Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Mavi Tur için Motoryat Kiralama

Türkiye üç ana deniz Karadeniz, Ege Denizi ve Akdeniz ile çevrili bir ülkedir. Özellikle yaz aylarında Ege ve Akdeniz kıyıları turistik ziyaretler için çok popüler durumdadır.

Bu kıyıları ziyaret edenlerin asıl amacı deniz, güneş, kum üçlüsüdür. Türkiye’de koyların deniz kalitesi çok yüksek ve temizdir. Bu yüzden ziyaretçilerin çoğu denizleri bir Akvaryum olarak tanımlar. Her yıl birçok turist bu doğal yerleri keşfetmek için Ege ve Akdeniz’i ziyaret ediyor.

Neden Motoryat Kiralamalısınız?

Bazı tatilciler tatil köylerini yada otelleri tercih ederken, bazıları ise bu turkuaz sularda mavi bir yolculuğu tercih eder. Ege ve Akdeniz’in en iyi koylarına mavi yolculuk için iki seçenek vardır. Birinci seçenek haftalık gulet kiralama ile belirli bir rota üzerinde en güzel ve sakin koyları ziyaret edebilirsiniz. İkinci seçenek ise, koylar arasında hızlı seyahat etmek için VIP konseptinde bir motoryat kiralamaktır. Motoryat ile kısa sürede daha fazla yeri ziyaret edip deneyimleyebilirsiniz. Bir haftada tüm Ege kıyılarını ve Yunan Adaları’nı keşfetmek bu süreçte mümkün olacaktır.

Mavi Yolculuk Motoryat Kiralama

Motor yatların Avantajları

Motor yatlar farklı ebat ve büyüklüklerde üretilmektedir. Motoryat kiralamak için 20 metreden 50 metreye kadar bir çok seçenek bulunmaktadır. Büyüklüğüne, teknik detaylarına ve özelliklerine bağlı olarak yat seçiminiz değişiklik gösterebilir. Filomuzda yer alan motor yatlar ile ilgili her türlü bilgiye ve detaya hakim olan uzmanlarımız,  motor yatlar hakkındaki talebinize bağlı olarak en uygun fiyat ile birlikte seçenekleri beğeninize sunacaktır.

Motor Yatlar misafirleri için modern ve lüks özelliklerin yanı sıra daha konforlu yaşam alanlarına, tasarımlara ve geniş kabinlere sahiptir. Aile bireyleri veya grubun tüm üyeleri zamanlarını birlikte veya bireysel olarak geçirebilirler. Salon ve kabin boyutları konforlu bir tatil için yeterlidir. Mutfaklar ise seyahatiniz sırasında her türlü yemeği hazırlamak için özel olarak tasarlanmış bir otel mutfağından farksızdır. Terasında yer alan güneşlenme ve dinlenme alanları harika koylardan geçerken kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Mavi Yolculuk Yeme-İçme

Özel gulet kiralama ya da Motoryat kiralama; denizde vakit geçirmek, bakir koyları keşfetmek ve kendinizi doğal güzelliklerin ortasında, daha özgür ve sakin hissetmek için en iyi alternatiflerden biridir. Sizde daha fazla bilgi almak ve isteklerinizi belirlemek için şimdi bizi arayın.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support