Guletbookers Çocuklarla Mavi Tur Deneyimi

Çocuklarla Mavi Tur Deneyimi

Ailenin en küçük üyesini de mavi tur tatilinize gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz. Mavi tur çocuklar için de herkes için olduğu kadar güvenli ve eğlenceli bir deneyimdir. Guletbookers'ın profesyonel ekibi, her yaştan çocuğa uygun benzersiz bir seyahat programı hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

Farklı yaş gruplarında ve farklı ihtiyaçları olan aile üyelerini kiralık bir yatta mavi tur için bir araya getirmek ve tüm bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak belki başta gözünüzü korkutabilir. Bu noktada her yaşa ve her ihtiyaca uygun olacak şekilde organizasyon sağlamak ekibimiz devreye girer. Çocuklarınızla birlikte bir aile tatili için yat kiralama seçeneği düşünüyorsanız şu ipuçlarına göz atmanızda fayda olabilir.

Bakıcınızı kiraladığınız yata getirebilirsiniz

Kiraladığınız teknenin mürettebatı, çocuklarınızın güvenliği dahil olmak üzere, çocuklar için yat kiralama deneyimini unutulmaz bir yaz tatili haline getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. Ancak uzman ekibinizin gerçekleştirmesi gereken daha acil sorumlulukları olduğundan çocuklarınızla yeteri kadar vakit geçiremeyebilirler.

Mürettebatın iş yoğunluğundan dolayı yeterli zamanı olmadığı durumlarda, genellikle çocuklar için bir dadı getirilmesi önerilir. Dadı ayrıca çocuklarınız denizde oynarken, su oyuncaklarıyla eğlenirken veya akşam yemeğinden sonra masa oyunları oynarken onlara göz kulak olabilir. Kiralık yatınızda yanınızda bir dadı olması, mürettebat üyelerinin ağırlama ve hizmete odaklanmasına yardımcı olur.

Şefinizden çocuklarınızın sevdiği yiyecekler ile çocuk menüleri hazırlamasını isteyebilirsiniz

Kiraladığınız lüks yattaki özel şef, en küçükler için, onların ihtiyaçlarına uygun hale getirilmiş, aynı zamanda son derece besleyici ve sağlıklı olacak şekilde özel çocuk menüleri oluşturmaktan her zaman mutluluk duyacaktır. Çocuklarınız belirli bir yemeği seviyorsa, bunu tercih listesinde belirtin, böylece uzman şefiniz gerekli malzemeleri stoklayabilir. Şefiniz, gurme yemekleri çocukların sevdiği yemeklerle birleştirecek özel menüler de oluşturabilir. Yat kiralamaya karar verirseniz, çocuklarınızı belirli bir zamanda besleme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Siz gönlünüzce dinlenirken, güneşlenirken ve yüzerken, bırakın çalışkan ekibiniz veya bakıcınız kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerini halletsin.

Çocuklarınız teknede bulunan çeşitli su oyuncaklarıyla diledikleri gibi eğlenebilirler

Çocukların yapmak isteyeceği ilk şey şüphesiz ki su oyuncaklarını denize atarak doğruca suya atlamak ve olabildiğince uzun süre denizde kalmak olacaktır. Bu süreçte onların güvenliğinden endişe etmenize katiyen gerek yok. Çünkü denizcilikte profesyonel ekiplerimiz onlara her an göz kulak olacaklardır.

Çocuklar seyir sırasında, tekneyi baştan sona keşfetmek isteyeceklerdir. Mürettebat kabinlerini ve dümen mahallini keşfetmek her çocuk için eğlenceli ve heyecan verici bir şeydir. Çocuklarınızın bu sayede denizcilikle ve yatçılıkla tanışması inanılmaz bir hayat deneyimi olacaktır.

Çocuklarınız sizinle birlikte unutamayacakları bir deniz macerasına çıkmış olacaklar

Macera her çocuğun sevdiği bir şeydir. Merakla dolu çocuklar için deniz üzerinde bir tatil, özellikle Akdeniz ve Ege kıyılarının sıcak ve güvenli sularında inanılmaz bir maceraya dönüşebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ada, plaj, lagün ve koy ile her çocuk, göz kamaştırıcı hayvan ve deniz yaşamı, su altının doğal güzellikleri gibi büyüleyici bir dünyayı keşfetme fırsatına sahip olacaklardır. Çocuklar en çok denizde oynamaktan, yüzmekten ve dalmaktan keyif alırlar. Bu nedenle onları da tatil planlarınıza dahil ederken sıkılacakları konusunda şüpheniz olmasın. Eğlenmekten sıkılmaya vakit bulamayacaklar!

Sizlerin veya yetkin yat ekibinin gözetiminde, çocuklarınızın harika kumsalları keşfetmesine, kumda oynamasına veya deniz kabukları toplamasına izin verebilirsiniz. Ayrıca böyle bir tatil, kolay ve eğlenceli yüzme veya dalış dersleri için de eşsiz bir fırsat olacaktır. Hayatta asla pişman olmayacağınız tek şey çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmektir.

Teknoloji çağı çocuklarının tatilleri boyunca teknolojiden uzak kalmalarına hiç gerek yok

Çocuklar için bir başka eğlence alternatifi ise lüks yatlarda yer alan üst düzey eğlence imkanlarıdır. Çocuklar ve gençler için ayrılan bu eğlence alanları çoğunlukla geniş ekran televizyon, iyi bir ses sistemi, rahat koltuklar, Playstation, Xbox ve Netflix‘ten oluşur. Ayrıca Youtube ve Instagram gibi medyalara erişim için gereken İnternet bağlantısı da mevcuttur. Çocuklar oynarken, ebeveynler rahatlıkla eğlenebilir veya güneşlenme güvertesinde dinlenebilirler. Tekne mürettebatının teknede yaşam ve çocuklar konusunda bolca deneyime sahip olduğunu bilerek tamamen rahatlayabilirler.

Yat kiralama ile kullanılabilecek teknoloji miktarını göz önünde bulundurduğunuzda bu tatilin tüm tercihlerinize uyacağını göreceksiniz. Çocuklarınızın doğadan başka bir şey yaşamamasını istiyorsanız, tamamen açık havada, mavi göğün altında güneşin denizin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak kapalı ve serin bir alanda teknolojik imkanların olduğunu bilmek de oldukça rahatlatıcıdır.

Çoğu zaman çocuklar, teknede bulunan çok çeşitli su oyuncaklarının zenginliğini gördüklerinde teknolojiyi o kadar fazla umursamazlar. Kano, su kayağı, uçurtma sörfü, rüzgar sörfü, şişme botlar, veya SUP tahtaları varken teknolojiye kim ihtiyaç duyar?

Mavi tur boyunca çocukların güvenliği konusunda asla endişelenmeyin

Deniz üzerinde, çocuklarınızın güvenliği önceliktir. Bebek veya çok küçük çocuklar için ekstra güvenlik önlemleri için danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz. Aile bireylerinin her biri için olduğu kadar küçük çocukların güvenliği yat üzerindeki mürettebat için yüksek önceliğe sahiptir.

Sorularınız yanıtlamak ve hayallerinizi paylaşmak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...