Gruplar İçin Yat Kiralama

Gruplar İçin Yatlar Türkiye'de Kalabalık gruplar için en İyi 10 yat

Eski arkadaşlarınız ile bir araya gelmek veya seçtiğiniz bir grup ile bağlarınızı kuvvetlendirmek için bir mavi yolculuk rotası planlamak istemez misiniz? Bu sayede hem hak ettiğiniz dinlenme ve rahatlama imkanına kavuşmuş olacaksınız hem de kahkahalar eşliğinde muhteşem bir deneyim yaşamış olacaksınız. Mürettebatın özenli servisi, her öğünü bir ziyafete dönüştürecek ve kıyı şeridinin harika manzarası eşliğinde her gününüz farklı ve daha unutulmaz olacak. Su sporları, doğa yürüyüşleri, arkeoloji, alış-veriş, köy gelenekleri ve gece hayatı; bu unutulmaz yat kiralama deneyimini yaşarken zevk alabileceğiniz pek çok aktiviteden sadece birkaçıdır.

Ege Denizindeki Yunan Adaları ve Türkiye Kıyı Şeridi boyunca gerçekleştireceğiniz yat seyahatiniz esnasında lezzetli yemekleri tadabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz, 16'dan 32'ye kadar misafiri ağırlayabilecek kapasiteye sahip geniş ve konforlu gulet yatlar seçiminize sunulmuştur. Motorlu yelkenliler lüks standartlara sahip bir yolculuğun vadettiği kabin alanını, gücü ve değeri bir arada sunabilmektedir.

Bununla beraber, yatlarımız gruplar için daha uygun fiyatlı olduklarından, arzu ettiğiniz tüm konforu ve lüks bir yat tatili deneyimini yaşayabilir ve paranızın karşılığını tam olarak alabilirsiniz.

Aşağıda gruplar için uygun olan büyük yatlarımızın bir listesini bulabilirsiniz:

Gulet Yat Ada Deniz

Türk Koyları
34 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 15.001 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Admiral

Türk Koyları
42 Metre 16 Kabin 32 Kişi

haftalık 31.500 € 'dan İtibaren

33 Metre 11 Kabin 22 Kişi

haftalık 11.900 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Alper A

Türk Koyları
31 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 6.300 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Ametist A

Türk Koyları
30 Metre 9 Kabin 18 Kişi

haftalık 10.500 € 'dan İtibaren

24 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 17.150 € 'dan İtibaren

Arkadaşlarınızla Birlikte Yat Turu Planlamak İster misiniz?

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.