Guletbookers Mavi Yolculukta Seremoni (Evlilik, Balayı, Yıldönümü)

Mavi Yolculukta Seremoni (Evlilik, Balayı, Yıldönümü)

Tatil deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaran mavi yolculuk fırsatları, sadece keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamakla kalmıyor. Değerli ve anlamlı günlerinizi unutulmayacak kutlamalarla taçlandırmanıza da imkân tanıyor.

Unutulmayacak bu günlerin hakkını vermek için ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en uygun programı seçebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizle önemli günlerinizi, benzersiz deniz ve doğa manzaraları eşliğinde kutlayabilirsiniz. Görmek istediğiniz koy ve kıyılara özel mavi yolculuk türü ile hayalini kurduğunuz veya methini duyduğunuz bu doğa harikalarına gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Kendi seçeceğiniz program ile denizin ve yeşilin muhteşem uyumunu deneyimlemek sizin elinizde. Türkiye’nin görülmeye değer ve keşfedilmemiş lokasyonlarda büyüleyici manzaraları gözlemlerken sevdiklerinizle geçirdiğiniz değerli vakitlere bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Anlamlı Günlerinizde Mavi Yolculuk Yanınızda

Bu turlar, birbirinden eşsiz güzelliğe sahip kıyılarda pek çok rotada oluşturulmakta. Çeşitli rotalar arasından seçiminizi yaparak tatillerinizi ve kutlamalarınızı doğanın huzur veren sesleri ve görüntüleri eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik ve yıldönümü gibi anlamlı günlerinizi berrak bir deniz ve ferahlatan bir manzarayla taçlandırabilir, sevdiklerinizin eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesine vesile olabilirsiniz. Balayınızda tercih edeceğiniz rotalarda sakin ve dingin günler geçirirken cam gibi berrak denize sahip kıyılarda suya girebilir ve unutulmayacak bir balayı yaşayabilirsiniz. Tüm bu lüks alternatifler ile ister tatilde ister özel günlerde aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte organize ettiğiniz günleri size özel hale getirebilirsiniz.

Balayı için Tekne Kiralama

Türkiye’nin Muhteşem Güzellikteki Koylarını Keşfe Çıkın

Ege ve Akdeniz bölgesinin birbirinden güzel ve benzersiz manzaralara sahip koylarında, seçtiğiniz turun haritası doğrultusunda ilerleyerek görülmeye değer birçok farklı yeri ziyaret edebilirsiniz. Sevdiklerinizle kutlayacağınız özel günleri Türkiye’nin benzersiz kıyılarında taçlandırabilirsiniz. Ege’nin en meşhur tatil yerlerinden biri olan Bodrum’un muazzam konumlarında özgürce gezmek isteyenler için mavi yolculuk Bodrum turları oluşturulmuş.

Türkbükü, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Ortakent, Yalıçiftlik, Akyarlar, Bitez ve Bağla olmak üzere Bodrum’un nam salmış eşsiz güzellikteki denizinde tatilinizi geçirebilirsiniz. Türkbükü’nün tertemiz sularında yüzebilir, Gümüşlük’te nefes kesen gün batımı manzaralarını izleyebilirsiniz. Yalıkavak’ın ılık esintilerini teninizde hissederken kendinizi dingin sulara bırakabilir ve Yalıkavak’ın meşhur yel değirmenlerini görebilirsiniz. Plajda kum tercih edenler Bitez’in popüler halk plajını ziyaret edebilir.

Türkiye’nin Muhteşem Güzellikteki Koyları

Marmaris mavi yolculuk turları ile Marmaris’in eşsiz güzellikteki bakir konumlarını keşfedebilir, yeşil ve turkuazın harmanlandığı sakin ve dingin denize girebilirsiniz. Belirleyeceğiniz rota ile Marmaris’ten başlayarak kıyı boyunca Bozburun, Datça, Selimiye, Palamut Bükü ve Gökova Körfezi gibi koylarda güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Fethiye mavi yolculuk tekne turları ile görmek istediğiniz yerler için rotalar oluşturabilir, tatilinizde veya özel günlerinizde konforlu teknelerde ev rahatlığında doğanın size sunduğu tüm güzellikleri keşfedebilirsiniz. Fethiye’nin gözde koyları ve tekne turları ile ziyaret edilen yerleri arasında Kelebek Vadisi, Kabak, Katrancı, Gemiler, Yedi Burun ve Tarzan Koyları bulunmakta.

Hayallerinizi Süsleyecek Koyların Keyfini Çıkarın

Bu turlar ile dilerseniz evlilik ve yıldönümü gibi etkinliklerinizi sadece sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz özel anılara dönüştürebilirsiniz. Misafirlerinize doğanın eşsizliği ile görsel şöleni sunarak bu etkinlikte yaşadıkları deneyimi uzun yıllar unutamayacakları bir etkinlik haline getirebilirsiniz. Önceden oluşturacağınız bir rehber ile görmek istediğiniz, kalabalıktan uzak ve bakir koyları doğanın sesleri ve kokuları eşliğinde keşfedebilirsiniz. Mavi yolculuk fiyatları rota uzunluğu, konaklanan gün sayısı ve tekne türüne göre değişkenlik gösterebilir. Zamanınıza uygun bir deneyim için uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak hayalinizdeki evliliği şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...