Guletbookers Türkiye’yi Yat Kiralama Uzmanları ile Keşfedin

Türkiye’yi Yat Kiralama Uzmanları ile Keşfedin

Türkiye Kıyı Şeridinin lüks yat kiralama konusundaki popülerliğini sürekli olarak arttırdığı apaçık ortadadır. Ilık, turkuaz renkli suları, olağanüstü güzellikteki saklı koyları, küçük körfezleri ve zengin kültürel tarihi ile Türkiye her yıl dünyanın her yerinden ziyaretçileri kendisine çağırmaktadır. Genellikle Batı Akdeniz’in popüler noktalarının çok altında fiyatlara sunulan lüks tatil paketleri nedeniyle her geçen gün daha fazla tatilcinin Doğu Akdeniz’in mücevherlerle bezenmiş sularını tatillerini geçirmek için tercih etmelerine şaşırmamak gerekir.

Türkiye’de Yat Kiralama Uzmanları

2007 yılında Bodrum’da Türkiye’nin gözde yat kiralama merkezinde kurulan Guletbookers, on dört yıldan uzun bir süredir sürekli artan kaliteli akdeniz ve ege bölgesindeki gulet yat kiralama taleplerine yanıt vermektedir. Guletbookers’ın tutkulu kurucusu Fatih ÖZTARAKÇI; Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’da üst kalite yat kiralama deneyimi sunmak amacıyla kurduğu gulet kiralama şirketini büyütmüştür. Şirket 30 ayrı ülkede güvenilir ortaklara sahip olup sekiz farklı dilde hizmet vermektedir.

Bu başarının merkezinde geçtiğimiz yıllarda hızla büyüyen yat kiralama sektöründeki bilgi birikimi yer almaktadır. Türkiye’deki mavi yolculuk seyahatlerinin Likya Kıyılarındaki başlangıç noktası olan Bodrum’da bulunan Guletbookers Şirketinin çalışanları Doğu Akdeniz kıyılarını ve Ege kıyılarının sunduğu harikaları keşfetmek konusunda bilgili ve tutkuludurlar.

Türkiye’de yapılacak bir tekne ile mavi yolculuk gerçekleşebilecek bir hayaldir. Özel bir yat seyahatinde kara turizminin yaz aylarında oluşturduğu kalabalıktan kaçan misafirlerimiz Mayıs ayından Ekim ayına kadar ılık suların ve bol güneşin tadını çıkarmakta ve gizli koyları, saklı kalmış küçük körfezleri keşfetmek için bol bol zaman ayırabilmektedir. Bodrum, Göcek, Marmaris, Antalya ve Fethiye gibi popüler yat kiralama noktaları ile Geleneksel Türk guletleri misafirlerimize Akdeniz yat seyahatinin tadına varma fırsatı sunmaktadır. Yat tatili yapan misafirlerimiz zengin kültürel tarihine tanıklık ederek, harika Türk yemeklerini tadabilmekte ve Akdeniz’in nefes kesici manzaralarına eşlik edebilmektedir.

Neden Guletbookers?

Guletbookers’ı rakiplerinden ayıran hususlar sahip olduğu deneyim, işini ilk günkü heyecanı ile yapmaya devam etmesi ve geleceğe her zaman için yenilikçi bir pencereden bakmasıdır. Yakın zamanda Guletbookers’a ait gulet yat kiralama web-sitesinin yeniden düzenlenmesi de bunun bir göstergesidir. Dinamik yeni tasarımı ve dikkatlice belirlenmiş güzergah içeriği ile Türkiye veya Yunanistan’da isteklerinize en iyi şekilde uyan mükemmel yat seyahatleri yapmanız artık son derece kolay ve basit hale gelmiştir.

Türkiye Kıyılarında sunduğu lüks guletler ve üst düzey performans ile tanınan Guletbookers Ulusal Lüks Yaşam Stili Ödülüne aday gösterilerek onurlandırılmıştır. Bu adaylık hakkında yorumlarda bulunan Guletbookers kurucusu Fatih ÖZTARAKÇI şunları söylemektedir: “Son derece prestijli Ulusal Lüks Yaşam Stili Ödülü için Türkiye’den seçilen tek yat kiralama şirketi olmanın haklı onurunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz on yıl boyunca müşterilerimize olabilecek en üst düzey yat kiralama deneyimini yaşatmak için gösterdiğimiz çabalar meyvesini vermiş olup Türkiye yat kiralama topluluğunun trendlerini belirlemekten gurur duyuyoruz.”

Fatih ÖZTARAKÇI

Geride bıraktığımız on dört yılı aşan süre içerisinde kendisine seçkin lüks gulet sahiplerinden oluşan yaygın bir ağ oluşturan Guletbookers, Türkiye’de yat kiralama konusunda en iyi fiyatlarla en kaliteli hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Pazarda ciddi bir oyuncu olan ve TYBA’nın (Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği) kayıtlı resmi bir üyesi olan Guletbookers’ın Akdeniz’de yapacağınız bir sonraki yat tatilini olabilecek en iyi tatil haline getireceğinden emin olabilirsiniz.

Akdeniz’de yapacağınız bir sonraki yat tatili hakkında daha fazla bilgi almak için [email protected] adresinden bizimle temasa geçin!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi

En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi


2021 yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken bazıları için sezon sona ermiş bazıları için de tatil dönemi daha...
En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri


Türkiye, birbirinden güzel tatil yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sahillere ve belde...
Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları

Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları


Türk sahillerinin güzelliğinin yanında, komşu ülke Yunan sahilleri de oldukça ilgi çekicidir. Yunanistan’ın...