Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama
alt="Judith Balcells">

J. Balcells-Yat Halilaga 3

Muhteşem bir aile tatili

Gulet Yat Halilaga 3 ile muhteşem bir aile tatili geçirdik. Çok tavsiye edilen ve eşsiz bir deneyimdi. Benzersiz yerlerde seyrettik, aktiviteler için mükemmel olan kristal berraklığında suya sahip ve Gökova Körfezi'nin çok güzel köşelerini ziyaret ettik.

Kaptan, 7 Adalar'da inanılmaz bir gün batımını izlememiz için bizi götürdü. Yemekler, bir tekne düşünüldüğünde çok iyi ve çeşitliydi, pişirdikleri her şey ile bizi şaşırttılar, hatta bir doğum günü pastası bile hazırladılar. Mürettebat çok cana yakın ve yardımseverdi, her zaman ihtiyacımız olup olmadığını kontrol ediyorlardı, özellikle Kaptan Gunait ve Efekan her zaman çözüm odaklı ve çok sempatiktiler.

Her zaman hatırlayacağımız büyük bir seyahatti!! Teşekkürler.

J. Balcells/Yat Halilaga 3

Diğer Yat Kiralama Yorumları

"Bu deneyimi şiddetle tavsiye ederim"

"Mustafa ve tüm mürettebata bu inanılmaz hafta için teşekkür ederim. Tekne kusursuzdu ve 11 kişi olmamıza rağmen hepimize mükemmel bir şekilde uyum sağladı, her zaman geniş bir alanımız vardı. Kabinler çok rahattı ve yemekler muhteşemdi...."

A. Brochen/Yat Enderim A
"Birinci sınıf iletişim"

"Harika bir Estrella De Mar haftasından yeni döndük. Guletbookers'daki Mami, 5 çocuklu 9 kişilik grubumuz için doğru tekneyi bulmamızda olağanüstü yardımcı oldu. Seyahat öncesi ve sırasında sürekli üst düzey iletişim ve hızlı yanıtlar sayesinde ihtiyacımız olan her şeye sahip olduk...."

"Tekne çok rahat"

"Mükemmel hizmet. Hayatımızın en iyi tatilini geçirdik. Guletbookers her aşamada çok profesyoneldi ve gezimiz beklentilerin çok ötesindeydi. Çok iyi bir mürettebat, süper yetenekli bir şef. Tekne çok rahat. Şiddetle tavsiye edilir!"

L. Cervellione
"Şiddetle tavsiye ediyorum!"

"2022 yılının Ağustos ayının başlarında 9 arkadaşla birlikte Kugu 1 guletinde 1 hafta rezervasyon yaptırdık. Guletbookers'dan Gamze harikaydı, süper ilgili ve cevap veriyordu, bizim için mükemmel guleti buldu. Gulet'in kendisi güzeldi, çok temizdi, kabinler çok rahattı...."

J. Malraison/Yat Kugu 1
"Bu ekip gerçekten harika"

"Mohammed ve Fazil, karşılaşabileceğiniz en cömert ve yardımsever organizatörlerdir. Fazil, yatımız için Bodrum'daki balık ve et pazarlarına götürerek Bodrum'daki en iyi ürünleri seçmemizi sağladı (ekstra ücret almadan)...."

B. Peak/Yat Athen.A
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support