Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Yat Kiralama Su Sporları

Yat Kiralama Su Sporları

Yat Kiralamada Su Sporu Aktiviteleri

Lüks yatlarının büyük çoğunluğunda, bir çok su sporu aktivitesini gerçekleştirmeniz mümkündür. Daha yüksek adrenalin isteyenler için su kayağı, ringo, wakeboard, banana, jetski gibi su sporu ekipmanları yat mürettebatı tarafından sıklıkla ziyaret edilen koylarda kullanımınıza sunulur.

Lüks yat seyahatlerinde jetski haricinde aşağıda bahsedilen su sporu ekipmanlarının kullanımı için herhangi bir ilave ücret istenmemektedir. Aşağıda adı geçen su sporu aktivitelerinin gerçekleştirilebilmesi için bir sürat teknesinin kullanılması gerekmekte olup bu sürat teknesinin yakıt tüketimi yatı kiralayanlar tarafından karşılanacaktır. Lüks yatlarda deneyimleyebileceğiniz su sporu aktivitelerinin bir listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Jet Ski ile Haftalık Yat Kiralama
Haftalık Tekne Kiralama
Lüks Tekne Kiralama

Jetski

Yatlar üzerinde bir çok su sporunun yapılabilmesi mümkün olup Jetski (Waverunner) bunlardan birisidir. Bu sayede yat seyahatinize bir miktar eğlence ekleyebilirsiniz. Yatınız bir koya demirlediğinde, kaptanınız size Jetski sürüşü için faydalanabileceğiniz, güvenli noktaları gösterecektir.

Su kayağı olan yatlar
Su kayağı olan kiralık yatlar

Su Kayağı

Bir yat kiraladığınızda, su sporları yapabilmek için de bir fırsat elde etmiş olursunuz. Yatların büyük bir kısmı değişik boyutlarda olabilen ve 40 ila 120hp güce sahip motorlar ile donatılmış botlara sahiptir ve tatiliniz esnasında bu botlar yardımıyla su kayağı yapabilirsiniz.

Wakeboard'lu yat kiralama
Wakeboard'lu gulet yatlar

Wakeboard

Wakeboard aktivitesi yapabileceğiniz mükemmel yat tatilinizi GULETBOOKERS’da bulabilirsiniz. Türkiye ve Yunanistan’daki güzergahlarda wakeboarding yaparak harika bir yat turu geçirebilirsiniz. Wakeboarding yapma imkanını sunan özel yat kiralama sayesinde çiftler, aileler ve tüm yaşlardaki tatilciler son derece eğlenceli bir tatil geçirebilirler.

Muz Botu Olan Yatlar
Muz Botu Olan Guletler

Muz Botu

Yat turu sadece denizde yol almaktan ibaret değildir, deniz sporları aktiviteleri ile seyahatinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Yatların büyük bir kısmı bir sürat teknesi yardımıyla işlerlik kazanan çeşitli su sporu aletleri ile donatılmıştır. Muz botuna binmek son derece eğlenceli bir aktivitedir.

Ringo Olan Yatlar
Ringo'lu Kiralık Yatlar
Ringo

Gulet Yolculuğu macera sevenleri cezbeden bir çok değişik aktivite ile doludur. Simit şeklinde tasarlanmış olan Ringo’ya binmek en popüler aktivitelerden birisi olup biraz daha fazla hız ve maceradan hoşlananlar için biçilmiş kaftandır. Sürat teknesine ayrı ayrı bağlanan Ringo’lara tek kişi, iki kişi veya üç kişi aynı anda binebilir.

Kürek Sörfü imkanı olan Kiralık Yatlar
Kürek Sörfü
Kürek Sörfü

Eğer Türkiye Kıyılarındaki, Yunan Adalarındaki ve Hırvatistan’daki koyları keşfederken deneyimleyebileceğiniz en iyi aktiviteyi arıyorsanız; yatınız demirlediğinde şişirilebilir ve üzerinde ayakta durabildiğiniz Kürek Sörfünü (Paddle Board) denemenizi size şiddetle tavsiye ederiz.

Rüzgar Sörfü Olan Kiralık Yatlar
Rüzgar Sörflü Yat Kiralama
Rüzgar Sörfü

Su sporu aktivitelerinin büyük bölümü yat kiralama bedelinizin içine dahil edilmektedir ve tekne sahipleri bunlar için sizden herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedirler. Yatlarda sunulan popüler aktivitelerden bir tanesi de Rüzgar Sörfüdür.

Kano Olan Kiralık Yatlar
Kano Olan Gulet Yatlar
Canoe

Türk Adalarının doğal güzelliğini kano kullanırken benzersiz bir şekilde deneyimleyin. Seyahatiniz esnasında yatlar koylara ve sakin adalara demir atabilirler. Gulet Yat tatiliniz esnasında sabahları sessizlik içerisinde uyandığınızda, o gün yapabileceğiniz farklı ve eğlenceli aktiviteleri planlayabilirsiniz.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support