Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yat Kiralama mı Avantajlı Villa Kiralama mı?

Uzun ve yoğun bir yılın ardından, insanlar vücutlarını tazelemek ve zihinlerini boşaltmak için mükemmel bir tatili düşerler. Bir çoğumuz deniz, güneş ve kum olan bir yaz tatilinden vazgeçemezken diğerleri tatil için aile fertlerinin yaşadığı başka şehirleri ziyaret etmeyi tercih ederler.

Bu yazımızda, tatil için yat kiralama ve villa kiralama seçenekleri hakkında bilgi vermek ve bunları birbirleriyle karşılaştırmak istiyoruz. Türkiye kıyıları yaz tatili için biçilmiş kaftandır. Bu kıyıların tadına da en çok kiraladığınız gulet yat ile varabilirsiniz. Bir yat seyahati size alışılmadık bir deneyim sunar; ya da deniz kıyısında veya orman içinde kendinizi evinizin konforlu ortamında hissedeceğiniz bir villayı kiralayabilirsiniz.

Villa Kiralama

Türkiye’nin Ege Bölgesinde haftalık veya aylık olarak villa kiralama seçeneği oldukça popülerdir. Villa kiralama için en popüler turistik mekan Bodrum – Muğla’dır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak birçok seçenek bulunmaktadır. Deniz manzaralı villalar, kendi özel havuzu ve bahçesi olan villalar veya denizden sadece bir kaç metre uzaklıkta olan denize sıfır villalar. Bunların pek çoğu size 4 veya 5 daha fazla yatak odası imkanı sunacaktır. Bunlar arasından seçiminizi kolayca yapabilir, aileniz veya arkadaşlarınız ile tatilinizi geçirebilirsiniz. Bahçenizde mangal yakarak keyfinize bakabilirsiniz.

Yat Kiralama mı Avantajlı Villa Kiralama mı?

Bu sorunun yanıtı tamamen size bağlıdır. Kendi kendinize sormanız gereken ilk soru şu olmalıdır; “Ben hangisinden daha çok hoşlanıyorum?” Eğer yeni yerler ve farklı manzaralar görmekten hoşlanıyorsanız, özel yat kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz; çünkü, yat seyahatleri size her gün farklı koyları, ıssız adaları ve bakir doğal plajları deneyimleme imkanı sunacaktır. Esas olarak yat veya villa kiralama arasındaki temel fark yaşayacağınız özgürlük duygusudur. Yat tatillerinde sürekli aynı yerde kalmak gibi bir zorunluluğunuz olmaz.

Yat Kiralama Avantajları

Diğer taraftan bir villada, yemekleri pişirmek, bulaşık ve çamaşırları yıkamak, alışveriş yapmak ve bunlar gibi diğer işleri sizin yapmanız gerekir. Villa kiralamak genellikle bir atmosfer değişikliğine ihtiyaç duyan ve bir hafta veya bir ay boyunca aynı yerde kalmayı tercih edenler içindir. Özel yat kiralama ise villa kiralamaktan tümüyle farklıdır; çünkü, yatlarda sizin ihtiyaçlarınızla ilgilenen bir ekip bulunmaktadır. Yemeklerin pişirilmesi, temizlik ve benzeri hizmetleri bu mürettebat üstlenir. Özel yat kiralama hizmetini bir butik otel gibi düşünebilirsiniz; size düşen sadece yatta konaklamak ve size özel hizmetlerin tadını çıkarmaktır.

Burada önemli olan hak ettiğiniz tatilin tadına varmaktır, bir yat kiralamayı ya da villa kiralamayı tercih edebilirsiniz; önemli olan kendinizi tazelemeniz ve rahatlamanızdır.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support