Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
alt="Yat Kiralama">

Yat Kiralama

En Yeni Kiralık Yatlar

Filomuz Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’daki en popüler seyir noktalarında bulunan tamamıyla yeni inşa edilmiş, kısa bir süre önce denize indirilmiş veya yeniden donatılmış gulet yatlardan oluşmaktadır. Yolculuğunuz için beklentiniz ne olursanız olun, mutlaka ihtiyaçlarınıza uyan özel bir yat kiralama teklifi veya özel bir grup kiralama teklifimiz mevcut olup firmamız aradığınız guleti bulabileceğiniz doğru adrestir.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Bir yat kiraladığınızda eşsiz bir ahşap tekne kiralamış olursunuz ve bu tekne ile Türkiye’nin güney batı sahili boyunca seyahat yapabilirsiniz. Bu bölgedeki girintili uzun sahil şeridi birçok sakin ve korunaklı koyu ve körfezi kapsamakta olup 50 metre uzunluğa kadar olan tekneler için güvenli bağlanma ve demirlenme yerleri sağlamakta ve 4 günlük bir seyahat için 3 gecelik ve 8 günlük bir seyahat için ise 7 gecelik veya daha uzun süreli konaklama imkanı sunmaktadır.

zel gulet yat kiralama da, Türkiye’nin billur gibi sularını deneyimleyebilmeniz için teknenin tamamı sizin emrinizde olacaktır. Maliyetleri belirli bir seviyenin altında tutmaya çalışan misafir gruplarımız için farklı ekonomik seçenekler sunan çeşitli yat kategorileri mevcuttur. Tatil için yat kiralamada gulet yatların uzunlukları teknenin tasarımına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bir çift veya bir aile için ekonomik veya daha samimi bir ortam sunan 15 metrelik teknelerden, uzunluğu 50 metreye kadar artabilen göz alıcı, süper lüks yat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Kabinlerin adedi ve yerleşim planı da farklılıklar göstermektedir: Kabin adedi 2 ila 16 arasında değişmekle birlikte, birçok gulet yat genellikle çift yatak ve ikiz yatak seçenekli 5 ila 8 adet kabine sahiptir ve bu kabinlerin her birisi kendi özel banyosuna sahiptir.

Türkiye'de yat kiralama
Özel Yat Kiralama
Farklı gulet kategorileri
Tatilde gulet yat kiralama

Tatiliniz Boyunca Olağanüstü Hizmet

Teknedeki mürettebat sayısı 2 ila 7 kişi arasında değişmektedir. Mürettebat sadece teknenin idaresi, temizlenmesi, bakımı ve seyrinden sorumlu değildir; mürettebat aynı zamanda tatiliniz boyunca tüm yemeklerin hazırlanması, kıyıda ve tekne kiralama hizmetinizde isteklerinizin yerine getirilmesi ile yükümlü olup arzu ettiğiniz diğer aktivitelerde sizlere yardımcı olma sorumluluğunu da üstlenir. Bu sayede Türkiye kıyılarının doğal güzelliğinin tadına varabileceğiniz, istediğiniz şekilde yüzüp, dinlenebileceğiniz bol bol zamanınız olacaktır.

Misafirlerimiz gecelerini yıldızların altında geçirmeyi ve sabahleyin bozulmamış bir doğa ile çevrelenmiş şekilde uyanmayı tercih edebilirler. Tatilinizde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin sunulduğu üç öğün yemek dahil lüks yat kiralama seçeneğini tercih etmenizi önermekteyiz ve bu hizmeti ücreti, kiralama bedeli içine dahil edilmiş şekilde temin edebilirsiniz. Tüm alkollü ve alkollü olmayan içecekler ilave bir maliyet ile size sunulabileceği gibi, seyahat rotanızdaki tedarikçilerden veya süper marketlerden de kendi içeceklerinizi sipariş edebilir veya satın alabilirsiniz.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support