlerini unutulmaz hatıralar haline getirmekte ve misafirlerimiz bu deneyimlerini içtenlikle arkadaşlarıyla paylaşmakta ve tekrar bizlerle bir araya gelecekleri günü iple çekmektedirler, ve bizler bundan gurur duymaktayız.

Mürettebatlı Yat kiralama pazarı için İtalya ve İspanya’da yeni rotalar belirleyerek şirketimizin faaliyet alanının genişlemesini ve büyümesini sağlamayı ve Lüks Yatçılık pazarında Türkiye’nin görünürlüğünü artırarak lüks pazarda büyümeyi hedeflemekteyiz. Genel olarak, Guletbookers adını küresel bir marka haline dönüştürmeyi ve bunu sağlayabilmek amacıyla hali hazırda 8 yabancı dilde verdiğimiz hizmetleri 10 yabancı dile yükselmeyi, 30 farklı ülkeden misafirleri ağırlamayı ve uluslararası ağımızı genişletebilmek için daha fazla acente ile işbirliği yapmayı hedeflemekteyiz.

Fatih OZTARAKCI - Kurucu - Genel Müdür

FATİH ÖZTARAKÇI

Kurucu - Genel Müdür
Muhammed OZYOLCU - Operasyon Yöneticisi

MUHAMMED OZYOLCU

Operasyon Yöneticisi
Gamze ERSOY - Yat Kiralama Yöneticisi

GAMZE ERSOY

Yat Kiralama Yöneticisi
Gursoy TOPKARA - Bilgi İşlem Müdürü

GÜRSOY TOPKARA

Bilgi İşlem Müdürü

Neden Biz

Gulet Yat tatilinizde GULETBOOKERS’i tercih etmeniz için bir çok neden var. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir mavi yolculuk planlarken; güvenebileceğiniz köklü ve tanınmış bir Yat Kiralama Acentesini seçmeniz son derece önemlidir.

Devamı