Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Yat Kiralama Yorumları

Yat Kiralama Yorumları

Müşterilerimiz Neden Bizi Tercih Ediyor?

Özel yat kiralama hizmetlerimizin büyüsünü deneyimlemiş mutlu müşterilerimizin doğrudan anlatımlarını dinleyin. Onların hikayeleri, mükemmellik konusundaki bağlılığımızı, detaylara verdiğimiz önemi ve her yolculuğu bizimle olağanüstü kılan kişiselleştirilmiş dokunuşu sergiliyor.

"Harika bir deneyim yaşadık!"

"Maske 3 ile harika bir deneyim yaşadık! İletişimde olduğum Nilay, yat kiralama ilgili tüm yararlı bilgileri, rotayı ve detayları çok detaylı bir şekilde bana iletti. Teknede olan şaraplardan sipariş oluşturduk. Son dakikada ekstra bir kano talep ettim ve Nilay bu isteğimi gerçekleştirdi."

"Bu ekip gerçekten harika"

"Mohammed ve Fazil, karşılaşabileceğiniz en cömert ve yardımsever organizatörlerdir. Fazil, yatımız için Bodrum'daki balık ve et pazarlarına götürerek Bodrum'daki en iyi ürünleri seçmemizi sağladı (ekstra ücret almadan).Mami, covid ile ilgili birkaç zorluk, tercih edilen konumlar ve mürettebat..."

"Rota mükemmeldi"

"Yusuf ve Tramonto mürettebatının tatilimizi ne kadar harika ve büyülü kıldığını anlatmaya kelimeler yetmez! Rota mükemmeldi, kıyının ve denizin doğal güzelliklerini doyasıya yaşamamıza olanak tanıdı, şef harikaydı ve kaptan ile mürettebat daha ilgili olamazdı. Hırvatistan'daki bir sonraki yat..."

"Muhteşem bir aile tatili"

"Gulet Yat Halilaga 3 ile muhteşem bir aile tatili geçirdik. Çok tavsiye edilen ve eşsiz bir deneyimdi. Benzersiz yerlerde seyrettik, aktiviteler için mükemmel olan kristal berraklığında suya sahip ve Gökova Körfezi'nin çok güzel köşelerini ziyaret ettik. Kaptan, 7 Adalar'da inanılmaz bir gün..."

"Harika bir deneyimdi"

"Arkadaşlarımız ve ailemizle yat kiralama hizmetimizden keyif aldık... Çok güzel bir ortam, mürettebat, tur ve yemekler vardı. Şimdiden gelecek yıl için bir sonraki tekne kiralama planlamalarımıza başladık! Gezimiz boyunca her an yardımcı olan ve bize vakit ayırdığı için Yusuf'a da..."

"Mürettebat harikaydı, yat da öyle"

"Bodrum'dan inanılmaz bir yat turu yaptık. Brokerimiz Yusuf mükemmeldi, rezervasyonumuzun ve gezimizin tüm aşamalarında çok yardımcı ve profesyoneldi. Mürettebat harikaydı, yat da öyle."

"Virtuoso beklentilerimizi aştı"

"Gamze Ersoy'dan Guletbookers aracılığıyla aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Sorularımıza çok duyarlıydı ve ihtiyaçlarımızı karşılayan birkaç Gulet Yat seçeneği buldu. Virtuoso'yu kiraladıktan sonra, yatımıza binene kadar bizi bilgilendirmeye devam etti ve sorularımızı hemen yanıtladı."

"Baştan sona kusursuz hizmet"

"Eğer başından sonuna kadar kusursuz bir hizmetle, harika bir lokasyonda bir tekne üzerinde tatil yapmak istiyorsanız, o zaman Guletbookers'a güvenin. Daha fazlasını arıyorsanız, Yusuf'tan isteyin. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize tam olarak uygun hizmet türünü sizin için tasarlayacak!"

"Yat üzerinde inanılmaz bir tatil"

"Geçen hafta bir yat üzerinde harika ve inanılmaz bir tatil geçirdik. Yetişkinler ve çocuklardan oluşan büyük bir grup olduğumuz için, genellikle herkesin beklentilerini karşılamak zor oluyor. Ancak özellikle Mami'ye özel teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz; ilk gün bizimle iletişime..."

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support