Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Pandemi Sonrası Yat Tatilinin Avantajları

Pandemi ile beraber çoğu alanda büyük değişimler olurken tüketici davranışları da büyük oranda değişim gösterdi. Tatilciler daha izole ve hijyenik bir tatil planı arayışında. Bu sebeple de yat tatili uygun bir alternatif oldu. Yat tatili çok daha güvenli olduğundan ilgi de aynı oranda arttı.

Güvenli tatil yapma ihtiyacını tam olarak karşılayan bu tatil çeşidinin pek çok avantajı bulunuyor. Her tur öncesinde yapılan dezenfekte etme işlemi ve temizlik çalışmaları ile mükemmel bir tatil planı sizleri bekliyor. Gizliliğe önem veriyorsanız, gözlerden uzak ve hijyenik yat tatili tercihiniz ise her bütçeye uygun özel yat kiralama hizmetleri için gulet yat filomuzu inceleyebilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sterilize Edilen Yatlarla Güvenli Tatil

Katılımcıların tamamını kendiniz belirlediğiniz, mürettebatın sağlık testlerinden geçtiği ve dezenfekte edilmiş yatlarda yapılan tatillerden daha güvenlisi yoktur. Tamamen steril bir ortamda sevdikleriniz ile mavinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Lüks oteller ile aynı oranda konfor sağlayan yat tatili, dezenfekte tekneler ile çok daha güzel. Aynı zamanda rahatlıkla tur gezisi de düzenleyebileceğiniz bu tatilde birbirinden güzel sakin koylar sizleri bekliyor. Stresten uzak doğanın tadını çıkaracağınız bu mavi yolculuk ile otelleri aratmayacak konfora sahip olacaksınız. Doğanın, denizin ve güneşin tadını korkmadan çıkarabileceğiniz bu tatilde kendi belirlediğiniz menüler ile çok daha sağlıklı hale gelecektir. Bol bol yüzerek deniz suyundan bolca faydalandığınız bu yat tatili bir balayı ya da bir aile tatili için de oldukça uygundur.

Sterilize Edilen Yatlarla Güvenli Tatil

Hijyenik Yaz Tatili Fırsatı

Yalnızca siz ve sizin yakınlarınızın olduğu tatilde gizlilik de kolaylıkla sağlanmış olacaktır. Sakin bir tatil isteyenler için ideal olan muhakkak ki özel yat tatili olacaktır. Yatın hemen yanında yüzebilir, tüplü dalış gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz balık bile tutabileceğiniz mavi tur seyahatleri son zamanlarda sıkça tercih ediliyor. Hijyenik yat tatili sizi ve sevdiklerinizi salgın hastalıkların getirdiği dezavantajlardan kurtararak rüya gibi bir tatil fırsatını ayaklar önüne seriyor. Enfeksiyonlardan ve salgın hastalıklardan uzak durabilmenin oldukça zor olduğu bir dönemde izole bir tatil herkesin isteyeceği türden bir tatildir. Lüks otellere nazaran çok daha küçük bir alanda yapacağınız yat tatili için gün içerisinde çok daha az enerji harcayacak kalabalık ve gürültüden uzak uzun saatler güneşin tadını çıkarabileceğiniz huzurlu saatlere sahip olacaksınız. Çok daha az koşuşturma ve bol dinlenmeli bir tatilde güneşe bolca maruz kalabilir, D vitamini ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilirsiniz.

Gulet Yat ile Hijyenik Yaz Tatili

Kontrol Sizin Elinizde!

Doğa ile bütünleşip yepyeni bölgeler, el değmemiş koylar keşfetmek sizin elinizde. Tekne ile açıldıktan sonra alışveriş yapmak mümkün olmayacağı için kendi seçtiğiniz gıdalar ile beslenme avantajına sahip olacaksınız. Dilediğiniz yerden aldığınız yiyecekler ile sağlıklı bir tatil yapmak sizin elinizde. Kontrolün tamamen sizin elinizde olduğu yat tatilinde ek masraf çıkma gibi bir ihtimal de olmayacaktır. Sorunsuz bir şekilde geçirdiğiniz tatilde çok daha az kıyafet ile tek bir ortamda dilediğiniz kadar eğlenme fırsatına sahipsiniz. Mahremiyete saygının en yüksek düzeyde olduğu yat tatillerinde kendi belirlediğiniz güzergahta doyasıya kalabilir ve ilerleyebilirsiniz. Fethiye, Marmaris, Bodrum, Bozburun ve Göcek yat tatili için en güzel rotalardandır. Son zamanlarda pandeminin de etkisi ile tatilcilerin büyük oranda yöneldiği yat tatili hijyenik tekneleri ve her tur sonrası dezenfekte edilmesi ile dikkat çekmeyi başarıyor. İnsanlardan uzak, temiz bir teknede tatil yapma fikri eskiye nazaran çok daha ilgi görüyor. Yat kiralama fiyatları erken rezervasyon ve benzeri durumlar ile değişebilmektedir. Her bütçeye uygun yat tatillerinden haftalık tekne kiralama seçeneklerine kadar dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support