Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Dalış için Yatlar

Toplam: 0 adet Dalış için Yatlar


Yat Seyahatinde En İyi 4 Dalış Noktası

Bir Mavi Yolculuk tatili; misafirlerin değişik tercihlerini ve ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilecekleri özel bir seyahattir. Bazı misafirler yat tatilleri esnasında kano ile gezinmek, rüzgar sörfü yapmak ve hatta oksijen tüpü ile dalmak gibi farklı aktiviteleri tercih edebilirken grubun geriye kalanı iyi bir kitap eşliğinde güneşlenmeyi, rahatlamayı ve dinlenmeyi isteyebilir.

Oksijen tüpü ile dalış yapmanın nasıl bir deneyim olduğunu hiç merak ettiniz mi? Üzerinizde hiç bir ağırlık hissetmediğinizi, yerçekiminden kurtulduğunuzu ve suyun altında nefes alabildiğinizi bir düşünün. Guletbookers’tan deneyimli dalgıçlar eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz haftalık bir dalış kursu talep edebilirsiniz. Tüplü Dalışın ne kadar eğlenceli bir aktivite olduğunu henüz dalış yapmamış olanlara gösterebilmek için bir “Dalmayı Dene” etkinliği tasarladık. Alternatif olarak, eğer tecrübeli bir dalgıçsanız, tescilli bir rehber sizi Türkiye Kıyılarındaki pırıl pırıl sulardaki en iyi dalış noktalarına götürecektir.

Dünyanın en iyi ilk 50 dalış bölgeleri arasında bulunan Bodrum, Fethiye, Kemer ve Kaş’ta tüplü dalış yapabilirsiniz. Su altı dünyasını keşfetmenin tam zamanı! 12 yaşın üzerindeki herkes tüplü dalış yapmayı deneyebilir.

Sizin için günde iki ayrı seyahat planladık: Saat 09:30’da teknede buluşuyoruz, saat 10:00’da hareket ediyoruz, ve yaklaşık saat 12:00 gibi dönmüş oluyoruz. Öğleden sonra ise saat 14:30’da teknede buluşuyoruz ve saat 15:00’de hareket ediyoruz; saat 17:00 gibi marinaya dönmüş oluyoruz. Dalış Yolculuğumuz küçük gruplar için organize edilmiş olup size olası en iyi hizmetin sunabilmesi için her bir grubun kendi özel rehberi bulunmaktadır; deneyiminiz boyunca elbette ki PADI Profesyonellerinin gözetimi altında olacaksınız. İki farklı sertifika için eğitim hizmeti sunmaktayız, bunlar: PADI ve CMAS’dır.

Arkeolojik kalıntıları ve zengin sualtı yaşamından dolayı, Bodrum ve Kaş dalış için Türkiye’nin en önemli ve tercih edilen iki dalış merkezidir. Türkiye’de şnorkel ile yüzmek her yerde serbest olmasına rağmen tüplü dalış bölgeleri sınırlandırılmıştır. Dalgıçlar mutlaka uluslararası arenada tanınan ve kabul gören sertifikalara sahip olmalı, bir Türk Dalış Klüpünün üyesi olmalı ve dalış esnasında mutlaka bir Türk Eğitmen refakatçi olarak bulunmalıdır.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support