Lüks ve Delüks Yat Kiralama

Lüks ve Delüks Yatlar Lüks Yat Kiralama

Modern teknoloji, güvenlik ve iç tasarımın dikkatlice düşünülmüş detaylarını birleştiren, ahşap Türk yatları geleneğini bünyesinde barındıran, incelikle inşa edilmiş, gerçekten klasik bir yat ile gerçekleştirilecek son derece zarif bir Lüks Yat Kiralama hizmetimizi misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız. Türkiye’de kiralayabileceğiniz Lüks yatlarımız; sizlere zarif, konforlu ve geniş bir ana kabine ilave olarak ikiz veya çift yataklı kabinler ile son derece mükemmel bir tatil sunmaya hazır.

Tüm kabinler, bir duşa kabinli kendi lüks banyolarına sahiptir, ana kabin ise duş ve lavabosu olan banyosunun haricinde bir de ayrı tuvalet ve lavaboya sahiptir.

Harika bir tatil için fark yaratan küçük lüks dokunuşlar ile kendinizi ve grubunuzu şımartın. Güverte üzerinde size en sevdiğiniz içecekleri ve özel yemekleri servis edecek bir mürettebata sahip, size evinizde bulabileceğiniz her türlü konfor ve imkan ile ekstra alanı sunan bir yat seçin. Bir arada dinlenirken bir yandan da alış-veriş yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek şekilde misafirlerimiz kıyıda gezinebilecekler ve tarih boyunca insanoğlunun imrenerek baktığı bu efsanevi coğrafyanın tadına varabileceklerdir.

Kendi kalacak yerlerine sahip olan kaptan, şef, güverte tayfası ve diğer mürettebat üyeleri, tekne üzerindeki her türlü ayrıntı ile ilgilenecek ve bu harika lüks yat üzerindeki aktif misafirlerin kano, su kayağı, ringo ve diğer imkanlardan faydalanmasını sağlayacaklar ve güzelliği dillere destan Akdeniz sahillerindeki koylarda misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaklardır. Bu son derece lüks yatlarda misafirlerin deneyimlediği hizmetin kalitesi ile ilgili olarak Guletbookers'ın misafirlerinin memnuniyet düzeyi hakkında çok da fazla bahsetmesine gerek yoktur.

Eğer Lüks bir Yat Seyahati arayışındaysanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Uzun yıllardır dünyanın her yerinden gelen seçkin misafirlerimizi ağırlamakta olduğumuz için her açıdan sizin beklentilerinizi aşan bir hizmet sunabileceğimize eminiz.

Aşağıda Lüks Yat Kiralama Filomuzu bulabilirsiniz:

Gulet Yat Arielle 1

Türk Koyları
27 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 14.000 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Arktos

Yunan Adaları
34.6 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 35.000 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Artemis

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 11.900 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Atalante

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 11.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Avrasya

Türk Koyları
24 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 9.450 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Babaveli 7

Türk Koyları
36 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 14.000 € 'dan İtibaren

Özel Yat Kiralama Hizmetimizi Sizin İçin Özelleştirelim!

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.