Guletbookers Türkiye'de Lüks Yat Kiralama

Türkiye'de Lüks Yat Kiralama

Türkiye çok çeşitli coğrafik özelliklere sahip, etrafı dünyanın en güzel denizleri ve plajları ile çevrelenmiş bir ülkedir. Türkiye’de keyif alabileceğiniz çok çeşitli turistik aktivite imkanları mevcut olup turizmin daha yoğun olduğu Ege ve Akdeniz kıyılarında hayallerinizi süsleyen bir tatil yapabileceğiniz sayısız koy, yazlık tesis ile pek çok tatil yeri bulunmaktadır.

Eğer tatilinizi biraz daha çeşitlendirmek isterseniz, tüm tatiliniz boyunca aynı yerde kalmak yerine size sunabileceğimiz farklı rotalardan faydalanabilirsiniz. Eğer denizi seviyorsanız ve karada çok fazla seyahat etmek istemiyorsanız, o zaman bir yat kiralama seçeneği ile tatilinizi deniz üzerinde geçirebilirsiniz.

Bir mavi yolcuk ile rotanız üzerindeki güzellikleri doyasıya yaşayarak Akdeniz’in doğusundan batısına ve güneyinden kuzeyine gönlünüzce seyahat edebilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile çıkacağınız bu yolculukta, güneş, deniz ve plajlardan en konforlu ve dinlendirici bir biçimde yararlanabileceksiniz.

Türkiye’de Gulet Kiralama

Guletbookers olarak, sizlere istediğiniz büyüklükte, güvenilir ve modern gulet yat filosu sunmaktayız. Türkiye’deki yat seyahatiniz için en beğendiğiniz tekneyi seçerken size başlangıç noktanızı, rotanızı ve tatil sürenizi belirlemenizde yardımcı olacağız. Mavi yolculuğunuz için gulet yatınızı kiralarken, tatilinizde size eşlik edecek olan kişi sayısına göre farklı büyüklükteki yatlarımız arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yatta size sunulan konfor ve imkanlar sayesinde unutulmaz bir tatilin keyfine varacaksınız. Eğer arzu ederseniz size günlük yat kiralama seçeneklerimizide sunabiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

Türkiye’de ege kıyılarının güzelliğini keşfedebilmeniz için her türlü tatil ihtiyacınıza yanıt verebilecek yat kiralama hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Eğer tatiliniz için takviminizi şimdiden belirlediyseniz, sezonun en iyi fırsatlarını yakalayabilmek adına mavi yolculuk için rezervasyonunuzu erkenden yaptırmaktan lütfen çekinmeyin. Bir yat üzerinde seyahat ederken, başka türlü erişim sağlayamayacağınız kumsalları ve kendinizi bir rüyayı gerçekten yaşıyormuş gibi hissedeceğiniz bakir koyları keşfedebileceksiniz. Hiç bozulmamış doğası ve zengin sualtı dünyası ile Ege Denizinin tüm güzellikleri özel yat tatilinizde sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Farklı Gulet Yatları içeren kataloğumuzdan sizin ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt veren tekneyi bulacağınıza eminiz. Daha fazla bilgi edinebilmek veya kendi Mavi Yolculuğunuzu rezerve etmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Hayallerinizi süsleyen tatili sizin için planlamaktan büyük memnuniyet duyacağız!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi

En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi


2021 yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken bazıları için sezon sona ermiş bazıları için de tatil dönemi daha...
En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri


Türkiye, birbirinden güzel tatil yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sahillere ve belde...
Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları

Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları


Türk sahillerinin güzelliğinin yanında, komşu ülke Yunan sahilleri de oldukça ilgi çekicidir. Yunanistan’ın...