Guletbookers Ege ve Akdeniz Kıyılarında VIP Yat Kiralama

Ege ve Akdeniz Kıyılarında VIP Yat Kiralama

Tüm deniz aşıkları, boş zamanlarını denizde geçirirler. Bunlardan pek çoğu yat kiralama yoluyla rutin bir tatil yapmayı tercih ederler. Eğer siz de bir deniz aşığıysanız bu bilgiler tam size göre. Teknedeki misafirlerimiz için sağlayabildiğimiz özel ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkındaki bilgileri burada bulabilirsiniz.

VIP Ne Demektir?

VIP ayrıcalık sahibi olmak anlamında kullanılmaktadır. Turizm literatüründe VIP “Çok Önemli Kişi” anlamına gelir. Bu tanımlama birçok hizmet için geçerlidir. Bu sıfat alışılmış hizmetlere kıyasla bazı avantajlar sunar. İnsanlar her zaman sıradan hizmetler ile VIP hizmetlerin sunduğu avantajları karşılaştırırlar.

VIP Yat Kiralama

VIP kavramına hangi hizmetler dahildir?

Özel yat kiralama ile tatil seçeniğinde tüm hizmetler kişiye özel olarak sunulur. Diğer tatil seçenekleri size standart hizmetler sunarken gulet yat kiralamada teknenin demir almasından itibaren tüm hizmetler size özel olarak ve size danışılarak sunulur. Tekneye adımınızı attığınızda mürettebatınız sizi çiçeklerle ve hoş geldiniz kokteylleriyle karşılar, ayrıca seyahatiniz esnasında size ikram edilecek olan yiyecek ve içecekler üstün kaliteli ve son derece lezzetli ürünler olacaktır.

Tüm öğünler guletin profesyonel usta şefleri tarafından hazırlanır. Bu öğünler sadece yerel yiyecekleri içermeyecek olup uluslararası mutfaklardan seçenekler de masanızda yer alacaktır. Tekneniz yola çıkmadan önce profesyonel acentemiz sizin tercihlerinizi içeren bir liste hazırlar. Bu liste takım üyelerimiz tarafından yatın kaptanına takdim edilir. Tüm mürettebat ihtiyaçlarınıza bu listeye uygun olarak yanıt verecektir. Özel gulet yat seyahati ile kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedeceksiniz.

Ege ve Akdeniz Kıyılarında Yat Kiralama

VIP kavramının avantajları nelerdir?

Yat kiralama hizmetinde VIP kavramını seyahat esnasında verilen ultra ayrıcalıklı hizmetler olarak düşünebilirsiniz. Öğünlerin saatlerine karar verebilirsiniz, koylarda ne kadar kalmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz, daha kaliteli yiyecek ve içecekler talep edebilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında her şey size özel olarak organize edilecektir. Yemeklerin süreleri veya bir koyda ne kadar kalınabileceği konularında sizi kimse rahatsız etmeyecektir. Yolculuk esnasında istediğiniz her şeyi yapmakta serbest olacaksınız. Önerdiğimiz profesyonel gulet mürettebatı, mavi yolculuk esnasında sizinle her açıdan ilgilenecektir. ayrıca çeşitli su sporları seçeneklerinin size sunulacak hizmetlere eklenip eklenmemesi de tamamen size bağlıdır. Tek yapmanız gereken, kiralama anlaşması sürecinde acentemizi bilgilendirmektir.

Size her zaman olduğu gibi en iyi gulet yat tatilini sunabilmek için özveriyle çalışıyoruz. Eğer bize yöneltmek istediğiniz sorularınız varsa lütfen e-posta veya Whatsapp yoluyla bizimle temasa geçmekten çekinmeyin. Sizlere harika bir yaz dilerken yat seyahatinizin tadını bizimle çıkarmanızı temenni ediyoruz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...