Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Pandemi Özel: Düğün için Yat Kiralama Seçenekleri

En mutlu günlerinizden biri olan düğün gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız öncelikle düğünü yapacağınız mekânı doğru seçmelisiniz. Sizin ve yol arkadaşınızın ruhunu yansıtan bir mekân olması bu mutlu gününüzü tamamlayıcı kılacaktır. Mesela ışıl ışıl bir denizin üzerinde eğlenerek geçireceğiniz bir günde unutulmaz anlara mükemmel bir manzara eklenecektir. Mavinin her tonu bu güzel anların eşlikçisi olacaktır.

Pandemi’de Düğün Yapmak İçin En Uygun Yer

Masmavi bir deniz, unutulmaz bir gün geçirmeniz için en doğru konsept olabilir. Şehirden ve kalabalıklardan uzak, mavinin açıklarına yelken açarken yol arkadaşınızla çıktığınız en güzel yollardan birine gidiyor olacaksınız. Bu keyifli günü pandemi sürecinin yaratmış olduğu gerginlikle gölgelendirmeden huzurlu ve sakin bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Mavi yolculuk seçeneklerine göz gezdirerek, yapacağınız organizasyon için ilk adımı atabilirsiniz. Pandemi ile birlikte düzenli olarak dezenfekte edilen gulet yat seçenekleri, en mutlu gününüzde sizi mavilikler içine çekip götürecek bir kurtarıcı olacaktır. Sosyal mesafeyi ayarlama konusunda da endişe duymanıza hiç gerek yok. Filomuzda yer alan tüm yat seçenekleri ile misafirlerinizi en uygun şekilde ağırlayabileceksiniz. Işıltılı bir deniz, masmavi bir gökyüzü, yalnızca kuşların ve denizin sesi bu mutlu gününüzü uzun süre akıllardan çıkmayan etkileyici bir güne dönüştürecektir. Düğününüz için ilgi alanlarına göre yat kiralama seçeneklerine göz gezdirerek kısa sürede muhteşem bir düğün organize etmeye başlayın.

Düğün için Yat Kiralama Seçenekleri

Konuk Sayısına Uygun Seçenekler

Yat Kiralama hizmetinden faydalanmadan önce dikkat etmeniz gereken nokta, ihtiyacınıza göre teknenin genişliği, yani kişi kapasitesinin ne kadar olması gerektiğidir. Düğüne gelecek davetli sayısına göre seçeceğiniz teknenin hem genişliğine hem de iç mekân özelliklerine ayrıntılı bir şekilde bakmalısınız. Kalabalık olacaksanız, kabin sayısına orantılı olarak artan maksimum kişi sayısına yanıt verecek yat modelleri belirleyebilirsiniz. Bu alternatiflerin içinden sizin için en ideal olanı tercih ederek, isterseniz sakin bir koyda isterseniz de boğazda özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Modellerin tamamını sosyal mesafeye de uygun olacak şekilde rahatça organize edebilirsiniz. Sunulan seçenekler; lüks, delüks, ultra lüks ve VIP tekneler olmak üzere kategorize ediliyor. Hem klasik hem modern modellerin yer aldığı bu kategoriler arasından düğün organizasyonunuza en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz.

Kişi Sayısına Göre Yat Kiralama

Size Sunulan Hizmetler

Düğün için yat kiralama fiyatları, teknelerin kabin sayısına, yapım yılına ve kategorisine göre farklılık gösteriyor. Eğer çok sayıda davetliyle bir organizasyon planlıyorsanız, gruplar için yada her şey dahil yat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Masa düzeni ve süslemeleri, misafirlerinize ikram edeceğiniz atıştırmalıklar ve yemekler deneyimli mürettebat tarafından istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak, bu sayede siz ve davetli misafirleriniz tekneye biniş yaptıklarında her şey hazır olacaktır.

Bizler Guletbookers ekibi olarak, hayalinizdeki düğün organizasyonunu unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi ile şekillendirebilmeniz için tüm süreçte yanınızda olacağız.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support