Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Haftalık Tekne Kiralama ile Mavi Tur

Sadece sizin için ayrılmış bir tekne kiralayarak Türkiye’nin muhteşem yerlerini ve koylarını deneyimleyebileceğiniz harika bir yaz tatili sunuyoruz. Aileniz ile birlikte alışılmadık ve unutulmaz bir tatil yapacaksınız.

Kiraladığınız tekne ile mavi yolculuk seyahatinize Bodrum – Marmaris – Göcek – Fethiye’den başlayabilir ve nereye isterseniz oraya doğru yelken açabilirsiniz. Eğer çok fazla yolculuk yapmak istemiyorsanız, demir aldığınız limanın çevresinde dolaşabilir veya diğer limanları ve adaları ziyaret edebilirsiniz. Planlayacağınız 7 günlük veya daha uzun bir seyahat ile mavinin ve yeşilin en güzel tonlarıyla zihninizi tazeleyebilirsiniz.

Bodrum Marina

Tekneye Biniş

Size ilk olarak gulet yat seyahatlerinde tekneye binişin nasıl olduğunu açıklamak istiyoruz. Bildiniz üzere, bir otele giriş yaparken bir kayıt yaptırma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir, benzer şekilde bir yat seyahatinde tekneye binerken de bir kayıt yaptırma işlemi söz konusudur. Yata binmeden önce tüm yolcuların pasaportlarının veya kimlik kartlarının mutlaka kopyası alınmalı ve bir liste düzenlenmelidir. Bu liste bölge liman ofisine gönderilmeli ve seyahat için izin alınmalıdır. Yoğun bir sezonda yatlar peş peşe yola çıkarlar, bu nedenle tekneye binme zamanı genellikle öğleden sonra 16:00 ila 16:30 arasındandır. Yat mürettebatı yeni misafirleri için kendi hazırlıklarını tamamlarlar. Bu hazırlıklara teknenin iç ve dış kısımlarının dezenfekte edilmesi, tüm yüzeylerin temizlenmesi, elektriksel aksamların şarj edilmesi, yakıt deposunun ve su tanklarının doldurulması da dahildir. Yiyecek ve içeceklerin teslimat sürecinin tamamlanmasının ardından yat mavi tur için hazır hale gelir.

Yat Zelda

Tekneye daha erken binebilir miyim?

Bu yat seyahati için sıkça sorulan bir sorudur. Tekneye binme zamanı genellikle öğleden sonra 16:00 ila 16:30 saatleri arasındadır. Eğer yat kullanım için hazırsa, kaptan yolcuların tekneye alınmasına izin verebilir; ancak, eğer yat hazır değilse o zaman sadece eşyalarınızı güverteye bırakmanıza izin verilebilir. Bu esnada isterseniz limanda ufak bir gezinti yapabilir ve belki de bir miktar alışveriş yaparak yerel restoranlarda bir şeyler yiyebilirsiniz.

Rotanın ve Gezilecek Yerlerin Planlanması

Misafirlerimizin pek çoğu yolculuk rotaları hakkında bir plan yapmıştır ve bu konuda bizleri bilgilendirir; ancak, eğer haftalık tekne kiralama seçeneğine son dakikada karar verdiyseniz bu konu hakkında endişelenmenize gerek yok. Yola çıkmadan önce kaptanınız sizi harita üzerinde farklı rotalar hakkında bilgilendirecektir. Bulunduğunuz konumu ve gulet yat seyahatiniz boyunca nereleri ziyaret edeceğinizi kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Tercihler

Yola çıkmadan önce her zaman sizinle iletişim halinde olacağız. En önemli hususlardan biri yiyecek ve içecekler ile ilgili tercihlerinizdir. Haftalık öğün tercihlerinizi birlikte belirleyebiliriz. Temel olarak kaç gün balık veya et yemek istediğinize bağlı olarak bu menü planı oluşturulabilir. Eğer bazı yiyeceklere karşı alerjiniz varsa, bunlar ile ilgili notlar alınır ve yatın şefi bu konuda bilgilendirilir.

Guletbookers Ailesi olarak sizlere huzur ve sağlıkla dolu güzel bir mavi yolculuk dileriz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support