Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Mürettebatlı Yat Kiralama

Nasıl Yat Kiralanır?

Mürettebatlı Yat Kiralama

GULETBOOKERS ile yat kiralamaya karar verdiğinizde aşağıdaki yöntemler size rezervasyon işlemini başarılı bir biçimde tamamlamanızda yardımcı olacaktır. Kullanıcı dostu ve verimli yöntemlerimiz, sorunsuz ve başarılı bir rezervasyon deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Böylece siz sizi bekleyen unutulmaz yolculuğu heyecanla beklemeye odaklanabilirsiniz. Mükemmel guleti seçmekten detayların tamamlanmasına kadar, ekibimiz kiralama rezervasyon sürecinizi sizin için daha rahat ve sorunsuz hale getirmeye odaklanmıştır.

1

Yat Seçimi

Aklınızda tatilinizle ilgili ilk fikirler oluşur oluşmaz Guletbookers’a gelin, size seçim yapabileceğiniz çeşitli özel yatları sunalım ve sürecin geri kalanında size yardımcı olalım. Tatilinizi beraber geçireceğiniz arkadaşlarınızla kararınızı netleştirene kadar seçmiş olduğunuz Yat 24 saat boyunca sizin için rezerve edilecektir.

2

Bilgilerinin İletilmesi

E-posta veya telefon yoluyla seçimini yaptığınız yat hakkındaki rezervasyon talebinizi aldıktan sonra, satış ekibimiz yat kiralama sözleşmesinin tamamlanabilmesi amacıyla size ön rezervasyon bilgilerini gönderecektir. Lütfen adınız, soyadınız, uyruğunuz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve eğer varsa özel talepleriniz gibi rezervasyon ayrıntılarını bize iletiniz.

3

Sözleşmenin İmzalanması

Ayrıntıların tarafımıza iletmenizin ardından, yat kiralama sözleşmenizi bu bilgilere uygun olarak hazırlayıp size ileteceğiz. Tüm kiralamalarda yat kiralama sözleşmesinin eksiksiz bir biçimde düzenlenmesi gerekmektedir, bu nedenle seçmiş olduğunuz yatın sizin için müsait olduğu doğrulandıktan sonra, imzalamanız için kiralama sözleşmesi tarafınıza iletilecektir.

4

Depozito Bedeli

Rezervasyonun onaylanabilmesi için toplam yat kiralama bedelinin %40 ila %50’sine karşılık gelen bir depozit bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Depozito bedelleri banka havalesi yoluyla ve kredi kart ile ödenebilir. (Sadece Visa ve Mastercard ile ödeme yapılabilir)

5
Rezervasyon Onayı

Depozito bedeliniz hesaplarımıza geçtikten sonra;
seçmiş olduğunuz gulet yatın rezervasyonu tarafımızca yapılacak ve rezervasyon numaranızı da içeren bir e-posta ile nihai teyidimiz tarafınıza iletilecektir.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support