Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Haftalık Tekne Kiralama

Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs birçok sektörü olumsuz etkilemiş ve durma noktasına getirmiştir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde bu durumdan maalesef etkilenmiştir.

Fakat olağanüstü tedbir ve tedavilerle süreci en iyi şekilde yönetmiştir. Özellikle turizm sektörü için yurt dışı ve yurt içinde uygulanan seyahat kısıtlamaları getirilmiştir. Bu nedenle yaz sezonu açılışı ertelenmek durumunda kalınmıştır. Normalleşme sürecinin başlangıcı ile birçok turizm beldesi canlanmaya başlamıştır. Bu yeni dönem ile sosyal mesafe kuralları kapsamında hizmetler yeniden düzenlenmiştir.

Koronavirüs Normalleşme Süreci

Tatilde Sosyal Mesafe Kuralı

Yaz tatilinde kıyı bölgelerine akın eden tatilciler genellikle otel konaklaması ile tatillerini geçirmekteydi. Son dönemdeki pandemik salgının oluşturduğu olumsuzluklar, kişileri müstakil ev veya özel tekne kiralama arayışına itmiştir. Sosyal mesafenin oldukça önem kazandığı bu dönemde tatil alışkanlıklarını bozmak istemeyen aileler hem kendileri hem de çocukları için en az riskle bir tatil planı yapmaktadırlar.

Sosyal mesafe kuralının uygulanmasının önemine paralel, akıllara gelen toplu halde konaklama hizmeti sunan tesislerin nasıl önlemler alacağı sorusu bazı tatilcilerin tereddüt etmesine neden olsa da tatile çıkma eğilimi normalleşme sürecinde devam etmektedir.

2020 Yılında Haftalık Tekne Kiralama Seçenekleri

Haftalık tekne kiralama talebinde gözlenen artışın nedeni özel teknelerde kolaylıkla sağlanabilen izole ortam olarak gösterilmektedir. Özel ahşap gulet haftalık kiralama ile yapılan seyahatlerde ailenizin dışında sadece kaptan, aşçı ve gemi adamı bulunmaktadır.

Yeme ve içme servisinin maksimum hijyen ve titizlikle yapılması bu tatile olan tercihi arttıran bir diğer önemli özelliktir. Tatillerinde gönül rahatlığı ile deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen aileler için haftalık kiralık tekne alternatifleri aradıkları fırsatı sunmaktadır. Kiralama yaptığınız özel gulet yat ile rotanız üzerinde yer alan bir birinden farklı koylarda, kalabalıktan uzak, izole bir tatil geçirme imkanı akla en mantıklı gelen seçenekler arasında yer almaktadır.

Gulet Albatros-D Gulet Kiralama

Tatilcileri haftalık tekne kiralama seçimine iten bir diğer etken otel ve sahilde verilen şezlong şemsiye gibi hizmet fiyatlarının oldukça yukarılara çıkması olarak gösterilebilir. Bu yüksek bedeller karşılığında yeterince izole bir ortam sunulmadığını düşünen tatilciler için haftalık özel tekne kiralama fikri daha akla yatkın gelmektedir. Hemen hemen her bütçeye uygun haftalık kiralık özel teknelerin sunduğu güven ortamı tatilcilerin tercihlerini bu yönde kullanmasını sağlamaktadır.

Tatilde tekne de güvende kalın!

İlginizi Çekebilir:

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support