Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
Yat Kiralama Fiyatları

Yat Kiralama Fiyatları

2024 Yaz Sezonu Yat Kiralama Fırsatları

Türkiye, Avrupa ve Asya'nın kesiştiği bir tatil cennetidir. Eşsiz doğasının, canlı kültürünün, zengin tarihinin ve sıcak sosyal yaşamının tadını çıkarmak için her yıl milyonlarca turistin uğrak noktasıdır.

Unutmayınız ki, ilk olarak en iyi yatlar rezerve edilir! Ve en iyi yat kiralama fiyatları erken rezervasyon yaptıranlara teklif edilir! GULETBOOKERS’ın itinayla seçilmiş yatları arasından kiralayacağınız gulet yatı, 2023 yaz sezonu için şimdiden ayırtın. Sınırlı bir süre için geçerli olan indirimli ve en uygun fiyatlı, sonsuz seçenekteki yatların keyfine varın.

2023 yazı için kiralayacağınız yatı şimdiden ayırtın ve sezonluk yat kiralama fiyatları üzerinden %10 ile %15 arasında tasarruf edin. Kiralama yapacak diğer kişilerden daha avantajlı olarak, 2023 yat kiralama sezonu için indirimli erken dönem fiyatlarına sahip özel tekliflerimizden faydalanın ve yatlarımız arasından öncelikli tercihinize sahip olun.

Mavi Yolculuk için, halihazırda sabitlenmiş olan 2023 sezonu erken rezervasyon tekliflerimize hazır olun. Tekne üzerinde parıldayan suları ve sizi çağıran sıcak turkuvaz renkli denizi hissetmiyor musunuz? İstediğiniz zamanda, istediğiniz şekilde ve istediğiniz yerde, keyifli bir seyahat yapabilmek için bu tekneyi kiralayan kişi siz olmalısınız!

Başvurunuzu şimdi yapın. Deneyimli ve bilgili ekibimiz, size ve grubunuza uygun olacak ve isteklerinizle birebir örtüşecek yatı seçerken yardımcı olacaktır. Ekibimiz, yapacağınız her bir başvuruyu titizlikle inceleyecek ve hayallerinizin mavi yolculuk seyahatine çıkabilmeniz için sizi yönlendirecektir. Bizi şimdi arayın!

2024 Yaz Sezonu Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!

2024 sezonu için yat kiralama talebinizi şimdiden iletin, erken rezervasyon fırsatlarını ve fiyat indirimlerini kaçırmayın.

*Gerekli Alanlar

Tavsiye Etiğimiz Kiralık Yatlar

Türkiye'de kiralık olarak sunulan, özenle seçilmiş seçkin yat seçeneklerimizle lüks ve maceranın somut örneğini keşfedin.

Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support