Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Türkiye’de Lüks Yat Kiralama Tatilleri

Türkiye karasularında yılın büyük bir bölümünde masmavi bir gökyüzü altında yelken açabilirsiniz. Türkiye’de lüks yat kiralama tatilleri için en mükemmel sezon Nisan ayının sonundan Kasım ayının başına kadar olan dönemdir; güneşi çok sevenler için oldukça sıcak geçen Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları biçilmiş kaftandır. Kış aylarında, birçok lüks gulet yat bakım ve tadilat için kıyıya yanaşır bu sayede Türkiye kıyılarındaki yoğun aylarda gulet yatların kalitesi ziyaretçiler için sürekli en üst düzeyde tutulabilir.

Ne zaman Yat Kiralamalıyım?

Türkiye’nin popüler turistik bölgelerinde yapacağınız yat seyahati için en uygun zamanı seçmek tamamen size bağlıdır. Öncelikle deniz yolculuğunuzdan beklentilerinizin neler olduğuna karar verin. Yaz aylarında güneşlenmek, denize girip çıkmak ve su oyuncaklarıyla oynamak mı istiyorsunuz? Ya da tümüyle rahatlamak ve kıyıda keşif yapmak için size daha fazla fırsat sunabilecek, daha sakin limanlar ile daha serin bir havayı mı tercih ediyorsunuz? Mavi yolculuk seyahatinizi ister en yoğun sezonda isterseniz daha sakin bir dönemde yapmayı tercih edin, her halükarda Türkiye kıyıları boyunca yapacağınız yolculuğunuzda koşullar mükemmel olacak, güçlü akıntılar veya yüksek dalgalar olmayacak ve etrafınız her zaman berrak ve yüzmeye elverişli sularla çevrili olacaktır.

Türkiye’de Lüks Yat Kiralama Tatilleri

En Yoğun Yat Kiralama Sezonu

Mavi tur tatilinize Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında çıkmayı tercih ederseniz, tüm popüler tatil noktalarının tatilcilerle dolu olduğunu göreceksiniz. Türkiye’nin yerel ve uluslararası turistler arasındaki popülerliği yıldan yıla artmaktadır. Elbetteki bunun nedeni Türkiye’nin billur gibi suları ve muhteşem havasıdır.

Yoğun olan aylarda, Türkiye’ye gelen ziyaretçiler, tüm liman kasabalarında restoranların, barların, tarihi mekanların yanı sıra harika bir atmosfer ve büyük bir heyecan ile karşılaşacak ve pek çok farklı aktiviteyi deneyimleyebilecektir. Tarihi maceralardan rehberli yürüyüşlere, deniz manzaralı deniz mahsulleri restoranlarından Bodrum ve Marmaris’teki eğlenceli partilere kadar pek çok seçenek Türkiye’nin yoğun sezonunda sizleri bekliyor. Gün içinde 28 ila 35 dereceye varan sıcaklıklar geceleri sizi bunaltmayan 21 derecelere kadar düşer, bu da lüks yat güvertesinde sohbet etmek ve yat hayatının tadını sonuna kadar çıkarmak için size uzun ve konforlu akşamlar sunar.

Kalabalık olmayan sezonda yat kiralama

Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim ve Kasım ayları sıcak yaz aylarının yoğun sezonunun aksine çok daha az kalabalıktır, sıcaklıklar 20 ila 25 derece arasında değişir ve bu nedenle daha konforlu sıcaklıkları tercih eden kişiler için harika bir dönemdir. Deniz suyu bu dönemde de ılık olmaya devam eder, bir diğer deyişle gönül rahatlığıyla denize atlayıp çıkabilirsiniz.

Türkiye kıyıları yelken tutkunu ziyaretçilere harika bir ortam sunar. Kıyı şeridi boyunca yer alan saklı koylar ve ıssız küçük körfezleri keşfetmekle geçen uzun günlerin yanında Türkiye harika bir doğa ve zengin bir tarih de sunmaktadır. Eğer Türkiye’nin maceracı yönünü keşfetmek ve kıyılarda yürüyüş yapma ya da bisiklete binme fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, o zaman yüksek sıcaklıklardan kaçınmak amacıyla yoğun olmayan sezonu tercih etmeniz sizin için daha iyi bir alternatif olabilir.

Kalabalık Olmayan Sezonda Yat Kiralama

Yoğun sezon haricinde rezervasyon yaptırmanın sizin için bir diğer avantajı da uygun fiyatlı olmasıdır; bu sezonda gulet yat kiralama bedelleri daha düşüktür ve çok daha fazla tekne arasından seçim yapabilme imkanınız olur, bir diğer deyişle daha uygun fiyatlarla daha fazla seçenek arasından tercih yapabilirsiniz!

Guletbookers; Türkiye ve Yunanistan’da kiralayabileceğiniz oldukça geniş gulet yat filosuna sahiptir.  Türkiye’nin popüler turistik bölgelerinde yapacağınız yat tatilinizin yolculuk rotasını belirlemek ve mükemmel Akdeniz yat tatilinizi planlamak için Guletbookers ile hemen temasa geçin!

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support