Guletbookers Motoryat Kiralama Tercih Etmeniz İçin 5 Sebep

Motoryat Kiralama Tercih Etmeniz İçin 5 Sebep

Motoryat yolculukları, normal teknelerle seyahat etmekten farklıdır. Görünüm olarak da farklı olan motoryatlar hızları ile diğer teknelerden ayrılmaktadır. Bu yatlarda konaklama, yemek, eğlence gibi hizmetler daha özel bir konseptte sunulmaktadır.

Ayrıcalıklı ve Modern Motoryatlar

Motoryatlar, lüks tatil kategorisinde değerlendirildikleri için diğer birçok ahşap gulet yat seçimine oranla daha ayrıcalıklı modern yatlardır. Tasarımları ve dekorasyonları genellikle benzersizdir. Bu yatlar misafirlerine sınırsız konfor sumak üzerine tasarlandıkları için, lüks geniş salonlara ve kabinlere sahiptir. Aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlayabileceğiniz dinlenme alanı ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz şezlonglar güverte tarafına yerleştirilmiştir.

Motoryat Kiralama

Yüksek Konfor

Motoryat kiralama, deniz üzerinde lüks konseptler sunar bu konseptlerin en başında konaklama gelmektedir. Kabinler beş yıldızlı tatil köyleri veya lüks butik otellerin süit odaları ile hemen hemen aynıdır. Kabinler geniş yaşam alanlarına sahip olup güzel mobilyalar ve oturma grupları ile dekore edilmiştir. Tatiliniz boyunca en az 3 mürettebatın isteklerinizle ilgilendiği Motoryat üzerinde yiyecek ve içecek servisi ise her zaman birinci sınıf konseptte lüks bir restoranda yapılan servis kalitesi ile yapılmaktadır.

Hızlı Yolculuklar

Motoryatlar en bilinen özelliği hızlı olmaları ile öne çıkarlar. Kısıtlı zamanı olan tatilciler için, deniz üzerinde koylar ve adalar arasında hızlı bir şekilde görülmek istenen yeri ziyaret etmek oldukça önemlidir. Eğer tatilinizi kısa süre için planladıysanız ve rotanızda yer alan yerleri görmeden mavi yolculuk tatiliniz bitsin istemiyorsanız, motoryatlar size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Esnek Tarihler

Yat seyahati genellikle haftalık olarak tercih ve talep edilir. Bu genel planlama motoryatlar için tamamen farklı olup yat kiralama planlarınızı 3 veya 4 gece yapabilir, otel konaklamanızla kolayca birleştirebilirsiniz. Örneğin bir haftalık tatil düşüncenizde otelde konaklamak varsa tatilinizi otelde 3 gece, motor yatta 4 gece olarak organize edebilirsiniz.

Özel Motoryat Kiralama

Lüks Yaşam Tarzı

Motoryatlar şüphesiz denizdeki görselliği ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Demirledikleri koy ve limanlarda ilgiyle incelenen bu yatlarda olmak aynı zamanda bir prestij işaretidir. Bu şık ve estetik motor yatlarda kendinizi güzel bir kıyafet giyiyormuş gibi iyi hissedeceksiniz.

Favori Kiralık Motor Yatlarımız

» Maske 3 

Maske 3 2017 yılında denize indirilen ahşap konstrüksiyon bir teknedir. 1 Master, 1 Double ve 1 Triple kabin olmak üzere toplam 3 kabini bulunmakta ve maksimum 6 misafiri ağırlayabilmektedir. Benzerlerine göre su kayağı, paddleboard, kano, ringo gibi çok çeşitli su sporları olanaklarının yanı sıra evinizin konforu hissedebileceğiniz, rahat ve ferah odalarında huzurlu ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.


» Babosch

Babosch 20 metre uzunluğa ve 5 metre genişliğe sahiptir. İçinde güzel dekore edilmiş 4 adet çift kişilik kabin bulunmaktadır. Babosch, gulet yat konforu ile motoryat hızını bir arada sunan filomuzda olan ender teknelerden birisidir. Ayrıca flybridge üzerinden güneşin batışını bir içecek ile deneyimlemeniz de mümkün.


İlginizi Çekebilir: Yaz için Yat Kiralama Planları »

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...