Ekonomik Yat Kiralama

Ekonomik Yat Ekonomik Yat

Bu geleneksel kiralık yat tipi Mavi Yolculuk için en çok beğenilen gulet tipidir. Bordası ve yuvarlatılmış kıç kısmı dinlenmek, sohbet etmek ve eğlenceli bir şekilde yemek yemek için idealdir. Bu kiralık özel yatlar seyahat edebilmek amacıyla en uygun motorla donatılmış olup genellikle 15 ila 30 metre uzunluğundadır. 6 ila 15 misafir ağırlama kapasitesine sahip olan yatların her bir kabininde özel banyo mevcuttur.

Eğer mevcutsa klima kullanımı oldukça sınırlıdır (geceleri çalışır) ve kabinlerde ranzalar bulunmaktadır. Misafirlerin dinlenme ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için guletlerde güvertenin ön tarafında güneşlenme alanları mevcut olup teknenin kıç kısmında ise gölgelikli minderler ve yemek masası ile denize girmenizi kolaylaştırmak için denize iniş merdiveni bulunmaktadır.

Mürettebat sizin ihtiyaçlarınıza yanıt vermek, gulet yatı temizlemek ve idare etmek ve lezzetli Türk Yemeklerini hazırlayarak size samimi bir biçimde, arkadaşça sunmak ve yolculuğunuza renk getirmek için hazır beklemektedir. Bu guletler tatiliniz için size sade ve basit bir imkan sunmaktadır.

17 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 3.150 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Laram

Türk Koyları
18 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 4.200 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Lina 2

Türk Koyları
18 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 4.375 € 'dan İtibaren

18 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 4.550 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Atlas G

Türk Koyları
15 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 4.900 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Maedi

Türk Koyları
16 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 4.900 € 'dan İtibaren

Yat Kategorileri

Guletbookers misafirlerinin bütçe ve beklentilerine uyan yat seçimini yapabilmeleri amacıyla farklı yat kategorileri oluşturmuştur. Yatlar kendi sahipleri ve tasarımcılarının ürünü olduğundan ve bu durum yatların...n

Devamı