Guletbookers Mavi Tur için Motoryat Kiralama

Mavi Tur için Motoryat Kiralama

Türkiye üç ana deniz Karadeniz, Ege Denizi ve Akdeniz ile çevrili bir ülkedir. Özellikle yaz aylarında Ege ve Akdeniz kıyıları turistik ziyaretler için çok popüler durumdadır.

Bu kıyıları ziyaret edenlerin asıl amacı deniz, güneş, kum üçlüsüdür. Türkiye’de koyların deniz kalitesi çok yüksek ve temizdir. Bu yüzden ziyaretçilerin çoğu denizleri bir Akvaryum olarak tanımlar. Her yıl birçok turist bu doğal yerleri keşfetmek için Ege ve Akdeniz’i ziyaret ediyor.

Neden Motoryat Kiralamalısınız?

Bazı tatilciler tatil köylerini yada otelleri tercih ederken, bazıları ise bu turkuaz sularda mavi bir yolculuğu tercih eder. Ege ve Akdeniz’in en iyi koylarına mavi yolculuk için iki seçenek vardır. Birinci seçenek haftalık gulet kiralama ile belirli bir rota üzerinde en güzel ve sakin koyları ziyaret edebilirsiniz. İkinci seçenek ise, koylar arasında hızlı seyahat etmek için VIP konseptinde bir motoryat kiralamaktır. Motoryat ile kısa sürede daha fazla yeri ziyaret edip deneyimleyebilirsiniz. Bir haftada tüm Ege kıyılarını ve Yunan Adaları’nı keşfetmek bu süreçte mümkün olacaktır.

Mavi Yolculuk Motoryat Kiralama

Motor yatların Avantajları

Motor yatlar farklı ebat ve büyüklüklerde üretilmektedir. Motoryat kiralamak için 20 metreden 50 metreye kadar bir çok seçenek bulunmaktadır. Büyüklüğüne, teknik detaylarına ve özelliklerine bağlı olarak yat seçiminiz değişiklik gösterebilir. Filomuzda yer alan motor yatlar ile ilgili her türlü bilgiye ve detaya hakim olan uzmanlarımız,  motor yatlar hakkındaki talebinize bağlı olarak en uygun fiyat ile birlikte seçenekleri beğeninize sunacaktır.

Motor Yatlar misafirleri için modern ve lüks özelliklerin yanı sıra daha konforlu yaşam alanlarına, tasarımlara ve geniş kabinlere sahiptir. Aile bireyleri veya grubun tüm üyeleri zamanlarını birlikte veya bireysel olarak geçirebilirler. Salon ve kabin boyutları konforlu bir tatil için yeterlidir. Mutfaklar ise seyahatiniz sırasında her türlü yemeği hazırlamak için özel olarak tasarlanmış bir otel mutfağından farksızdır. Terasında yer alan güneşlenme ve dinlenme alanları harika koylardan geçerken kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Mavi Yolculuk Yeme-İçme

Özel gulet kiralama ya da Motoryat kiralama; denizde vakit geçirmek, bakir koyları keşfetmek ve kendinizi doğal güzelliklerin ortasında, daha özgür ve sakin hissetmek için en iyi alternatiflerden biridir. Sizde daha fazla bilgi almak ve isteklerinizi belirlemek için şimdi bizi arayın.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Yat Kiralama Su Sporları ve Aktiviteler

Yat Kiralama Su Sporları ve Aktiviteler


Spor yapmanın fiziksel katkılarının yanı sıra eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek gibi avantajları da vardı...
Göcek’te Özel Tekne Kiralama

Göcek’te Özel Tekne Kiralama


Muhteşem koylara ve sahillere sahip yerler olan Akdeniz ve Ege kıyıları deniz turizmi için oldukça fazla te...
Arkadaş Grupları için Yat Kiralama

Arkadaş Grupları için Yat Kiralama


Ailenizle, arkadaşlarınızla baş başa keyifli ve sakin bir tatil geçirirken güzel koy ve kıyıları keşfetmek ...