Guletbookers Yat Kiralama Sürecinde Gizlilik ve Mahremiyet

Yat Kiralama Sürecinde Gizlilik ve Mahremiyet

Çoğumuz tamamen rahatlamak için tatil planları yapıyoruz. Planladığımız tatilin amacı; stres, telaş, kalabalık yerlerden kaçınarak tamamen zihinsel ve fiziksel olarak rahatlamak. Son dönemlerde oldukça tercih edilen özel tatil türlerinden biri, sadece siz ve ailenizin içinde bulunduğu gulet yat kiralama hizmetidir.

Mavi yolculuk için tekne kiralama hizmetlerinde, kaptan ve mürettebat çok önemli bir unsurdur. Özellikle mürettebatın tecrübesi ve deneyimleri teknede bir haftalık tatil seçimi yapan müşterilerin memnuniyetini doğrudan etkiler. Bu yazımızda gözlerden uzak mürettebatlı yat kiralama hizmetinde, mürettebatın mahremiyetinizi nasıl sağladığından bahsetmek istiyoruz.

Ekibin Deneyimi ve Kalitesi

Gulet yat seçiminde, yatın kapasitesi, durumu, kabin sayısı ve beklentilerinize cevap vermesinin yanında en önemli detaylardan biri de tekne üzerinde görev yapan ekiptir. Bir haftalık ya da daha uzun süreli bir kiralama hizmeti aldığınız zaman tekne ekibi size 7/24 hizmet verecek ve istekleriniz ile özel olarak ilgileneceklerdir. Yat üzerinde yer alan deneyimli mürettebat için, sunulan hizmet ve bu hizmetten memnun kalınması her zaman ilk öncelik olmaktadır. Tatiliniz boyunca mürettebatın yanınızda olacağını ve size tur boyunca eşlik edeceklerini bildiğiniz için, yat kiralama uzmanlarımızdan kiralayacağınız yat hakkında detayları talep ederken, mürettebat hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Mürettebatlı Yat Kiralama

Mürettebat mahremiyetinizi nasıl koruyor?

Özel yat kiralama, kişiye özel hizmetler, bireysel istekler ve önceden belirlenmiş detaylar kapsamında konsept olarak oluşturulur. Kiralamadan önce, yiyecek türleri, yemek seçimleri ve saatleri, belirli diyetler veya alerjik durumlar, tıbbi ayrıntılar, kıyıda akşam yemeği talepleri, su sporları gibi ayrıntıları içeren bir liste dolduracaksınız. Bu listenin adı tercihler listesidir.

Bu listedeki bir diğer madde, mürettebatın size nasıl davranmasını istediğinizdir. Listede aşağıdaki seçeneklerden birini seçebilir veya detaylı bilgi de verebilirsiniz.

“Mürettebatın bizimle yakından ilgilenmesini ve yanımızda olmasını tercih ediyoruz”, ya da “mahremiyet bizim için çok önemli sadece gerekli koşullarda, yemek zamanı, içecek isteği gibi durumlarda iletişime geçmek istiyoruz”. Kaptan ve mürettebat seçimleriniz ve tercihleriniz hakkında bilgilendirilecek ve tüm detaylar gulet yat yolculuğunuz sırasında uygulanacaktır.

Yat Kiralamada Mahremiyet

Mürettebat nerede kalıyor?

Tekne üzerinde bulunan mürettebat sizi olabildiğince ailenizle ve arkadaşlarınız ile yalnız bırakmaya dikkat etmektedir. Servis saatleri dışında, ekipler kabinlerinde ve onları göremeyeceğiniz yerlerde dinleniyor olurlar. En sık sorulan sorulardan biri, mürettebatın nerede uyuduğu veya dinlendiği sorusudur. Bu sorunun cevabı, mürettebatın ön veya arka güverte altında misafir kabinlerinden ayrı ayrı kabinlere sahip olmasıdır. Çoğunlukla lüks ve VIP gulet yat tercihleri bu alanları sağlamaktadır.

Guletbookers ekibi olarak yat kiralama taleplerinize cevap vermekten ve sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mutlu tatiller dileriz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Tekne ile Türkiye'den Ziyaret Edilebilecek 3 Yunan Adası

Tekne ile Türkiye’den Ziyaret Edilebilecek 3 Yunan Adası


Tatil programları genellikle çok hızlı geçmektedir. Bu yüzden zaman oldukça önem kazanmaktadır. Tatil döne...
Gökova Körfezi Knidos Antik Kenti

Gökova Körfezi Knidos Antik Kenti


Muğla’nın Datça ilçesinde yer alan Knidos Antik Kenti, Akdeniz ile Ege’yi birleştirir. Yüzyıllar öncesine a...
2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama

2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama


Tüm kış çalıştıktan sonra yaz aylarında keyifli bir tatil yapmayı herkes iple çeker. Özellikle lüks imkânla...