Yat Kiralama Yunanistan

Yunanistan Yat Kiralama Rehberi Yunanistan Yat Kiralama Rehberi

Yunanistan gulet yat kiralama seyahati; berrak suları, mükemmel manzarayı ve harika renklere sahip tablo görünümündeki adaları sizlere sunan en popüler Akdeniz tatil seçeneklerinden birisidir.

Denizi doyasıya yaşayacağınız, Yunan kıyı şeridi boyuca yatlar ile yapacağınız bir seyahat, bu ülkeyi tanımanız için size hoş bir imkan da sunacaktır. Derin maviliklere lüks yatlar ile yelken açıp 20,000 kilometreden daha uzun olan sahil şeridini ve 3,000 Yunan adasını keşfedebilirsiniz. Şimdi hayalinizi yaşamanın tam zamanı!

Yunanistan ve binlerce adasındaki yat kiralama seyahatleri, su sporları açısından gerçekten bir cennettir! Rüzgar sörfü, su kayağı, tüplü dalış; yat tatiliniz esnasında deneyimleyebileceğiniz su sporlarından sadece bir kaç tanesidir. Rüzgar sörfü yapılabilecek yerler arasında, Yunanistan listenin en üst sıralarında yer almaktadır: Sevimli kıyı manzarası, yüksek yaşam standardı ile birlikte uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler ve benzersiz bir kültürü deneyimlemek sizi mutlu kılacaktır.

Ege Denizindeki adaların büyük bir kısmı üç farklı gruba ayrılmıştır. Bunlar On İki Adalar (Dodecanese), Kiklad Adaları (Cyclades) ve İyonya Adaları olarak isimlendirilirler. Yat tatiliniz ile ilgili olarak vermeniz gereken en önemli kararlardan bir tanesi, tatiliniz için doğru adaları seçmektir. On İki Adalar (Dodecanese) Yunanistan’ın güney doğu kısmında yer alırlar. Hepimizin hayalini kurduğu bu unutulmaz anları yaşayabilmek için gereken doğru atmosferi; deniz, güneş ve güçlü rüzgarlar gibi doğal unsurlar oluşturur.

Ege’nin baskın mavi ve beyaz renkleri, Kiklad Adaları arasındaki harika yolculuğunuzda size eşlik edecektir. Yunan Mitolojisine göre 56 ada ve adacıktan oluşan bu adalar grubunu deniz tanrısı Poseidon yaratmıştır. Kiklad Adaları; tüm deniz aşıklarını kendine hayran bırakırken bir yandan da onlara meydan okur. Mavi sular duygularınızı harekete geçirir ve adalar üzerindeki parlak ve keskin renk kontrastı ise nefesinizi keser. Güçlü yerel rüzgarların yelkenleri şişirmesi ile birlikte şahane bir yolculuk sizi kucaklayacaktır.

Sizi Yunanistan’ın bu en popüler adalarına götürecek olan özel yat kiralama seyahatiniz esnasında Yunanistan’ın size sunabileceği her şeyin en iyisini deneyimleyebilirsiniz.

Yunanistan Haritası
Yunanistan Fotoğrafları

Yunanistan Yat Kiralama Bölgeleri Yunanistan Yat Kiralama Bölgeleri

Yat Kiralama Yunanistan; Berrak suları, mükemmel manzarayı ve harika renklere sahip tablo görünümündeki adaları sizlere sunan en popüler Akdeniz tatil seçeneklerinden birisidir.

Yunanistan'da Yat Kiralama İçin En İyi 5 Kiralık Yat Yunanistan'da Yat Kiralama İçin En İyi 5 Kiralık Yat

€ 2.500günlük
Yat Athen.A
Yat Athen.A
 • 32 Metre
 • 8 Kabin
 • 16 Kişi
€ 4.000günlük
Yat Virtuoso
Yat Virtuoso
 • 34,6 Metre
 • 6 Kabin
 • 12 Kişi
€ 4.143günlük
Yat Aegean Schatz
Yat Aegean Schatz
 • 30 Metre
 • 5 Kabin
 • 10 Kişi
€ 15.715günlük
Yat Meira
Yat Meira
 • 50 Metre
 • 6 Kabin
 • 12 Kişi

Yunanistan'da Mavi Yolculuk İçin En İyi 5 Rota Yunanistan'da Mavi Yolculuk İçin En İyi 5 Rota

Yunan Adaları'ında Yat Kiralama Talebi Gönderin

Yat Kiralama Uzmanlarımızı arayarak rotanızı planlayın, taleplerinizi iletin
Yunan Adaları'nda Mavi Yolcuğunuz için en iyi Yatı seçmenize yardımcı olalım.