Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Yat Seyahati

Yat Seyahati

Yat Seyahatinizden Neler Bekleyebilirsiniz?

Türkiye’nin Turkuvaz Renkli Sahillerini keşfederken size nerede olduğunuzu unutturacak, doğal güzellikleri ve tarihi bir arada sunacak olan bir Yat seyahati sizin için en güzel mavi yolculuk seçeneği olacaktır.

Gulet Yat seyahatiniz esnasında gününüze denizde yüzerek veya sakin bir koyda cam gibi bir deniz üzerinde su kayağı yaparak başlayabilirsiniz. Bu aktiviteniz sonrasında tekne mürettebatı tarafından sunulan eksiksiz bir kahvaltı sizi bekliyor olacaktır. Yat ile seyahat ederken size sunulan taze yiyeceklerin tadını çıkartabilir ve kaptanınız ile gününüzü planlayabilirsiniz. Daha sonra isterseniz tekrar denize girebilir veya kano ile bir gezintiye çıkabilir ya da güneşlenirken kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu esnada mürettebat çocuklarınıza balık tutmayı öğretirken, şefiniz de sizin için salata, Türk Mezeleri ve tavuk ile son derece lezzetli bir öğle yemeğini hazırlamakla meşgul olacaktır.

Güvertede Yaşam: Yüzme
Güvertede Yaşam
Yat Kiralamada Su Sporları

Yemek ve içeceklerin servis edilmesinin ardından, bazı misafirlerimiz tavla oynamaya ve öğrenmeye başlayacak eğlenceli anların yaşanmasını sağlayacaktır. Ardından gulet yatınız ertesi sabah varmayı planladığı lokasyonuna doğru yola çıkacaktır. Demir atılıp teknenin motoru susar susmaz, misafirlerimiz yeniden deniz girecek, yüzmeye başlayacak ve su sporu aletleri ile eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecekler. Sizin için ön güvertedeki güneşlenme alanında hazırlanmış olan ikindi çayı ve taze meyve servisinden faydalanmak için kitap okumanıza veya diğer aktivitelerinize kısa bir ara verebilirsiniz.

Gulet ile Mavi Tur
Tekne Kiralamada Yeme & İçme
Lüks bir Tatil Deneyimi

Lüks bir Tatil Deneyimi

İlerleyen saatlerde duşunuzu alıp üstünüzü değiştirebilir ve teknenin ön tarafında servis edilen içecekler eşliğinde biraz sonra yapılacak şahane akşam yemeği öncesinde gün batımını izleyebilirsiniz.

Güvertede veya masada servis edilen yemekler ve içecekler ve bir koydan diğerine veya deniz kenarındaki köylere/mesire yerine yapılan seyahatler günlük rutinin bir parçasını oluşturur. Su sporları aletleri gün içerisinde kullanımınıza sunulur, çarşaflarınız ve havlularınız mürettebat tarafından değiştirilir.

Müzik ekipmanları ve diğer elektronik cihazlar, televizyon, masa oyunları, kitaplar ve filmler teknede faydalanabilmeniz için mevcuttur. Tekne güvertesinde güneşlenmek ve diğer eğlenceli aktivitelerden yararlanmak teknedeki hayatınızın bir parçasıdır.

Bu sayılanlara kıyıda yiyebileceğiniz keyifli yemekler, teknenin demirlediği yerlerde yapabileceğiniz yürüyüşler, deniz kenarındaki arkeolojik sahalarda ve küçük köylerde yapabileceğiniz keşifler veya liman kasabalarından yapabileceğiniz alış-veriş imkanları da eklendiğinde yat seyahatinin ne kadar geniş kapsamlı olduğunu anlayabilirsiniz.

Tatiliniz, yıl dönümleriniz, şirket toplantılarınız, kutlamalarınız ve daha fazlası için Özel Yat Kiralama imkanlarından faydalanabilmek amacıyla bizimle iletişime geçiniz.

Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

Akdeniz'de Türkiye ve Yunanistan en popüler yat kiralama bölgeleri arasındadır. Özel yat kiralama hizmetiyle mavi yolculuk planınız için,
aşağıda seçtiğimiz 5 bölgeye göz atabilirsiniz.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support