Her Şey Dahil Yat Kiralama

Her Şey Dahil Yatlar Her şey dahil yat kiralama rehberi

Her şey dahil bir yat tatili; günlük 4 saate kadar seyir için gerekli yakıt masrafları, mürettebatın sağlayacağı hizmetler, klima kullanımı, yatak çarşafları için yıkama hizmeti, su kullanımı, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, içme suyu ve meşrubat servisi, ve aynı zamanda liman ücretleri dahil olmak üzere bir paket olarak sunulmaktadır.

Bazı kiralamalar, su sporları ve diğer aktiviteler de kiralama bedeline dahil olan gulet yatlarıda kapsamaktadır. Buna rağmen her şey dahil bir seyahatte alkollü içecekler, Yunan Adalarındaki liman masrafları, mürettebatın bahşişleri, Jetski gibi bazı su sporu aletleri, deniz kenarında karada yapacağınız gezintiler ve uçak biletleri gibi bazı hizmetler kapsanmamaktadır.

Ancak; eğer ekstra ücretleri kafanıza takmak istemiyorsanız ve tüm bunların paketinize dahil edilmiş bir halde sunulmasını istiyorsanız, bazı lüks, delüks ve VIP Gulet seyahatlerinde her şey dahil seçeneğini de talep edebilirsiniz. Bu şekilde, unutamayacağınız mavi yolculuğunuz esnasında hiçbir şeyi düşünmeden tamamen dinlenebilirsiniz. Bunun için sadece planınızı önceden yapmanız ve erken rezervasyon imkanlarını değerlendirmeniz gerekli!

47 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 31.500 € 'dan İtibaren

35 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 35.000 € 'dan İtibaren

41 m. Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 70.000 € 'dan İtibaren

37 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 50.001 € 'dan İtibaren

47 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 38.500 € 'dan İtibaren

32 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Her Şey Dahil Yat Seyahati Planlamak İster misiniz?

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.