Balayı için Yat Kiralama

Balayı için Yatlar Balayı Turları İçin Türkiye'nin En İyi Yatları

Düğünden sonra bir arada olmanın getirdiği derin bir huzur duygusu insanların içini kaplar ve sıra dünyayı umursamadan paylaşılacak deneyimlere ve güzelliğin keşfinin vereceği heyecana gelir. Balayınızda gözlerden uzak olmak istiyorsanız, Türkiye ve Yunanistan’da gerçekleştirebileceğiniz yat tatili paketlerimiz sizi şaşırtmak için hazır beklemektedir! Bu seyahat size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşatacaktır. Dinlenmek, eğlenmek, nefes kesici manzaranın keyfini çıkarmak ve hayat arkadaşınız ile birlikte yeni yaşantınıza rüyadaymış gibi bir başlangıç yapmak için en iyi fırsatı sunacaktır.

Yatda servis edilen tüm öğünler ve içecekler ile mürettebat tarafından size sunulan mükemmel hizmetin yanı sıra, eğer tercih ederseniz, yolunuz üzerindeki bir limanda karaya çıkıp özel bir yemek de yiyebilirsiniz. Bir arada su sporları yapabilir, antik şehirleri gezebilir, veya modern Ege tatil yörelerinde alış-veriş yapabilirsiniz, ve balayınıza dair özel anılarınız ile evinize geri dönebilirsiniz.

Bir yat kiralama paketi ile balayınızı harika ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Türkiye ve Yunanistan’daki sakin plajlar ve koylarda dinlenebilir, sessizliğin ve romantik gün batımlarının tadına varabilirsiniz.

Aşağıda sunulan kiralık yat seçenekleri ekibimiz tarafından sizin için titizlikle seçilmiştir. İstekleriniz ile tam olarak örtüşen güzergahı oluşturabilmek için web sitemizde sunulan yatlardan herhangi birisini seçebilirsiniz.

Gulet Yat Anka 35

Türk Koyları
14,90 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Ayna

Türk Koyları
15 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

29 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 24.500 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Cenkaya

Türk Koyları
18,50 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 6.300 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Ceylan

Türk Koyları
20 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 7.350 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Faralya

Türk Koyları
20 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 7.000 € 'dan İtibaren

Özel Bir Yatta Balayı Gezisi Planlamak İster misiniz?

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.