Guletbookers En Rahatlatıcı Tatil; Yat Kiralama

En Rahatlatıcı Tatil; Yat Kiralama

Yaz aylarında tatil tüm dünyada oldukça popüler bir etkinliktir. Seyahat yasaklarının yakın zamanda kalkmaya başladığı bu günlerde, herkes tatil planlarını detaylandırmaya başladı. Gerek ülkeler arası, gerekse de kıtalar arası seyahatlerde ortak amaç deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarmak.

Peki yaygın olan otel ve resort tesisler yerine ultra lüks donanım ve servis hizmet ve kalitesi sunabilen dünyaca ünlü ahşap gulet yatlar ile haftalık bir tatil sizce ne kadar fark yaratabilir? Bu yazımızda klasikleşmiş otel tatillerinin yanında özel yat kiralama da sizlerin tatil keyfini arttıracak detaylar hakkında bilgi vermek istedik. Umarız sizlerde yazımızı okurken aynı keyfi alır ve en kısa sürede tatilinizi güzel ve keyifli geçirmek için yat kiralamayı tercih edersiniz.

Tekne de konaklamanın en güzel yanları

1 haftalık tatilinizi resort oteller yerine teknede geçirmeniz, en başta size her zaman su üstünde olmanın ve her sabah farklı bir koyda uyanmanın verdiği şaşırtıcı deneyim ayrıca en önemlisi huzur ve sakinliği tatiliniz boyunca ruhunuzda hissetmeniz olacaktır. Zaten tatil yapmanın de amacı bu değil midir? Bunun dışında aktiviteler olarak; kano yapabilir, su kayağı veya ringo gibi çeşitli su oyuncakları ile tatilinize heyecan katabilirsiniz. Bunların yanında dijital kameranızı alıp su altı dünyasını ölümsüzleştirebilirsiniz. Teknede yapabileceğiniz tüm bu aktiviteler için asla sıra beklemek veya önceden randevu almanıza gerek yoktur.

Fethiye Muğla

Sıra beklemeyi ve uzun servis kuyruklarını unutun!

Özellikle kıyı otelleri çok yatak kapasitesine sahip, sunduğu ortak alanlar ve aktiviteler ile pek çok tatilcinin yaz aylarında konaklamak için tercih ettiği tesislerdir. Bu yoğun misafir giriş çıkışları tatil yaparken bazen sizleri belirli kurallara uymaya zorlamaktadır. Bazen bu daha otele giriş işleminizden başlar. Otel odanızın istediğiniz gibi ve hazır olması yaşanan yoğunluklardan bazen sarkabilmektedir. Bazen de odanızın konumu istediğiniz şekilde olmayabilir. Tabi bütün bunlar tatilinize dilediğiniz gibi bir başlangıç yapamamanıza neden olur. Bazı konaklama tesislerinde özellikle yoğun dönemlerde tatil yapanlarınız bu örneklere şahit olmuştur;  gözleme, hamburger gibi yiyecek kuyrukları,  bunun yanında çay, kahve gibi içeceklere ulaşmak bile bu yoğun dönemler de biraz zaman alabilmektedir.

İşte bu nedenle yat kiralama ile yapılan tatillerin en güzel yanı sadece size ve ailenize servis edecek bir ekiple 1 hafta boyunca hem birinden güzel ve özel yerleri gezmek hem de hiçbir stres ve koşuşturma içerisinde olmadan tatil geçirmektir. Özel tekne kiralamalarında 1 hafta boyunca tüm tekne sizin hizmetiniz de olacağı için önceden belirlediğiniz planlar, kabin dağılımları ve tüm detaylar sizin tekneye giriş saatinizden önce hazır durumda olacaktır.

Yat Kiralama Su Sporları

Aralıksız Deniz Üzerinde Olmak Düşündürücü mü?

İlk defa mavi yolculuk planlayacak olan misafirlerimizin genel olarak düşüncelerinden biri de bir hafta boyunca teknede yaşamın nasıl olacağı konusunda olmaktadır. Bunu sıkıcı olarak görenler kadar heyecanla denemek için uygun tekne için bizlere danışanlarda yer almaktadır. Şu konuda siz deniz severlerle bazı bilgiler paylaşmak isteriz. Özel tekne tatilinizde seçeceğiniz başlangıç noktalarına göre planlanan rota dahilinde pek çok koy, ada hatta özel marinalar yer almaktadır. Dilerseniz belirli noktada birden fazla gece geçirebilir, dilerseniz akşam yemeklerinizi en özel koylarda yer alan bir birinden güzel ve lezzetli ürünlere sahip restoranlarda yiyebilirsiniz. Programınızın ne kadarında karaya çıkmak istediğinizi ve ziyaret etmek istediğiniz belirli noktaları bizlerle paylaşmanız durumunda bu isteklere uygun bir rota ve kalkış noktası belirlenebilir. Kısacası bir haftalık özel mavi tur tatilinizde sadece tekne üzerinde olmanızı gerektirecek bir durum yer almamaktadır.

Sizler de eşsiz bir deneyim olarak gösterilen mürettebatlı tekne kiralama ile planlamak istediğiniz tatiliniz için bizlerden her konuda tavsiye ve uygun tekne bulabilme adına destek isteye bilirsiniz. Bizlere telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Guletbookers ailesi olarak en güzel tatil anılarınızın bir parçası olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...