Tekne Kiralama Operatörü

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gulet Yat tatilinizde GULETBOOKERS'ı tercih etmeniz için bir çok neden var. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir mavi yolculuk planlarken; güvenebileceğiniz köklü ve tanınmış bir tekne kiralama acentesini seçmeniz son derece önemlidir. Gulet Yat tekliflerimiz ile sizlere mükemmel kalitede ve paranızın karşılığını veren bir tatil sunmakta ve seçtiğiniz seyahat rotanızı keyifli ve dinlendirici bir şekilde deneyimleyebilme şansı sağlamaktayız.

Kayıtlı Acente Kayıtlı Acente

Gururla belirtmek isteriz ki GULETBOOKERS; bir Türk firması olup ana merkezi Bodrum Türkiye'de bulunan bir tekne kiralama şirketidir. GULETBOOKERS olarak 10 yılı aşkın bir süredir tekne kiralama hizmeti vermekteyiz, üyesi olduğumuz kuruluşlar aşağıda listelenmiştir.


  • TÜRSAB – Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği
  • TYBA – Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
  • BODTO – Bodrum Ticaret Odası
  • Bodrum Deniz Ticaret Odası
  • Bodrum Denizciler Derneği

Ödüllü İşletme Ödüllü İşletme

GULETBOOKERS; 2014 yılı Londra Lüks Yaşam Tarzı Ödüllerine aday olarak seçilmiştir.
Firmamız ayrıca 2017 Türkiye Girişimci Ödülleri tarafından "TÜRKİYE'NİN EN İYİ LÜKS YATÇILIK ŞİRKETİ" ve "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE MÜKEMMELLİK" ödülleri ile ödüllendirilmiştir.


Ödüllerimiz


Emin Ellerdesiniz Emin Ellerdesiniz

Mavi yolcuk esnasında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda veya herhangi bir sorunuz olduğunda bunu göz ardı etmeyeceğimizden ve sizin için bir çözüm üreteceğimizden emin olabilirsiniz. GULETBOOKERS olarak her zaman yanınızda olacak ve size destek vereceğiz.

Her türlü talebinizi yerine getirmek veya oluşabilecek herhangi bir acil durumu çözüme kavuşturabilmek amacıyla bir temsilcimiz size her zaman 7/24 hizmet verecektir. Ayrıca E-postalarınıza ve telefon çağrılarınıza en kısa sürede geri dönüş yapabilmek için elimizden gelen her türlü gayreti de göstermekteyiz.


İletişim Bilgileri


Herhangi Bir Aracının Olmaması Size Zaman Kazandırır Herhangi Bir Aracının Olmaması Size Zaman Kazandırır

Tüm yat sahipleri ve bu yatların yönetim şirketleri ile mükemmel bir iletişime sahibiz.

Ortaklarımız ile olan güçlü ilişkilerimiz sayesinde erken rezervasyon ve son dakika fırsatlarından yararlanabileceğiniz gibi internet üzerinden erişim imkanı bulamayacağınız özel promosyonlardan da faydalanabilirsiniz.

Gulet yatlar hakkında sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve yat sahipleri ile var olan doğrudan iletişimimizden faydalanarak tatiliniz için doğru seçimi yapmak amacıyla yapacağınız saatlerce sürecek aramalardan kurtulabilirsiniz.

Tekliflerimiz Tekliflerimiz

Yat kiralama paketlerimiz rakiplerimizin sunduğu hizmetlerle kıyaslandığında paranızın karşılığını fazlasıyla verir ve bunu hizmetlerimizi sunduğumuz misafirlerimizden sıklıkla duyuyoruz.

Hali hazırda 10 senedir bu sektörde hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımızı hesaplarken, yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için gerekli motivasyona sahip, uygun, profesyonel mürettebat ekibinin hazır bulunduğu, şahsi olarak denetlenen ve özel olarak seçilen yatlar filomuzda bulunmaktadır.


En İyi Tekliflerimiz


Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin yat kiralama deneyimlerini göz önüne alarak verdikleri pozitif referanslar, kendimizle gurur duymamızı sağlamaktadır.

Ünümüzü ve saygınlığımızı internet üzerinden de kontrol edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri


İşbirliği Olanakları

İster bir seyahat acentesi, broker, emlak acentesi veya isterseniz butik hizmetler sağlayan bir şirket olun; eğer Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’da müşterilerinize farklı türlerde değerli hizmetler sunmak istiyorsanız size bir önerimiz var.

Devamı