Yat Seyahati

Yat Seyahatinizden Neler Bekleyebilirsiniz? Yat Seyahatinizden Neler Bekleyebilirsiniz?

Türkiye’nin Turkuvaz Renkli Sahillerini keşfederken size nerede olduğunuzu unutturacak, doğal güzellikleri ve tarihi bir arada sunacak olan bir Yat seyahati sizin için en güzel mavi yolculuk seçeneği olacaktır.

Gulet Yat seyahatiniz esnasında gününüze denizde yüzerek veya sakin bir koyda cam gibi bir deniz üzerinde su kayağı yaparak başlayabilirsiniz. Bu aktiviteniz sonrasında tekne mürettebatı tarafından sunulan eksiksiz bir kahvaltı sizi bekliyor olacaktır.

Yat ile seyahat ederken size sunulan taze yiyeceklerin tadını çıkartabilir ve kaptanınız ile gününüzü planlayabilirsiniz. Daha sonra isterseniz tekrar denize girebilir veya kano ile bir gezintiye çıkabilir ya da güneşlenirken kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu esnada mürettebat çocuklarınıza balık tutmayı öğretirken, şefiniz de sizin için salata, Türk Mezeleri ve tavuk ile son derece lezzetli bir öğle yemeğini hazırlamakla meşgul olacaktır.

Yat Seyahati
Gulet Yat ile Seyahat
Yazın Yatta Tatil

Yemek ve içeceklerin servis edilmesinin ardından, bazı misafirlerimiz tavla oynamaya ve öğrenmeye başlayacak eğlenceli anların yaşanmasını sağlayacaktır. Ardından gulet yatınız ertesi sabah varmayı planladığı lokasyonuna doğru yola çıkacaktır. Demir atılıp teknenin motoru susar susmaz, misafirlerimiz yeniden deniz girecek, yüzmeye başlayacak ve su sporu aletleri ile eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecekler. Sizin için ön güvertedeki güneşlenme alanında hazırlanmış olan ikindi çayı ve taze meyve servisinden faydalanmak için kitap okumanıza veya diğer aktivitelerinize kısa bir ara verebilirsiniz.

İlerleyen saatlerde duşunuzu alıp üstünüzü değiştirebilir ve teknenin ön tarafında servis edilen içecekler eşliğinde biraz sonra yapılacak şahane akşam yemeği öncesinde gün batımını izleyebilirsiniz.

Güvertede veya masada servis edilen yemekler ve içecekler ve bir koydan diğerine veya deniz kenarındaki köylere/mesire yerine yapılan seyahatler günlük rutinin bir parçasını oluşturur. Su sporları aletleri gün içerisinde kullanımınıza sunulur, çarşaflarınız ve havlularınız mürettebat tarafından değiştirilir. Müzik ekipmanları ve diğer elektronik cihazlar, televizyon, masa oyunları, kitaplar ve filmler teknede faydalanabilmeniz için mevcuttur. Tekne güvertesinde güneşlenmek ve diğer eğlenceli aktivitelerden yararlanmak teknedeki hayatınızın bir parçasıdır.

Yat Seyahati
Yat Seyahati
Yat Seyahati

Bu sayılanlara kıyıda yiyebileceğiniz keyifli yemekler, teknenin demirlediği yerlerde yapabileceğiniz yürüyüşler, deniz kenarındaki arkeolojik sahalarda ve küçük köylerde yapabileceğiniz keşifler veya liman kasabalarından yapabileceğiniz alış-veriş imkanları da eklendiğinde yat seyahatinin ne kadar geniş kapsamlı olduğunu anlayabilirsiniz.

Tatiliniz, yıl dönümleriniz, şirket toplantılarınız, kutlamalarınız ve daha fazlası için Özel Yat Kiralama imkanlarından faydalanabilmek amacıyla bizimle iletişime geçiniz.

Yat Kiralama Yat Seyahati Blog Yazıları

Mavi Tur ile Leleg Yolu

Mavi Tur ile Leleg Yolu


Tarihi bir rotaya sahip olan Leleg Yolu sizi hem tarihin hem doğanın kesiştiği bir manzara ile karşılayacaktır. Gezinizi...

Bir Yat Kiraladığınızda İçine Hangi Hizmetler Dahil Oluyor?

Bir Yat Kiraladığınızda İçine Hangi Hizmetler Dahil Oluyor?


Akdeniz’in ve Ege’nin muhteşem koylarını keşfe çıkmaya karar verdiniz. Kusursuz bir tatil planı için öncelikle yatınızı en...

Türkiye ve Yunan Adalarında Gulet Yat Tatili

Türkiye ve Yunan Adalarında Gulet Yat Tatili


Türkiye ve Yunan Adalarında lüks bir yat ile tatil yapmak, Doğu Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfetmek için en iyi yollardan...

Yat Kiralama

Filomuz Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’daki en popüler seyir noktalarında bulunan tamamıyla yeni inşa edilmiş, kısa bir süre önce denize indirilmiş veya yeniden donatılmış guletlerden oluşmaktadır.

Devamı