Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerlendirebilmek ve dolu dolu bir yaz tatili geçirmek için atılması gereken adımları ve göz önünde bulundurulması gereken detayları sizin için sıraladık.

Seyahat Hedefleri Belirleyin

Yapmak istediğiniz her şeyi bugünden belirleyip yat kiralama tatilinize sığdırmaya çalışabilirsiniz. Kiralık lüks yatınızda deneyimlemek istediklerinizin bir listesini yapın ve sizin için olmazsa olmazları uzman danışmanlarımıza iletmek üzere not edin. Mutluluğunuz için en önemli olan aktivitelere öncelik verin.

Seyahat Danışmanlarımızla Birlikte Nihai Karara Varın

Bir yat kiralama ile mavi tur tatilinden tam olarak ne beklediğinizi netleştirin. Danışmanlarımızın bütçeniz ve beklentileriniz doğrultusunda tamamen sizin için oluşturduğu gulet ve yat listesinden isteklerinizi en çok karşılayan seçeneğe yönelin ve bir sonraki adıma geçin. Ne istediğinizi bildiğinizde doğru karar vermek kolaylaşır. Dağınıklığı ortadan kaldırın; yiyeceklerden, aktivitelere, içeceklerden, rotalara her detayı profesyonel ekibimizin rehberliğiyle netleştirin.

Özel Günleri Bizlere İletmeyi İhmal Etmeyin

Evlilik yıl dönümü, mezuniyet kutlaması, doğum günü gibi önemli etkinlikler için organizasyon ekibimizin kusursuz bir kutlama hazırlayabilmesi adına bu günleri ve beklentilerinizi bizlerle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Hayal Kurmaya Başlayın!

Akdeniz ve Ege’nin masmavi ve ideal sıcaklıktaki samimi sularında yüzmenin ne kadar keyifli olabileceğinin hayaliyle yaz güneşini rüyalarınıza davet edin. Uzun zamandır denemek istediğiniz bir su sporunu ve görmek istediğiniz bir yeri düşünün. Çocukluğunuzdan beri yelken açmayı hayal etmiştiniz belki de. Ya da tüplü dalış yapmak uzun süredir yapılacaklar listenizde bekliyor olabilir. Sizi en çok ne mutlu eder? Farklı gurme lezzetlerle duyularınızı doyurmak mı? Yoksa tuzlu suyun ve güneşin iyileştirici etkileriyle ruhunuzu arındırmak mı?

Mavi Tur ile Gurme Lezzetler

Eşinizle uzun zamandır baş başa kalmanın hayalini kuruyorduysanız haftalık tekne kiralama tatili size eşsiz bir fırsat sunacaktır. Kaptanınızdan, güneş henüz doğmadan önce veya güneş battıktan sonra birlikte yürüyüşe çıkabilirsiniz. İşaretlenmiş bir patika boyunca yürüyün ve dağlara kendi izinizi bırakın. Kiralık yatınızın gurme şefi size mükellef bir kahvaltı hazırlarken güneşin doğuşunu seyretmek ve sonsuza dek sizinle kalacak muhteşem bir anı partnerinizle ölümsüzleştirmek için zaman ayırın.

Sevdiklerinize Zaman Ayırın

Eğlenceli bir gece geçirmek, deniz üzerinde bbq eşliğinde piknik yapmak kadar basit olabilir. Açık havada hayalet hikayeleri anlatabilir ve gece gökyüzü açıksa yıldızların altında uyuyabilirsiniz. Güvertede pijama partisi, gece yüzme meydan okuması, netflix veya mubi’de film gecesi, kutu oyunlarıyla kahkaha dolu bir gece ve müzikli bir dans etkinliği gibi seçeneklerin hayalini kurabilirsiniz. Güverteye büyük bir battaniye serin, gurme şaraplar, serinletilmiş biralar ve muhteşem atıştırmalıklar eşliğinde yaşam denen maceranın tadını çıkarın.

Ya da şefimizle birlikte bir yemek pişirin. Hizmetinizdeki gurme şeften, eve döndüğünüzde sevdikleriniz için pişirebileceğiniz geleneksel bir Türk yemeği tarifini sizinle paylaşmasını talep edebilirsiniz. Kurabileceğiniz hayaller ufuk çizgisi kadar sınırsızdır.

Aileler için Tekne Kiralama

Yalnızlığın Tadını Çıkarın

En sevdiğiniz TV dizisini HBO veya Netflix’te izleyebilir ya da uzun zamandır oynamak istediğiniz Playstation oyununu sonunda deneyimleyebilirsiniz. Yaz tatili, en sevdiğiniz şeyleri yapma mevsimidir. Aynı zamanda harika bir kitaba odaklanmak ve tek solukta bitirmek için tekneden daha uygun bir yer olabilir mi? Zihninizi tazeleme havasındaysanız, meditasyon çalışmaları da yapabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarıyla uyanıp henüz kimseler ortalıkta yokken tertemiz deniz havasıyla nefes egzersizleri yapmaya ve muhteşem manzara eşliğinde sessizliğin sesini dinlemeye sandığınızdan daha fazla ihtiyacınız olabilir.

Yaratıcı Yönünüzü Açığa Çıkarın

Gündelik hayatın koşturmacasında yeteneklerimizi görmezden gelmek zorunda kalabiliyoruz. İlham verici bir orman manzarasında resim çizmek ve ya sevdiklerinle birlikte çalmayı bildiğiniz bir enstrüman eşliğinde favori şarkılarınızı söyleyerek içinde bulunduğunuz muhteşem manzaraya kendinizden bir güzellik katın.

Keşfedin!

Kaptanınız sizi kiralık tekne ile daha önce hiç görmediğiniz yepyeni yerlere ve rotalara götürecektir. Ziyaretinizi alışveriş merkezleri ve restoranlarla sınırlamayın. Tekne mürettebatınızdan ya da bizden ne görüleceği ve ne yapılacağı konusunda tavsiye isteyin. Turist olmak hayata çocuksu bir bakış açısıyla yaklaşmak için eşsiz bir fırsattır. Yeni lezzetler deneyin, tarihi hikayeleri öğrenin veya gece denize girmek gibi çılgınca şeyleri deneyimleyin. Ne yapmak istediğiniz size kalmış ancak ne yaparsanız yapın çocukluğunuza dönme fırsatını kaçırmayın!

Bu arada, paddle board bronzlaşmak için harika bir seçenek. Bizden söylemesi!

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support