Guletbookers Pandemi Özel: Düğün için Yat Kiralama Seçenekleri

Pandemi Özel: Düğün için Yat Kiralama Seçenekleri

En mutlu günlerinizden biri olan düğün gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız öncelikle düğünü yapacağınız mekânı doğru seçmelisiniz. Sizin ve yol arkadaşınızın ruhunu yansıtan bir mekân olması bu mutlu gününüzü tamamlayıcı kılacaktır. Mesela ışıl ışıl bir denizin üzerinde eğlenerek geçireceğiniz bir günde unutulmaz anlara mükemmel bir manzara eklenecektir. Mavinin her tonu bu güzel anların eşlikçisi olacaktır.

Pandemi’de Düğün Yapmak İçin En Uygun Yer

Masmavi bir deniz, unutulmaz bir gün geçirmeniz için en doğru konsept olabilir. Şehirden ve kalabalıklardan uzak, mavinin açıklarına yelken açarken yol arkadaşınızla çıktığınız en güzel yollardan birine gidiyor olacaksınız. Bu keyifli günü pandemi sürecinin yaratmış olduğu gerginlikle gölgelendirmeden huzurlu ve sakin bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Mavi yolculuk seçeneklerine göz gezdirerek, yapacağınız organizasyon için ilk adımı atabilirsiniz. Pandemi ile birlikte düzenli olarak dezenfekte edilen gulet yat seçenekleri, en mutlu gününüzde sizi mavilikler içine çekip götürecek bir kurtarıcı olacaktır. Sosyal mesafeyi ayarlama konusunda da endişe duymanıza hiç gerek yok. Filomuzda yer alan tüm yat seçenekleri ile misafirlerinizi en uygun şekilde ağırlayabileceksiniz. Işıltılı bir deniz, masmavi bir gökyüzü, yalnızca kuşların ve denizin sesi bu mutlu gününüzü uzun süre akıllardan çıkmayan etkileyici bir güne dönüştürecektir. Düğününüz için ilgi alanlarına göre yat kiralama seçeneklerine göz gezdirerek kısa sürede muhteşem bir düğün organize etmeye başlayın.

Düğün için Yat Kiralama Seçenekleri

Konuk Sayısına Uygun Seçenekler

Yat Kiralama hizmetinden faydalanmadan önce dikkat etmeniz gereken nokta, ihtiyacınıza göre teknenin genişliği, yani kişi kapasitesinin ne kadar olması gerektiğidir. Düğüne gelecek davetli sayısına göre seçeceğiniz teknenin hem genişliğine hem de iç mekân özelliklerine ayrıntılı bir şekilde bakmalısınız. Kalabalık olacaksanız, kabin sayısına orantılı olarak artan maksimum kişi sayısına yanıt verecek yat modelleri belirleyebilirsiniz. Bu alternatiflerin içinden sizin için en ideal olanı tercih ederek, isterseniz sakin bir koyda isterseniz de boğazda özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Modellerin tamamını sosyal mesafeye de uygun olacak şekilde rahatça organize edebilirsiniz. Sunulan seçenekler; lüks, delüks, ultra lüks ve VIP tekneler olmak üzere kategorize ediliyor. Hem klasik hem modern modellerin yer aldığı bu kategoriler arasından düğün organizasyonunuza en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz.

Kişi Sayısına Göre Yat Kiralama

Size Sunulan Hizmetler

Düğün için yat kiralama fiyatları, teknelerin kabin sayısına, yapım yılına ve kategorisine göre farklılık gösteriyor. Eğer çok sayıda davetliyle bir organizasyon planlıyorsanız, gruplar için yada her şey dahil yat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Masa düzeni ve süslemeleri, misafirlerinize ikram edeceğiniz atıştırmalıklar ve yemekler deneyimli mürettebat tarafından istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak, bu sayede siz ve davetli misafirleriniz tekneye biniş yaptıklarında her şey hazır olacaktır.

Bizler Guletbookers ekibi olarak, hayalinizdeki düğün organizasyonunu unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi ile şekillendirebilmeniz için tüm süreçte yanınızda olacağız.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...