Mürettebatlı Yat Kiralama

Nasıl Rezervasyon Yapılır Nasıl Rezervasyon Yapılır

GULETBOOKERS ile yat kiralamaya karar verdiğinizde aşağıdaki yöntemler size
rezervasyon işlemini başarılı bir biçimde tamamlamanızda yardımcı olacaktır.

 1. Yat Seçimi

  Yat Seçimi

  Aklınızda tatilinizle ilgili ilk fikirler oluşur oluşmaz Guletbookers’a gelin, size seçim yapabileceğiniz çeşitli özel yatları sunalım ve sürecin geri kalanında size yardımcı olalım. Tatilinizi beraber geçireceğiniz arkadaşlarınızla kararınızı netleştirene kadar seçmiş olduğunuz Yat 24 saat boyunca sizin için rezerve edilecektir.

 2. Rezervasyon Bilgilerinin İletilmesi

  Rezervasyon Bilgilerinin İletilmesi

  E-posta veya telefon yoluyla seçimini yaptığınız yat hakkındaki rezervasyon talebinizi aldıktan sonra, satış ekibimiz yat kiralama sözleşmesinin tamamlanabilmesi amacıyla size ön rezervasyon bilgilerini gönderecektir. Lütfen adınız, soyadınız, uyruğunuz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve eğer varsa özel talepleriniz gibi rezervasyon ayrıntılarını bize iletiniz.

 3. Sözleşmenin İmzalanması

  Sözleşmenin İmzalanması

  Ön Sözleşme ayrıntılarını tarafımıza iletmenizin ardından, yat kiralama sözleşmenizi bu bilgilere uygun olarak hazırlayıp size ileteceğiz. Tüm kiralamalarda yat kiralama sözleşmesinin eksiksiz bir biçimde düzenlenmesi gerekmektedir, bu nedenle seçmiş olduğunuz yatın sizin için müsait olduğu doğrulandıktan sonra, imzalamanız için kiralama sözleşmesi tarafınıza iletilecektir. Lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyunuz, imzalayınız ve bize geri gönderiniz.

 4. Depozito Bedeli

  Depozito Bedeli

  Rezervasyonun onaylanabilmesi için toplam yat kiralama bedelinin %40 ila %50’sine karşılık gelen bir depozit bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Depozito bedelleri banka havalesi yoluyla ve kredi kart ile ödenebilir. (Sadece Visa ve Mastercard ile ödeme yapılabilir)

  Opzioni di pagamento

 5. Rezervasyon Onayı

  Rezervasyon Onayı

  Depozito bedeliniz hesaplarımıza geçtikten sonra;
  seçmiş olduğunuz gulet yatın rezervasyonu tarafımızca yapılacak ve rezervasyon numaranızı da içeren bir e-posta ile nihai teyidimiz tarafınıza iletilecektir.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Yeni bir özel yat kiralama talebi için bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim formunu doldurun.
Ayrıca bize telefon, sosyal medya veya whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.