Guletbookers Ekonomik Mavi Yolculuk Yat Kiralama

Ekonomik Mavi Yolculuk Yat Kiralama

Eşi benzeri olmayan denizleri, keşfedilmemiş koyları ve adaları size özel düzenlenen turlarda tanıyabilirsiniz. Müthiş bir konfor eşliğinde gözlerden uzak ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen yat çeşitleri ile mavi yolculuğa çıkmaya hazır olun

Profesyonel ve her zaman güler yüzlü mürettebat sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için hazır beklemekte. Her türlü kapasite ve modele ait deniz hizmeti veren seçenekler bulunuyor. Değişen ve gelişmekte olan tatil ihtiyaçları göz önünde bulundurulup devamlı yenilenen, gelişen modeller ile her zaman maksimum konfor sağlanıyor. Türkiye’nin cennet köşelerinde keşfe çıkmak mavi yolculuk ile mümkün. Yolculuklarınızda dilerseniz lüks dilerseniz ekonomik yat kiralama seçenekleri bulunuyor. Lüks de olsa ekonomik de olsa konfor seyahatiniz boyunca sizinle beraber olacak. Bu sayede istediğiniz seçeneği gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.

Ekonomik Mavi Yolculuk İçin Fırsatlar

Ekonomik yat kiralama, imkânlarınız dahilinde siz tatilciler için keyifli ve eşsiz deneyimler vadetmektedir. Çok sayıda ekonomik alternatifi ile sizlere konforlu bir mavi yolculuk sunuyor. Kimi zaman tatil bütçemiz tüm etkinliklere yetmeyebilir. Bu noktada ekonomik seçenekler her türlü imkanları ile karşımıza çıkıyor. Uygun fiyatlı gulet yat, tıpkı lüks modeller gibi pek çok imkan sunuyor.  Turkuaz mavisi sularda demir atabileceğiniz, dilediğiniz kadar güneşleneceğiniz ve her ihtiyacınızı karşılayan mürettebatın hazırladığı leziz Türk yemeklerini doyasıya yiyebileceğiniz samimi bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bakımı yapılmış ekipmanlar ile çıkacağınız mavi yolculuk için ekonomik seçeneklere de güvenebilirsiniz. Sizleri asla yarı yolda bırakmayacak alternatifler ile rotanızı belirleyebilirsiniz. Hesaplı olmasının temel nedenlerinden bir kaçı, daha küçük olması, kabin sayısı, aktivite imkanları, yakıt, televizyon ve klima kullanımı vb. gibi seçeneklerin kısıtlı olmasıdır. Bunun yanı sıra seçeceğiniz rota da fiyat aralığını etkileyen faktörlerden.

Ekonomik Yat Kiralama

Ekonomik Fiyatlı Gulet Yat Özellikleri

Geleneksel kiralık yat tipi olarak da adlandırılan seçenekler en hesaplı rakamlar için ideal alternatiflerdendir. Bunlar en uygun motorlar ile seyahatinizi maksimum kaliteye çıkartır. Donanımlı olan bu modeller 15 ila 30 metre arasındaki uzunluklardadır. Mavi tur için çok sevilen ekonomik alternatifler, 6 ile 15 misafir ağırlayabilme kapasitesine sahiptir. Söz konusu modellerin her kabininde ayrı ayrı özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca rahatça sohbet etmek, eğlenmek ve keyifli yemekler yiyebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kıç kısmı olarak adlandırdığımız kısımda sevdikleriniz ile doyasıya eğlenip güneşlenebilir, tatilin tadını çıkarabilirsiniz. 3 kabinli yat modellerinin bazılarının kabinlerinde ranzalar bulunuyor. Güvertenin ön kısmında da güneşlenmek için ayrıca konforlu bir alan yer alıyor. Güneşlenme alanlarında dilediğiniz kadar dinlendikten sonra arka bölümdeki minderlere geçebilirsiniz. Burada keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ekonomik Yat Kiralama

Ekonomik Mavi Tur Konsepti

Modellerin hemen hemen hepsinde denize girmek için iniş merdiveni de mevcuttur. Basitçe ihtiyaçlarınızın bir çoğunu karşılayan ekonomik modeller ile bütçenize uygun aynı zamanda konforunuzdan ödün vermeyen yat kiralama hizmeti sizleri bekliyor. Yat kiralama fiyatları her bütçeye hitap eden seçenekleri ile tatillerinizde sıra dışı bir deneyim kazandırıyor. Bütçenize en uygun olan ekonomik yat seçimi yaparak tatil planınızı hemen hazırlayabilirsiniz. Unutmayın, tek farkı bütçenize daha uygun olması olan donanımlı ekonomik modellerdeki profesyonel mürettebat, kendi belirlediğiniz güzergâhta eşsiz koyları ve adaları keşfe çıkmışken her zaman sizin konforunuz için çalışacak. Yapmanız gereken en önemli şey pek çok alternatif arasından sizlere her anlamda en uygun olanını bulmak olacaktır.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Bozburun'da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun'un Saklı İncisi

Bozburun’da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun’un Saklı İncisi


Türkiye, güneşli havaları kaçırmak istemeyen aynı zamanda da olağanüstü doğal güzellikleri, tertemiz denizl...
Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın


Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet...
Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?


Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı b...