Türkiye’de Yat Kiralama

Türkiye'de Lüks Gulet Yat Kiralama Türkiye'de Lüks Gulet Yat Kiralama

Türkiye Kıyıları; her şey dahil tatil yerleri, şiş kebapları, göbek dansı, yat seyahatleri ve sonsuz güneşi ile dünyanın dört bir köşesinden gelen ziyaretçilerin tercih ettiği meşhur bir tatil bölgesidir. Bunların tümü gerçek olmakla birlikte, biraz araştırma yaptığınızda kendiniz de Türkiye'nin bu sıralananlardan çok daha fazlasını sunduğunu kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

Türkiye’nin 8,333 kilometre uzunluğundaki kıyı şeridi boyunca sadece Akdeniz’in uzun kumsalları ile değil, aynı zamanda turkuvaz renkli fiyort benzeri koylara ve kayalık dağlara sahip Güney Ege’nin irili ufaklı yüzlerce farklı koyu ile de tanışabilir ve Marmara Denizinin etrafındaki irili ufaklı tepeleri, Batı Karadeniz’in altın renkli kumlarını ve Doğu Karadeniz kıyılarından binlerce metreye yükselen dik dağları görüp büyülenebilirsiniz

Türkiye kıyıları her türlü su sporu için idealdir. Özellikle güney batı sahilleri; ılık suları ve inanılmaz görüş mesafeleri sunan berrak suları ile tüplü dalış meraklılarını cezp etmektedir. Bunun yanı sıra binlerce yıl boyunca bu bölgede yaşamış olan uygarlıklardan kalan kalıntılar da bu kıyıları diğerleri ile kıyaslanamayacak şekilde öne çıkarmaktadır. Truva, Efes, Milet, Knidos, Bizans, Perge – korkusuz deniz savaşçıları buralarda savaşmışlardır; zamanlarının ötesine geçmiş düşünürler bu bölgelerde yaşamışlardır; bu düşünürlere en iyi heykeltıraşlar ve gemi yapım ustaları eşlik etmiş ve bu kişiler Anadolu kıyıları boyunca bir arada yaşamış ve çalışmalarını sürdürmüşlerdir. Bu nedenle sadece her bir kıyı bölgesinin sunduğu doğal güzelliklere ve dalış noktalarına dikkat çekmek doğru olmaz; bunun yanında ziyaret etmenizi bekleyen kıyı boyunca uzanan arkeolojik sahaların zenginliğine de değinmek gerekir.

Sizi çıkaracağımız Mavi Yolculukta, hayal bile edemeyeceğiniz güzellikler ile baş başa kalacaksınız!

32 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Tufan 5

Türk Koyları
23 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Ros Mare

Türk Koyları
27 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Feraye

Türk Koyları
24 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Nikola

Türk Koyları
21 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Primadonna

Türk Koyları
21 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 0 € 'dan İtibaren

Yunanistan'da Gulet Yat Kiralama

Yunanistan kıyı şeridi boyuca yapacağınız ve deniz keyfini doyasıya yaşayacağınız bir seyahat
bu ülkeyi tanımanız için size eşsiz bir imkan da sunacaktır.

Yunanistan'daki Tüm Guletler