Motoryat Kiralama

Motoryat Mürettebatlı Motoryat Kiralama

Mürettebatlı motor yat kiralama, deniz üzerindeki lüks bir otelin hizmetini, kalitesini ve sunduğu aktivitesel hizmetleriyle; Türkiye’nin ve Yunan Adaları’nın en güzel , bakir ve sakin koylarını keşfetmek için ideal bir seçenektir. Deniz üzerinde seyretmenin coşkusunu ve özgürlüğün tadını çıkarmak istiyorsanız size motor yat kiralama tavsiye ediyoruz!

Motoryat kiralama, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlandığından, bir cruise gemisi tatilinden çok farklıdır. Özel motor yatların her birisi sadece kiralık yatların keyfini çıkarmak için çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Kiralamaya karar verdiğiniz motoryat, tıpki karada kiraladığınız özel villa yada malikenin denizdeki konaklamasını temsil eder.

Lüks motoryat kiralama, aileniz ve arkadaşlarınızla dinlenirken Türkiye’nin eşsiz koylarını ve Yunan Adaları’nı denizden keşfetmenin bir yoludur. Kiralama süresi boyunca, motoryat ekibi size özel ve kişisel bir kiralama deneyimi sunmak için tatilinizin her yönünü yönetecektir.

Lüks Motoryatlar; mürettebatları ile birlikte kiralanır.Bu mürettebatlar kapsamlı olarak eğitilir ve bir yat için tahsis edilir. Şartınızı ve yatlardaki müisafirlerin refahını yönetmek onların işi, geçim kaynağı ve tutkusudur. Mürettebat, bakım, yelken, yemek pişirme, temizlik ve navigasyonla ilgilenir ve seyir yaptığınız bölgedeki uzmanlardır. Motoryat mürettebatları normalde sahip oldukları belirli sorumluluk alanlarında oldukça eğitimli ve deneyimlidir.

Motoryat kiralamaya karar verdiğinizde , sizin için en ideal motoryatı bulmak için; satış temsilcilerimiz size en iyi rehberliği yapacaktır.Her biri konusunda uzman olan yat kiralama temsilcilerimiz, önerdiğimiz ürünlerle ilgili olarak yatı ve mürettebatı kişisel olarak tanımayı da içeren geniş deneyime sahiptir ve her yıl gerek Türkiye’de gerek se Yurtdışında çok sayıda yat şovuna ve fuara ve seminerlere katılmaktadır.

Sizler de Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve İstanbul’da Motoryat kiralamak istiyorsanız aşağıdaki sizin için oluşturduğumuz listeye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Motor Yat Babosch

Türk Koyları
20 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 6.300 € 'dan İtibaren

Motor Yat Nayk 1

Türk Koyları
22 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 7.504 € 'dan İtibaren

20 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 8.050 € 'dan İtibaren

Motor Yat Maske 3

Türk Koyları
20 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 9.450 € 'dan İtibaren

Motor Yat Erdogan

Türk Koyları
28 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 10.500 € 'dan İtibaren

Motor Yat Perfect

Türk Koyları
21 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 10.500 € 'dan İtibaren

Yat Kategorileri

Guletbookers misafirlerinin bütçe ve beklentilerine uyan yat seçimini yapabilmeleri amacıyla farklı yat kategorileri oluşturmuştur. Yatlar kendi sahipleri ve tasarımcılarının ürünü olduğundan ve bu durum yatların...

Devamı