Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yat Kiralama Bilgilendirme

Yat Kiralama Bilgilendirme

Yat Turu Başlangıç Günü

Yat turunuzun başlangıç günü saat 15:00 olup bu saat itibari ile yata giriş yapabilirsiniz. Yata yerleştikten sonra ekibimiz size, tur programı ve seyahat esnasinda yatta bilinmesi gereken önemli konuları sizlere aktaracaktır. Başlangıç günü hava durumunun gerektiği şekilde ilk gece konaklamaları ya limanda ya da yakın bir koyda gerçekleştirilir. Bu husus kaptanımızca sizlere bildirilir.

Yat Personeli

Yatların genelinde kaptan, aşçı ve gemici olmak üzere toplam 3 personel bulunmaktadır. Tur süresince tüm komuta personeldedir ve sizlere iyi hizmet vermek için görevlerini ellerinden geldiğince yerine getirmektedirler. Personel sayısı yatın teçhizat, konfor ve konumuna göre minimum 2 ve sırasıyla 3-6 kişi olarak değişir.

Tur Programı

Yat kiralama aşamasında tarafımıza konfirme ettiğiniz tur programı uygulanır, tur süresince gün gün belirtilen koylar kaptanımızca takip edilir. Kötü hava muhalefetleri durumunda, sizlerin can güvenliği ve rahatlığı için kaptanımız tur programını değiştirmekle yükümlüdür. Gecelemeler ilk ve son günler istisna olarak genelde koylarda gerçekleştirilir. Tekne sadece haftada 1 gün olmak koşuluyla gerekli duyulduğu takdirde, su ve kumanya ikmali için limana girer ve ikmal bitiminde limandan ayrılır. Teknenin yakıt ve su ikmali için gereken süre içerisinde misafirlerimiz limana yakın şehirde alternatif kara turlarına katılabilir ya da alışveriş yapabilirler.

Gulet Yat Kiralama

Yatlarda Elektrik Kullanımı

Yatlarımızda çoğunda jeneratör bulunmaktadır 12V, 24 V ve 220V elektrik gücü mevcuttur. Tur esnasında cep telefonlarını, bilgisayar yada tablet cihazlarınızı şarj etmek için kabinlerdeki prizlerden ya da kaptan köşkündeki şarjlardan yararlanabilirsiniz. Elektrikten yararlanamamanız durumunda yatın liman da yakıt ikmali sırasında tekneye verilen elektrik gücünden yararlanabilirsiniz.

Yatlarda Klima Kullanımı

Yatlarda klima kullanımı teknenin sahip olduğu donanıma göre değişklik göstermektedir. Sadece jeneratör yardımı ile faydalanabileceğiz klima kullanımı genellikle günlük ortalama 4 saat olarak uygulanır. Bu saat uygulaması çoğunlukla standard yatlarda geçerlidir , teknenin sınıfı yükseldikçe, klima kullanım oranı aynı orantıda yükselecektir. Klima kullanımı Lüks yatlar da 5 – 8 saat, Delüks yatlar da 10 – 14 saat, VIP yatlar da ise 14 – 24 saat aralığında değişiklik gösterir. Anlaşılan klima kullanım süresi haricinde dileyen misafirlerimiz klimanın ekstra saat çalıştırılması için talepte bulunarak ilave bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabilirler.

Yatlarda Cep Telefonu ve İnternet Kullanımı

Yat turu süresince ziyaret edeceğimizi koyların çoğunluğunda GSM operatörlerinin çekim gücü sayesinde telefonlar çekmektedir. Bu durum bazı koylarda istisna olabilir. İnternet hizmeti teknelerimizin çoğunluğunda mevcuttur. Bu hizmet bazı teknelerde VINN bazılarında ise WiFi hizmeti şeklindedir. İnternet kullanımı kiralayacağınız yat a göre değişiklik göstereceğinden, kiralama esnasında müşteri temsilcimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

Yatlarda Su Sporu Aktiviteleri

Su sporları aktiviteleri her yatta farklılık göstermektedir. Genellikle Ekonomik ve Standart yat larda su sporları aktiviteleri yer almamaktadır. Su sporu yapmak isteyen misafirler için, koyların bazılarında faal olan su sporları merkezlerinden bu hizmet alınabilir. Lüks, Delüks ve Vip teknelerin çoğunluğunda su sporları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Genellikle ekipman kullanımı için ücret ödenmez, sadece su sporları için benzin giderleri kaptana ödenir.

Jetski kullanımı bu kapsama girmeyip, kullanım ve kira bedeli ve benzin ücreti olarak ektra bir tutar talep edilir.

Sigorta

Kiralamış olduğunuz her yat sahibi tarafından sigortalanmıştır, ama sizlere seyahate çıkarken kendi seyahat sigortanızı yaptırmanızı öneririz.

Evcil Hayvan

Teknelerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Bahşiş

Yaptığımız organizasyonların genelinde misafirlerimiz tur sonrası, yat personeline verdikeri hizmetin karşılığı olarak gönüllerinden geldiği miktarda bahşiş bırakmaktadır. Bu rakam genellikle toplam yat kiralama bedenlinin %5 – 10 luk kısmına tekabül etmektedir.

Ödeme – Komisyon

Yat kiralama talebinizi gerçekleştirdikten sonra, sizden rezervasyonunuzun teyit edilebilmesi için kiralama bedelinin %30 luk kısmı depozito olarak talep edilir, parayı tarafımızca size verilen ilgili bankaya ait hesaba göndermeniz durumunda rezervasyonunuz konfirme edilir ve gerekli teyit belgesi e-mail yoluyla size ulaştırılır. Geri kalan miktar, tur başlangıç günü şirket temsilcisine makbuz karşılığı teslim edilir.

Son Eklenen Gulet Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support