Yat Kiralama Türkiye

Türkiye Yat Kiralama Rehberi Türkiye Yat Kiralama Rehberi

Farklı bir seyahat deneyimi arayışı içindeyseniz, Türkiye’de yapacağınız bir yat kiralama seyahati size hayatınızın en harika tatil deneyimini sunacaktır. Kalabalıktan uzak bir şekilde Türkiye’yi ziyaret eden geniş turist kitlelerinin erişemeyeceği bölgeleri keşfedin.

Türkiye’nin 8,333 kilometre uzunluğundaki kıyı şeridi boyunca sadece Akdeniz’in uzun kumsalları ile değil, aynı zamanda turkuvaz renkli fiyort benzeri koylara ve kayalık dağlara sahip Güney Ege’nin irili ufaklı yüzlerce farklı koyu ile de tanışabilir ve Marmara Denizinin etrafındaki irili ufaklı tepeleri, Batı Karadeniz’in altın renkli kumlarını ve Doğu Karadeniz kıyılarından binlerce metreye yükselen dik dağları görüp büyülenebilirsiniz. Türkiye’de yapacağınız bir yat kiralama seyahati esnasında deneyimleyebileceğiniz güzelliklerin sonu yoktur; arkeolojik kalıntıları ve yerel köyleri ziyaret edebilir, Turkuvaz renkli Kıyı Şeridinde güneşlenirken, Akdeniz ve Ege Denizinin farklı renklerini doyasıya yaşayabilirsiniz

Türkiye Kıyıları; mavi yolculuk, teknede tatil, su sporları, manzara gezileri ve burada sayamadığımız daha pek çok güzelliği yaşayabileceğiniz ideal bir seçenektir. Özellikle güney batı sahilleri; ılık suları ve inanılmaz görüş mesafeleri sunan berrak suları ile tüplü dalış meraklılarını cezp etmektedir. Bunun yanı sıra binlerce yıl boyunca bu bölgede yaşamış olan uygarlıklardan kalan kalıntılar da bu kıyıları diğerleri ile kıyaslanamayacak şekilde öne çıkarmaktadır. Truva, Efes, Milet, Knidos, Bizans, Perge – korkusuz deniz savaşçıları buralarda savaşmışlardır; zamanlarının ötesine geçmiş düşünürler bu bölgelerde yaşamışlardır; bu düşünürlere en iyi heykeltıraşlar ve gemi yapım ustaları eşlik etmiş ve bu kişiler Anadolu kıyıları boyunca bir arada yaşamış ve çalışmalarını sürdürmüşlerdir.

Bu nedenle sadece her bir kıyı bölgesinin sunduğu doğal güzelliklere ve dalış noktalarına dikkat çekmek doğru olmaz; bunun yanında ziyaret etmenizi bekleyen kıyı boyunca uzanan arkeolojik alanların zenginliğine de değinmek gerekir. Her bir şehir kendi benzersiz güzelliklerine sahiptir; Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya binlerce gulet yat tatilcisine ve denizciye her yıl kucak açmaktadır.

Mürettebatlı yat kiralama; mavi yolculuğunuz sırasında yapmak istedikleriniz de göz önünde bulundurularak tamamen sizin istekleriniz doğrusunda planlanabilir. GULETBOOKERS; her bütçeye uyan fiyatlarıyla farklı yat tatili seçeneklerini beğeninize sunmaktadır. Sizin için Türkiye Kıyı Şeridinin en önemli noktalarını kapsayacak ve farklı ilgi alanlarınıza yanıt verebilecek bir tatil programı oluşturabiliriz. İster ailenizle veya isterseniz bir grup arkadaşınızla tatile çıkmış olun fark etmez; gulet uzmanlarımız tercihlerinize en mükemmel şekilde uyacak, en doğru gulet yatı bulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Türkiye Haritası
Türkiye Fotoğrafları

Türkiye Yat Kiralama Bölgeleri Türkiye Yat Kiralama Bölgeleri

Farklı bir seyahat deneyimi arayışı içindeyseniz, Türkiye’de yapacağınız bir yat kiralama seyahati size hayatınızın en harika tatil deneyimini sunacaktır. Kalabalıktan uzak bir şekilde Türkiye’yi ziyaret eden geniş turist kitlelerinin erişemeyeceği bölgeleri keşfedin.

Türkiye'de Yat Kiralama İçin En İyi 5 Kiralık Yat Türkiye'de Yat Kiralama İçin En İyi 5 Kiralık Yat

€ 1.600günlük
Yat Atalante
Yat Atalante
 • 24 Metre
 • 4 Kabin
 • 8 Kişi
€ 2.054günlük
Yat Maske 2
Yat Maske 2
 • 30 Metre
 • 6 Kabin
 • 12 Kişi
€ 2.200günlük
Yat Kaptan Yilmaz 3
Yat Kaptan Yilmaz 3
 • 32 Metre
 • 6 Kabin
 • 12 Kişi
€ 2.400günlük
Yat Luce Del Mare
Yat Luce Del Mare
 • 37 Metre
 • 5 Kabin
 • 10 Kişi
€ 2.750günlük
Yat Vista Mare
Yat Vista Mare
 • 30 Metre
 • 6 Kabin
 • 12 Kişi

Türkiye'de Mavi Yolculuk İçin En İyi 5 Rota Türkiye'de Mavi Yolculuk İçin En İyi 5 Rota

Türk Koyları'ında Yat Kiralama Talebi Gönderin

Yat Kiralama Uzmanlarımızı arayarak rotanızı planlayın, taleplerinizi iletin
Türkiye'de Mavi Yolcuğunuz için en iyi Yatı seçmenize yardımcı olalım.