Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Yatlarda Yiyecek ve İçecek

Yatlarda Yiyecek ve İçecek

Özel Yat Kiralamada Yiyecek ve İçecek

GULETBOOKERS tüm yat kiralama yolculuklarında çok çeşitli yiyecek ve içecek ikramları ve menü seçenekleri sunmaktadır.İyi kalitede ve taze yiyeceklerin ikram edilmesinin yat turunuzdan memnun kalabilmeniz için en önemli önceliklerinden birisi olduğunun bilincindeyiz.

Bu nedenle personelimiz tarafından temin edilen çok çeşitli ve lezzetli yiyecek seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Tam olarak istediklerinizi size sunabilmek için süper marketler, manavlar, balıkhaneler, şarap dükkanları, içecek şirketleri gibi sadece en iyi tedarikçiler ile çalışıyoruz. Tüm yiyecek ve içecek ürünleri yolculuğun başlangıcında taze olarak satın alınır ve Şef’e teslim edilir.

Tecrübeli şefler tarafından yat mutfağında günlük olarak pişirilen balıklar, lezzetli yemekler, taze hazırlanmış mezeler beğeninize sunulur. Ayrıca Şef mavi yolculuk boyunca misafirler ile sürekli iletişim halinde olur ve tercih edilmiş olan tüm yiyeceklerin istenilen şekilde hazırlanmış olduğundan emin olmak için elinden gelen azami özeni ve gayreti gösterir.

Özel Yat Kiralamada Yiyecek ve İçecek
Yat Kiralamada Yeme & İçme
Geleneksel Türk Mutfağı

Mutfakta Mükemmeliyet: Türk Mutfağı

Türk Mutfağı şüphesiz dünyanın en zengin mutfaklarından bir tanesidir. Bu coğrafi olarak oldukça büyük olan ülkenin farklı coğrafya ve iklim koşullarına bağlı olarak mutfağında et yemekleri önemli bir yere sahip olmakla birlikte, Türk Akdeniz Mutfağında sebze yemekleri de tartışmasız bir biçimde son derece zengin ve çeşitlidir. Türk Mutfağı eşsiz bir mutfaktır. Anadolu yarımadası, Avrupa ve Asya kıtalarının özelliklerini birleştirmektedir. Bu verimli toprakların coğrafi, ekolojik ve iklimsel çeşitliliğine Hitit, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları boyunca hep imrenilerek bakılmıştır.

Türkiye günümüzde kendi nüfusunu rahat bir biçimde besleyebilen ve halen elinde ihraç için fazlasına sahip olan dünyadaki birkaç nadir ülkeden birisidir. Türk Mutfağı topraklarındaki çeşitliliği, zengin kültürel mirasını ve hem geçmişte hem de günümüzde üzerinde yaşamış olan tüm toplulukların dinamik kaynaklarını yansıtmaktadır. Türk Mutfağının en önemli zenginliklerinden bir tanesi de mevsiminde taze olarak elde edilen malzemeler ile hazırlanan yemekleridir. Yaz ve kış aylarında pişirilen yemekler neredeyse birbirlerinden tamamen farklıdır.

Yaz yemeklerinde temel olarak domates ve patlıcan kullanılırken, kış yemekleri yeşil yapraklı sebzeler açısından zengindir; bu durum en azından Ege Bölgesinde böyledir. Kıyı bölgelerinde doğal olarak deniz ürünleri daha baskındır, ancak aynı zamanda Ege ve Akdeniz mutfağı temel olarak yerel zeytinyağı ile hazırlanan sebze yemekleri açısından oldukça zengindir.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support