Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Gulet Yat Tatili için En Sakin Koylar

Bu yıl tüm dünyayı etkileyen Covid19 salgın sürecinin ülkemizdeki normalleşme adımlarından biri de seyahat yasağının kalkması oldu. Seyahat yasağının kalkmasıyla beraber büyük şehirlerde bu yasağın kalmasını bekleyenler belirledikleri tatil rotalarına akın ettiler.

Birçok turistik bölgenin seyahat yasağından sonra bir anda yoğunlaştığı görüldü. Bizler bu yazımızı henüz keşfedilmemiş hala doğası ile büyüleyici, gözden uzak saklı köşeleri özel yat kiralama hizmetimiz ile keşfetmeniz için derledik.

Bördübet Koyu

Bördübet Koyu

Bördübet koyu Marmaris in belki de en doğal alanlarından biri olarak kendini koruyabilmiştir. Birçok kişinin belki de adını dahi ilk kez duyduğu bu yer doğa ile iç içe bir tatil isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken bir yer.

Çıralı

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bu saklı yer tam sessizlik ve sakinlik arayanlar için biçilmiş kaftan. Yeşilin her tonunun yer aldığı Çıralı ayrıca kristal berraklığındaki sularıyla da ziyaretçilerini cennetsi bir ortam sunuyor.

Palamutbükü

Bu muhteşem koy Datça yarımadasının en güzel doğal alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Masmavi sonsuz bir deniz buna eşlik eden yemyeşil bir doğa, insan başka ne isteyebilir ki? Palamutbükü’nün mutlaka rotanızda yer alması gereken koylardan biri olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bozburun

Marmaris’in bir diğer eşşiz güzelliklerinin sunulduğu bu tatil beldesi diğer destinasyonlara göre daha sakin bir yapıya sahip. Bozburun’un en iyi tarafı, civarında birbirinden bakir koy ve adaların yer alması. Tekne kiralamaları ile bu yerleri gönlünüzce gezmek sizi dinlendirecek en iyi yollardan bir tanesi olacaktır. Bozburun’u birde deniz yoluyla keşfetmek istemezmisiniz?

Bozburun Marmaris

Orak Adası

Orak adası özellikle berrak akvaryum gibi denizi ile bilinmektedir. Bodrum’un gezilesi en güzel noktalarından biri olan Orak adası gulet yatların uğramadan geçmediği bir noktadır. Su altı canlılığının da fazla olduğu yerde genellikle dalış yapılmaktadır. Burada gulet yatınızla demirleyip vakit geçirmek benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Her biri cennet köşesi olan sakin bir tatil için tercih edilebilecek yerleri kısaca tanıtmak istedik. Öncelikle kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünerek kalabalıktan uzak kalarak bir tatil geçirmek isteyenlerdenseniz sizleri de kiralık tekne hizmetimiz hakkında bilgilendirmek isteriz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support