Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Tekne Kiralama Aileler İçin Neden İdeal?

Tekne turları, yaz tatilini hep beraber geçirmeye karar veren aileler için en ideal tercihler arasında yer alır. Bu seyahatlerle Akdeniz ve Ege kıyılarının eşsiz koylarını ziyaret etme fırsatının yakalanması, ailecek doğal güzelliklere daha da yakından tanıklık edilmesini sağlar.

Gulet ya da motorlu yatlarla çıkacağınız mavi yolculuk tatillere hayalinizdeki eşsiz koyları rotanıza ekleyebilir, yaz boyunca deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Eşsiz kumsalları, berrak suları ve yeşil ormanlarıyla göz kamaştıran Ege ve Akdeniz koyları, tekne kiralama yöntemiyle gezilebilir. İstediğiniz lokasyon üzerinden başlatabileceğiniz yolculuklar için en ideal gulet ve yatlar, bu yolculukları benzersiz kılar. Aileniz en ideal boyutlardaki modelleri belirledikten sonra kısa sürede kiralama işlemlerini gerçekleştirebilir ve seyahatinizi başlatabilirsiniz. Kaptanlı olarak kiralayabileceğiniz tekneler, koy seyirlerinin size ve ailenize özel hale gelmesini sağlar.

Tekne Kiralama Aileler İçin Neden İdeal?

Ailenizle Özel Zamanlar Geçireceğiniz Tekne Turları

Ailenizle çıkacağınız yaz tatilinin size özgü olması ve tatil boyunca ailenizle baş başa kalmanız için etkili bir seçenek olan yat seyahatleri, denizle doğrudan iç içe olmanızı sağlar. Çocuklarınız ve yakınlarınız hazırlanan geniş tekne çeşitleri arasından en ideal olanını belirledikten sonra seyahatlerinizi başlatabilirsiniz. Aile üyelerinin sayısı, çocuk sayısı ve özel durumlara göre, tercih edeceğiniz teknelerin boyutları değişiklik gösterebilir. Çok odalı ya da daha minimal boyutlardaki alternatifleri tercih ederek, kıyı turlarında konforu maksimum seviyede tutabilirsiniz. Koy seyahatleriniz esnasında her birey için özel olarak hazırlanan odalar sayesinde aile üyelerinizle konforlu günler geçirebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik odaların sayısı, sizlerin belirleyeceği özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Ailelere özel tekne kiralama hizmetlerini inceleyerek, kiralayacağınız araçların tüm özelliklerini belirleyebilir ve seyahatlerinizi daha da özel hale getirebilirsiniz.

Akdeniz ve Ege Kıyılarının Tadını Çıkarın

Akdeniz ve Ege kıyılarındaki eşsiz koyları dolaşmak için tercih edeceğiniz hizmetler, aileniz ve arkadaşlarınızla çıktığınız yaz tatillerini daha da özel hale getirecektir. Guletbookers tarafından sunulan kaptanlı teknelerin rotasını istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Tercih yaparken, rota veya lokasyon ile ilgili hiçbir konuda sorumluluk sahibi olmanız gerekmez. Bu sayede ailecek birlikte rahatlamanız mümkün hale gelir. Günübirlik ya da uzun süreli tur yapmak istediğiniz zamanlarda seyahatlerinizi özelleştirerek dilediğiniz koylarda kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Motorlu yat ya da gulet yat gibi farklı seçeneklerin bulunması, tercih edeceğiniz özel günler için ideal alternatifler sunar. Çeşitli alternatiflerin boyutları, özellikleri, rotaları, içerisinde sunulan hizmetler ve kiralanan gün sayısı gibi faktörler, özel tekne kiralama sürecindeki fiyat aralığını doğrudan etkiler. Ayrıca, tercih edeceğiniz aşçı hizmetleriyle seyahat süresince lezzetli ve size özel hazırlanmış yiyeceklerin tadını ailecek çıkarabilirsiniz.

Akdeniz ve Ege Kıyılarında Özel Tekne Kiralama

Tatilinizde Konfordan Ödün Vermeyin

Aile ya da arkadaşlarla tekne turu yapmak istediğiniz anlarda, günübirlik ya da uzun süreli seyahatlere çıkmak için bu seçeneklerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Özel günleri kutlamak ya da yaz tatilini farklı bir ortamda geçirmek için ideal bir seçenek olan bu turlar, Akdeniz ya da Ege kıyı şeritlerinde olacak şekilde belirlenebilir. Seyahatiniz esnasında gezmek istediğiniz koyları ve kıyıları belirleyerek, tatiliniz için en ideal rotayı çizebilirsiniz. Rotanızın uğrayacağı noktalardaki eşsiz koylarda demir atarak, berrak sularda vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla doğum günü partisi vermek için bu hizmetler arasından bir seçim yapmak istiyorsanız, istediğiniz süre aralığında kiralama yapabilir, seyahatlerinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Ailecek kutlayacağınız yıldönümü veya doğum günü için tekne kiralama fiyatları, tercih ettiğiniz hizmete ve kiralama süresine göre farklılık gösterirken kendi tatilinizi yaratmak tamamen sizlerin elindedir.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support