+90 (535) 718 0 901
Whatsapp Üzerinden İletişim

Yat Kiralama

Yat Kiralama Yat Kiralama

Filomuz Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’daki en popüler seyir noktalarında bulunan tamamıyla yeni inşa edilmiş, kısa bir süre önce denize indirilmiş veya yeniden donatılmış guletlerden oluşmaktadır. Yolculuğunuz için beklentiniz ne olursanız olun, mutlaka ihtiyaçlarınıza uyan özel bir GULET teklifi veya özel bir grup kiralama teklifimiz mevcut olup firmamız aradığınız GULETİ bulabileceğiniz doğru adrestir.

Bir yat kiraladığınızda eşsiz bir ahşap tekne kiralamış olursunuz ve bu tekne ile Türkiye’nin güney batı sahili boyunca seyahat yapabilirsiniz. Bu bölgedeki girintili uzun sahil şeridi birçok sakin ve korunaklı koyu ve körfezi kapsamakta olup 50 metre uzunluğa kadar olan tekneler için güvenli bağlanma ve demirlenme yerleri sağlamakta ve 4 günlük bir seyahat için 3 gecelik ve 8 günlük bir seyahat için ise 7 gecelik veya daha uzun süreli konaklama imkanı sunmaktadır.

Özel gulet yat kiralamalarında, Türkiye’nin billur gibi sularını deneyimleyebilmeniz için teknenin tamamı sizin emrinizde olacaktır. Maliyetleri belirli bir seviyenin altında tutmaya çalışan misafir gruplarımız için farklı ekonomik seçenekler sunan çeşitli gulet kategorilerimiz mevcuttur. Tatil için yat kiralamalarında guletlerin uzunlukları teknenin tasarımına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bir çift veya bir aile için ekonomik veya daha samimi bir ortam sunan 15 metrelik teknelerden, uzunluğu 50 metreye kadar artabilen göz alıcı, süper lüks guletlere kadar farklı seçenekler sizlere sunulmaktadır. Kabinlerin adedi ve yerleşim planı da farklılıklar göstermektedir: Kabin adedi 2 ila 16 arasında değişmekle birlikte, birçok gulet genellikle çift yatak ve ikiz yatak seçenekli 5 ila 8 adet kabine sahiptir ve bu kabinlerin her birisi kendi özel banyosuna sahiptir

Teknedeki mürettebat sayısı 2 ila 7 kişi arasında değişmektedir. Mürettebat sadece teknenin idaresi, temizlenmesi, bakımı ve seyrinden sorumlu değildir; mürettebat aynı zamanda tatiliniz boyunca tüm yemeklerin hazırlanması, kıyıda ve teknede isteklerinizin yerine getirilmesi ile yükümlü olup arzu ettiğiniz diğer aktivitelerde sizlere yardımcı olma sorumluluğunu da üstlenir. Bu sayede Türkiye kıyılarının doğal güzelliğinin tadına varabileceğiniz, istediğiniz şekilde yüzüp, dinlenebileceğiniz bol bol zamanınız olacaktır.

Misafirlerimiz gecelerini yıldızların altında geçirmeyi ve sabahleyin bozulmamış bir doğa ile çevrelenmiş şekilde uyanmayı tercih edebilirler. Tatilinizde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin sunulduğu üç öğün yemek dahil konaklama seçeneğini tercih etmenizi önermekteyiz ve bu hizmeti ücreti, kiralama bedeli içine dahil edilmiş şekilde temin edebilirsiniz. Tüm alkollü ve alkollü olmayan içecekler ilave bir maliyet ile size sunulabileceği gibi, seyahat rotanızdaki tedarikçilerden veya süper marketlerden de kendi içeceklerinizi sipariş edebilir veya satın alabilirsiniz.

Yat Tipleri

Gulet Kiralama; Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum dahil olmak üzere Akdeniz ve Ege Sahilinde bilinen tüm marinalara kayıtlı olan geleneksel Türk ahşap teknelerinin kiralanması anlamına gelmektedir.

Devamı