Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Ege ve Akdeniz Kıyılarında VIP Yat Kiralama

Tüm deniz aşıkları, boş zamanlarını denizde geçirirler. Bunlardan pek çoğu yat kiralama yoluyla rutin bir tatil yapmayı tercih ederler. Eğer siz de bir deniz aşığıysanız bu bilgiler tam size göre. Teknedeki misafirlerimiz için sağlayabildiğimiz özel ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkındaki bilgileri burada bulabilirsiniz.

VIP Ne Demektir?

VIP ayrıcalık sahibi olmak anlamında kullanılmaktadır. Turizm literatüründe VIP “Çok Önemli Kişi” anlamına gelir. Bu tanımlama birçok hizmet için geçerlidir. Bu sıfat alışılmış hizmetlere kıyasla bazı avantajlar sunar. İnsanlar her zaman sıradan hizmetler ile VIP hizmetlerin sunduğu avantajları karşılaştırırlar.

VIP Yat Kiralama

VIP kavramına hangi hizmetler dahildir?

Özel yat kiralama ile tatil seçeniğinde tüm hizmetler kişiye özel olarak sunulur. Diğer tatil seçenekleri size standart hizmetler sunarken gulet yat kiralamada teknenin demir almasından itibaren tüm hizmetler size özel olarak ve size danışılarak sunulur. Tekneye adımınızı attığınızda mürettebatınız sizi çiçeklerle ve hoş geldiniz kokteylleriyle karşılar, ayrıca seyahatiniz esnasında size ikram edilecek olan yiyecek ve içecekler üstün kaliteli ve son derece lezzetli ürünler olacaktır.

Tüm öğünler guletin profesyonel usta şefleri tarafından hazırlanır. Bu öğünler sadece yerel yiyecekleri içermeyecek olup uluslararası mutfaklardan seçenekler de masanızda yer alacaktır. Tekneniz yola çıkmadan önce profesyonel acentemiz sizin tercihlerinizi içeren bir liste hazırlar. Bu liste takım üyelerimiz tarafından yatın kaptanına takdim edilir. Tüm mürettebat ihtiyaçlarınıza bu listeye uygun olarak yanıt verecektir. Özel gulet yat seyahati ile kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedeceksiniz.

Ege ve Akdeniz Kıyılarında Yat Kiralama

VIP kavramının avantajları nelerdir?

Yat kiralama hizmetinde VIP kavramını seyahat esnasında verilen ultra ayrıcalıklı hizmetler olarak düşünebilirsiniz. Öğünlerin saatlerine karar verebilirsiniz, koylarda ne kadar kalmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz, daha kaliteli yiyecek ve içecekler talep edebilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında her şey size özel olarak organize edilecektir. Yemeklerin süreleri veya bir koyda ne kadar kalınabileceği konularında sizi kimse rahatsız etmeyecektir. Yolculuk esnasında istediğiniz her şeyi yapmakta serbest olacaksınız. Önerdiğimiz profesyonel gulet mürettebatı, mavi yolculuk esnasında sizinle her açıdan ilgilenecektir. ayrıca çeşitli su sporları seçeneklerinin size sunulacak hizmetlere eklenip eklenmemesi de tamamen size bağlıdır. Tek yapmanız gereken, kiralama anlaşması sürecinde acentemizi bilgilendirmektir.

Size her zaman olduğu gibi en iyi gulet yat tatilini sunabilmek için özveriyle çalışıyoruz. Eğer bize yöneltmek istediğiniz sorularınız varsa lütfen e-posta veya Whatsapp yoluyla bizimle temasa geçmekten çekinmeyin. Sizlere harika bir yaz dilerken yat seyahatinizin tadını bizimle çıkarmanızı temenni ediyoruz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support