Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Türkiye’yi Yat Kiralama Uzmanları ile Keşfedin

Türkiye Kıyı Şeridinin lüks yat kiralama konusundaki popülerliğini sürekli olarak arttırdığı apaçık ortadadır. Ilık, turkuaz renkli suları, olağanüstü güzellikteki saklı koyları, küçük körfezleri ve zengin kültürel tarihi ile Türkiye her yıl dünyanın her yerinden ziyaretçileri kendisine çağırmaktadır. Genellikle Batı Akdeniz’in popüler noktalarının çok altında fiyatlara sunulan lüks tatil paketleri nedeniyle her geçen gün daha fazla tatilcinin Doğu Akdeniz’in mücevherlerle bezenmiş sularını tatillerini geçirmek için tercih etmelerine şaşırmamak gerekir.

Türkiye’de Yat Kiralama Uzmanları

2007 yılında Bodrum’da Türkiye’nin gözde yat kiralama merkezinde kurulan Guletbookers, on dört yıldan uzun bir süredir sürekli artan kaliteli akdeniz ve ege bölgesindeki gulet yat kiralama taleplerine yanıt vermektedir. Guletbookers’ın tutkulu kurucusu Fatih ÖZTARAKÇI; Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’da üst kalite yat kiralama deneyimi sunmak amacıyla kurduğu gulet kiralama şirketini büyütmüştür. Şirket 30 ayrı ülkede güvenilir ortaklara sahip olup sekiz farklı dilde hizmet vermektedir.

Bu başarının merkezinde geçtiğimiz yıllarda hızla büyüyen yat kiralama sektöründeki bilgi birikimi yer almaktadır. Türkiye’deki mavi yolculuk seyahatlerinin Likya Kıyılarındaki başlangıç noktası olan Bodrum’da bulunan Guletbookers Şirketinin çalışanları Doğu Akdeniz kıyılarını ve Ege kıyılarının sunduğu harikaları keşfetmek konusunda bilgili ve tutkuludurlar.

Türkiye’de yapılacak bir tekne ile mavi yolculuk gerçekleşebilecek bir hayaldir. Özel bir yat seyahatinde kara turizminin yaz aylarında oluşturduğu kalabalıktan kaçan misafirlerimiz Mayıs ayından Ekim ayına kadar ılık suların ve bol güneşin tadını çıkarmakta ve gizli koyları, saklı kalmış küçük körfezleri keşfetmek için bol bol zaman ayırabilmektedir. Bodrum, Göcek, Marmaris, Antalya ve Fethiye gibi popüler yat kiralama noktaları ile Geleneksel Türk guletleri misafirlerimize Akdeniz yat seyahatinin tadına varma fırsatı sunmaktadır. Yat tatili yapan misafirlerimiz zengin kültürel tarihine tanıklık ederek, harika Türk yemeklerini tadabilmekte ve Akdeniz’in nefes kesici manzaralarına eşlik edebilmektedir.

Neden Guletbookers?

Guletbookers’ı rakiplerinden ayıran hususlar sahip olduğu deneyim, işini ilk günkü heyecanı ile yapmaya devam etmesi ve geleceğe her zaman için yenilikçi bir pencereden bakmasıdır. Yakın zamanda Guletbookers’a ait gulet yat kiralama web-sitesinin yeniden düzenlenmesi de bunun bir göstergesidir. Dinamik yeni tasarımı ve dikkatlice belirlenmiş güzergah içeriği ile Türkiye veya Yunanistan’da isteklerinize en iyi şekilde uyan mükemmel yat seyahatleri yapmanız artık son derece kolay ve basit hale gelmiştir.

Türkiye Kıyılarında sunduğu lüks guletler ve üst düzey performans ile tanınan Guletbookers Ulusal Lüks Yaşam Stili Ödülüne aday gösterilerek onurlandırılmıştır. Bu adaylık hakkında yorumlarda bulunan Guletbookers kurucusu Fatih ÖZTARAKÇI şunları söylemektedir: “Son derece prestijli Ulusal Lüks Yaşam Stili Ödülü için Türkiye’den seçilen tek yat kiralama şirketi olmanın haklı onurunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz on yıl boyunca müşterilerimize olabilecek en üst düzey yat kiralama deneyimini yaşatmak için gösterdiğimiz çabalar meyvesini vermiş olup Türkiye yat kiralama topluluğunun trendlerini belirlemekten gurur duyuyoruz.”

Fatih ÖZTARAKÇI

Geride bıraktığımız on dört yılı aşan süre içerisinde kendisine seçkin lüks gulet sahiplerinden oluşan yaygın bir ağ oluşturan Guletbookers, Türkiye’de yat kiralama konusunda en iyi fiyatlarla en kaliteli hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Pazarda ciddi bir oyuncu olan ve TYBA’nın (Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği) kayıtlı resmi bir üyesi olan Guletbookers’ın Akdeniz’de yapacağınız bir sonraki yat tatilini olabilecek en iyi tatil haline getireceğinden emin olabilirsiniz.

Akdeniz’de yapacağınız bir sonraki yat tatili hakkında daha fazla bilgi almak için [email protected] adresinden bizimle temasa geçin!

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support