En İyi Fiyatlı Yatlar

En İyi Fiyatlı Yatlar En İyi Fiyatlı Yatlar

Hayaliniz, arkadaş grubunuz veya aileniz ile birlikte keyifli zaman geçireceğiniz bir gulet yat seyahati mi?

Öyle ise, sizin için bu tatili planlamanın en zor kısmı, güzel ve cezbedici yatlar arasından tatiliniz için uygun olanı seçmek olacaktır. Elbetteki, bu seçimi yaparken seçtiğiniz yatın bütçenize uygun olması ve seyahatiniz için gereken diğer tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermesi de gerekiyor.

GULETBOOKERS olarak sizin için; imkanlar, özellikler, hizmet ve itibarı bir arada sunan ve aynı zamanda bunları sunarken ödediğiniz fiyatın karşılığını veren yatları araştırıp size sunuyoruz. Bir adım daha ileri gidip istikrarlı bir şekilde fiyatının ötesinde iyi hizmet sunan gulet yatları dikkatli bir biçimde seçip sizin için sınıflandırdık. Bunu yaparken, ödeyeceğiniz paranın karşılığında en iyi hizmeti almanız gerektiğini de göz önünde bulundurduk.

Değerlendirmemizi yaparken sadece en ucuz teklifleri listelemeyi amaçlamadık, çünkü sizin bundan daha ötesini istediğinizi biliyoruz. Eğer ekonomik veya standart bir yat istiyorsanız, bu kategori altında sizin için harika bir yat kiralama hizmeti alabileceğiniz en iyi yatları seçtik.

Deneyimlerimize dayanarak, seyahatiniz için en uygun ve en tatmin edici yatı bulmanızı amaçladık. Lütfen bütçenize ve gereksinimlerinize uygun olan kategoriyi gözden geçirin. Hayallerinizin deniz seyahati için seçenekler arasından en doğrusunu bulmanıza yardımcı olabilmeleri için yat kiralama uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Gulet Yat Feraye

Türk Koyları
24 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Anka 35

Türk Koyları
14 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Ayna

Türk Koyları
15 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Nomade

Türk Koyları
25 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 5.950 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Zorbas

Türk Koyları
20 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 6.650 € 'dan İtibaren

21 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 7.000 € 'dan İtibaren

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Yeni bir özel yat kiralama talebi için bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim formunu doldurun.
Ayrıca bize telefon, sosyal medya veya whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.